Salon Andělské krásy  

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 24   Plzeň

Salon Andělské krásy  Adresy
Adresa
Bedřicha Smetany 6
První patro
Plzeň
312 00
Česká republika


Odborníci v okolí

MUDr. Kamila Šormová MUDr. Kamila Šormová

Chirurgie, Plastická chirurgie
Plzeň

MUDr. Patrik Paulis MUDr. Patrik Paulis

Plastická chirurgie
Praha, Plzeň, Bratislava

MUDr. Tomáš Kydlíček MUDr. Tomáš Kydlíček

Chirurgie, Plastická chirurgie
Plzeň


Více

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Salon Andělské krásy a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ProfilMotto:

...být krásní jako andělé, ...zažít harmonii těla a duše, ...cítit se příjemně jako v nebi

Ostatní


Profil Studia

Návštěva našeho salonu je skvělým zážitkem, který přináší harmonii těla i duše a tím i novou kvalitu Vašeho života. Tým našich zkušených odbornic zajišťuje profesionalitu veškeré péče.


Andělská krása a Ďábelsky rychlá obsluha.

V recepci dostanete kompletní informace o všech programech, volných objednávkách a doplňkových produktech k prodeji. Naleznete zde solární kosmetiku, produkty k relaxaci, bahenní zábaly na domácí použití, produkty k péči o ruce a nohy, proti celulitidové a zeštíhlující produkty a potravinové doplňky VITALAND.

Samozřejmostí našeho salonu je kompletní poradenská činnost.
Hubnutí (měření podkožního tuku), odstraňování celulitidy (včetně měření pomocí termografické folie), zdravé výživy a péče o zdraví (nap. výrobky firmy Vitaland), čínské medicíny, očišťování těla, sestavení individuálního programu.

Salon je možno zamluvit pro skupiny 4 a více návštěvníků (např. relaxace, SPA programy, firemní akce, svatby, plesy...)

Nabízíme: 

Lipodestrukce - Od poloviny března 2012 nabízíme v našem salónu jako novinku! Jedná se o proces podobný kavitaci. Lipodestrukce je založena na rozbíjení tukových buněk nízkofrekvenčním ultrazvukem spojeným s Vakuem. Lipodestrukce působí narozdíl od kavitace do libovolné hloubky podkoží. Tato technologie umožňuje rozvrácení podkožních tukových buněk za pomoci koncentrované energie směřující do velmi specifické zóny. Více informací naleznete zde: www.lipodestrukce.eu/cs/

Kryolipolýza - V současné době nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jedná se o proces řízeného zmrazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tukové buňky odumřou a jsou lymfatickým systémem z těla vyloučeny. Kryolipolýza je metodou bezpečnou, bezbolestnou, bez vedlejších účinků a bez kontraindikace. Technologie působí pouze na tukové buňky, vyloučeno je poškození kůže, nervů, cév či vnitřních orgánů.

Celluslim Extreme - Neinvazivní metoda pro zeštíhlení a odstranění celulitidy a strií. Technologie hlubokých elektro pulzů, které dokážou zničit i silné fibrotické stahy u pokročilého stádia celulitidy.

Anti celulitida - Proti celulitidové zábaly, Termo zábal, Podtlaková lymfatická drenáž

Bezbolestná kavitační liposukce - Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížné odstranitelné dietou či cvičením. Toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena a ruce mohou být tvarovány bez anestezie, bez jizev. Klienti mohou pokračovat ve své denní rutině okamžitě po léčbě. Není zde žádná poléčebná bolest nebo diskomfort, pokožka zůstává nedotčena. Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

Americký zábal - nejefektivnější hubnoucí zábal se skvělým úbytkem cm v inkriminovaných partiích již při prvním ošetření.

Cambridge dieta - Naše poradenské Centrum Zdraví nabízí produkty a programy, které při zajištění kompletní výživy pomáhají snížit nadváhu a novou nižší váhu si dlouhodobě udržet.

Kosmetika - Kosmetická péče DARPHIN, líčení, vizážistika, Depilace cukrovou pastou, Kosmetická péče DARPHIN, líčení, vizážistika, mikrodermabraze

Anti-acne program - Špičkově koncipovaný komplet produktů, služeb a rad, které povedou k novému, lepšímu pohledu na problém aknózní pleti. Tento program je zaměřený na hloubkovou očistu těla, kvalitní péči a změnu životního stylu,vedoucí k trvalému dosažení krásné pleti bez komedomů (uhrů) spojené s laserovým ošetřením pleti. Akné je komplexní problém a jeho léčba vyžaduje trpělivost a disciplínu. Věříme, že společně to dokážeme. Naše zkušenosti jsou, že dát se do boje ze všech stran je nejúčinnější.

