ISCARE I.V.F.  

GOLD BADGE
Počet příspěvků: 704.8  
 |  Přidat hodnocení

   Praha

ISCARE I.V.F.  Adresy
Adresa
Jankovcova 1569/2c
Naše recepce se nachází v 1. patře.
Praha
Praha 7
170 04
Česká republika


Odborníci v okolí

MUDr. Svatopluk Svoboda MUDr. Svatopluk Svoboda

Plastická chirurgie
Praha, Kolín

MUDr. David Tomášek MUDr. David Tomášek

Chirurgie, Plastická chirurgie
Praha

MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

Chirurgie, Plastická chirurgie
Praha


Více

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ISCARE I.V.F. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ISCARE I.V.F. již získal/a tato hodnocení

Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Mimotělní oplodnění - IVF

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy potkala. Skvělý přístup, vcítění se do pacienta, rozumná domluva, rozvážná. Dělá pro pacienty opravdu maximum. Vřele doporučuji!

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 15 000 Kč   |  
Mimotělní oplodnění - IVF

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy potkala. Skvělý přístup, vcítění se do pacienta, rozumná domluva, rozvážná. Dělá pro pacienty opravdu maximum. Vřele doporučuji!

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 15 000 Kč   |  
Mimotělní oplodnění - IVF

Naprosto bezkonkurenční přístup lékařů i sester na oddělení. Nejvíce doporučuji MUDr. Jaržembovskou a MUDr. Lachetu. Na sálech opět velmi milý personál i na lůžkovém oddělení. V jejich péči si připadám opravdu jako pacient, kterého si váží, a ne jako další kus. Vřele doproučuji!

Více
renkyn

,
Spokojený/á   |  
Abdominoplastika (Operace břicha)

Já mohu vřele doporučit , jsem spokojená a velice vděčná v zaměstnání už byli 4 dámy na bandáži když viděli výsledky dělám si legraci že jsem chodící reklama na bandáž. Díky moc za celkový přístup nejen lékařky ale všech zaměstnanců kliniky Nemám ráda nemocnice ale tady jsem se cítila velmi spokojen...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: €2 235  EUR   |  
Breast reduction

Doctor Alexander is the best doctor ever, i was scared to travel to Prague but i was encourage by two staff from medical travel Richard and Carolyn so i decided to go for it but i was scared to death. After my surgery the nurses were there for me all the time and the best thing i feel no pains. Anyb...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Akutní zánět slepého střeva (apendicitida)

Profesionální přístup,odborník na svém místě,byl jsem velice spokojen i s přístupem personálu .Děkuji p. doktorovi za vzornou péči se kterou jsem se setkal znovu u drobného říznutí, v nedávné době. Křivánánek Jiří

Více
Ivana Švorčíková

,
Spokojený/á   |  
Tubulizace žaludku

Obrovsky lidský chirurg, laparoskopická operace žaludku zcela luxusní i s dokonalou celkovou anestezií od anestezioložky,má klidný pracovní personál a snad i zázemí.Děkuji

Více
Registrovaný uživatel

Ovodonazione

,
Spokojený/á, Celková cena: €4 900  EUR
Celkové hodnocení

Grazie a ovodonazione in Iscare posso oggi tenere in braccio i miei due amori. Ho conosciuto gia tante cliniche durante gli anni e qui mi sono trovata veramente bene, seguita, viziata, controllata, importante insomma! Credo che anche grazie a questo il risultato era piu di positivo:)

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Laparoskopická bandáž žaludku

Jsem po sleeve gastrektomii a jsem moc ráda, že jsem zákrok podstoupila. Operoval mě MUDr. Trávníček. Zákrok byl perfektně proveden, bez komplikací, pan doktor je příjemný muž a musím říci, že ISCARE je první zdravotnické pracoviště, kde jsem se nebála na cokoli zeptat a jednali se mnou jako s člo...

Více
Janinka

,
Spokojený/á, Celková cena: 13 300 Kč   |  
Operace horních víček

Byla jsem na operaci horních víček u MUDr. Šatánkové. Klinika je čistá a lidé moc a moc příjemní. Paní doktorka je vlídná dáma, která mi se vším velmi trpělivě poradila. Výsledek je perfektní.

Více


Další hodnocení

ProfilMotto:

Naše zdravotnické zařízení může pacientům poskytnout vysoce odbornou péči a zároveň se tím stává zajímavým partnerem pro spolupráci.

Více o nás

Profil centra

Společnost ISCARE I.V