LPG - Nejmodernější přístroj patentovaný na bezoperační odstraňování vrásek (lifting) - miláček našich klientek.

Fotorejuvenace - Vyhlazení pleti neboli žehlička na tvář, krk a dekolt

Laserová epilace - Díky unikátní technologii a přizpůsobené velikosti je přístroj SpaTouch absolutně nejbezpečnější fotoepilační systém v tomto odvětví.

 

Ostatní služby:
Manikúra a nehtová modeláž
Pedikúra
Prodlužování řas
Solárium
Sauna
Hydrocolon terapie - účinná prevence rakoviny střeva a civilizačních chorob

 

 

Rádi vás uvítáme i na našem druhém pracovišti:

Institut Krásy. Bezručova 16, Plzeň

www.institutkrasy.cz

Objednávky na tel.: 775 123 527,
Otevírací doba: pondělí až pátek - 8:00 až 21:00 hod.,
sobota od 8:00 až 16:00 hod.

Profil studia

Institut krásy se zaměřením na nejmodernější metody v oblasti péče o tělo a omlazení pleti. Komplexní péče, nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Omlazení pleti, přístrojové, injekční a laserové. Léčba celulitidy, přístrojové metody, kosmetická péče, tělové zábaly, kadeřnictví, manikúra, modeláž nehtů wellness pedikúra. Přijímáme poukazy: relax pass, flexi pass, dárková šek, unišek, unišek+, tiket multi, ticket medica, cadhoc, nově focuspass.
Klientské karty: Bonus book, instyle card, benefity.cz, benefit management, lyoness, eufrat karta.

Nabízíme
Kosmetika Comfort Zone: Kompletní ošetření přizpůsobené na míru potřebám Vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, okysličující očistu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti a šálek bylinného čaje na závěr. Přípravky jsou vybrány dle specifických požadavků Vaší pleti tak, abyste opustili kabinu s vyrovnanou, zářící pletí a odpočatou myslí.

Anti celulitida - Proti celulitidové zábaly, Termo zábal, podtlaková lymfatická drenáž

UC zábal - Pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu scílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar, nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Zábal má navíc unikátní účinek proti stárnutí kůže a odstraní všechny nečistoty v těle na buněčné bázi. Jedná se o metodu celotělové horké bandáže, starodávné metody, kterou používali v Egyptě již před tisíci lety k udržení krásné štíhlé postavy.

Permanentní make-up - zvýrazněte své rty, linku kolem očí nebo si nechte vymodelovat krásné a přirozené obočí pomocí zcela nové metody stínování

Bělení zubů - Nejmodernější laserové bělení zubů, je bezpečná a šetrná metoda, kterou však dosáhnete jiskřivého bílého úsměvu již po 30 minutách a během jediné návštěvy. Výsledný efekt jiskřivě bílý úsměv Vám přitom vydrží až několik let. Technologický postup bělení touto nejmodernější metodou neškodí sklovině ani struktuře zubů. Mnoho klinických studií prokázalo absolutní šetrnost bez vedlejších účinků s nejvyšší možnou účinností. Bělení zubů v Institutu krásy Vám zajistí úsměv, po kterém jste dosud jen snili.

Termage RF - Vybojujte si krásné pevné tělo bez celulitidy a přebytečných tuků pomocí přístroje působícího radiofrekvencí. Neinvazivní, bezbolestná a časové nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a pro léčbu celulitidy. Naprosto nová, v ČR málo známá metoda na péči o pleť a podkoží.

Odstraňování vrásek - Botox - korekce vrásek, korekce atrofických jizev a ztrátových defektů kůže, augmentace rtů (zvětšování rtů), tváří-líce, mezoterapie - omlazování kůže obličeje, šíje a rukou, injekční odstranění celulitidy a lokalizovaného tuku.

 

 

 

 

 

 

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Bahenní zábaly 550 Kč
Fyzioterapie 300 Kč
Hubnutí Wellness trend
Klasická masáž 135 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 490 Kč
Léčba rázovou vlnou 1000 rázů 250 Kč 1 650 Kč
Masáže lávovými kameny 850 Kč 1 350 Kč
Medová masáž 850 Kč 1 350 Kč
Ozonoterapie 5 - 15 minut 300 Kč 750 Kč
Rašelinové zábaly
Reflexní masáž
Sportovní masáž 135 Kč 690 Kč
Ájurvédské masáže 850 Kč 1 350 Kč
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Akustická rázová vlna AWT 250 Kč
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy 2 500 Kč
Anti aging 850 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Bělení zubů 2 900 Kč
Chemický peeling 990 Kč
Glykolový peeling 990 Kč
Dentální hygiena 650 Kč
Dermabraze DermaMax 990 Kč 1 350 Kč
Digitální dermatoskop - diagnostika znamének 250 Kč
Estetická rázová vlna X-WAVE Expert 250 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting 38 000 Kč
Frakční laserový resurfacing jizva - celý obličej 500 Kč 10 000 Kč
Laserový peeling
Hydrolifting 2 000 Kč
Redensity 4 500 Kč
Injekční lipolýza jedna oblast 2 500 Kč
Injekční lipolýza Aqualyx
Injekční výplně 3 000 Kč
Juvéderm® 2 injekce za 12 000 Kč 3 000 Kč
Princess 1 900 Kč
Restylane® 7 000 Kč
Surgiderm® 3 000 Kč
Teosyal® 3 000 Kč
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 3 000 Kč
Výplně X-HA3® 3 000 Kč
Karboxyterapie
Kavitace ultrazvuková 2 500 Kč
Green cavite prestige 2 500 Kč
Korekce jizev 500 Kč
Kryolipolýza 3 000 Kč
Kyslíková mezoterapie 1 600 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 770 Kč
Laserová neinvazivní lipolýza 19 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie pigmentace, jizvy 250 Kč 4 000 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 1 650 Kč 2 500 Kč
Laserová léčba akné 990 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 5 - 20 pulsů; od 20 pulsů -... 400 Kč 1 200 Kč
Laserové odstranění rozšířených žilek 990 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací 400 Kč
Léčba biostimulačním laserem 990 Kč
Odstranění jizev laserem 500 Kč
Lifting tváří 10 000 Kč
Lipolýza na bázi podtlaku 2 500 Kč
VacuPress
Liposukce laserová liposukce (břicho,... 20 000 Kč
Laserová liposukce
Laserová liposukce - SlimLipo
Liposukce radiofrekvenční
Léčba akné ozonoterapie, dermaMax,... 300 Kč 1 350 Kč
Léčba celulitidy 490 Kč 3 500 Kč
Akustická rázová vlna D-ACTOR 200 250 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) 7 000 Kč
Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem 7 000 Kč 13 000 Kč
Odstranění nadměrného pocení nohou 8 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů 490 Kč 3 500 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 1 500 Kč
Mikrodermabraze 990 Kč
Mikrojehličková radiofrekvence 990 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) 990 Kč
Mikropigmentace 990 Kč
Minilifting - Lifestyle lift 25 000 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting 1 360 Kč
Neinvazivní lifting 10 000 Kč
Exilis (Neinvazivní lifting)
Niťový lifting
Facelift - Mezonitě 10 000 Kč
Facelift - zlaté nitě 13 000 Kč
Facelift Silhouette Lift
Niťový lifting APTOS
Odstranění jizev po akné 990 Kč
Odstranění pigmentových skvrn 500 Kč
Odstranění podbradku 1 800 Kč
Liposukce brady
Odstranění strií 990 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 1 500 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků 250 Kč
Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy
Operace obočí (Brow lift) 23 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) 24 000 Kč
Operace dolních víček 14 000 Kč
Operace horních víček 12 000 Kč
Operace uší (Otoplastika) 19 000 Kč
Operace čela (Forehead lift)
Oxygenoterapie 950 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL) 990 Kč
Fotoepilace (IPL) 780 Kč 8 400 Kč
Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti 1 650 Kč
Odstranění akné (IPL) 990 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) 7 000 Kč
Permanentní make-up 1 900 Kč 6 500 Kč
Prodlužování řas 800 Kč 3 000 Kč
Radiofrekvenční lipolýza 1 000 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) 20 - 50 minut 1 500 Kč 2 500 Kč
Reflexní masáž
Renokin - léčba vypadávání vlasů 480 Kč
Thermage 1 500 Kč 2 500 Kč
Trichologické vyšetření 490 Kč
Tvarování těla a redukce celulitidy na bázi podtlaku 490 Kč
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza 2 500 Kč
Vyhlazení vrásek 12 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) Výplňové materiály, jeden... 7 000 Kč
Zákroky Stomatologie Info Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů 2 900 Kč
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling 990 Kč
Dermabraze DermaMax 990 Kč 1 350 Kč
Diagnostika znamének 250 Kč
Digitální dermatoskop - diagnostika znamének 250 Kč
Injekční výplně 3 000 Kč
Juvéderm® 2 injekce za 12 000 Kč 3 000 Kč
Restylane® 7 000 Kč
Surgiderm® 3 000 Kč
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 3 000 Kč
Výplně X-HA3® 3 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie pigmentace, jizvy 250 Kč 4 000 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 1 650 Kč 2 500 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 1 500 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 1 500 Kč
Permanentní make-up 1 900 Kč 6 500 Kč
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity
Nutriční poradenství (výživové poradenství) 700 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po
Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Salon Andělské krásy a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Salon Andělské krásy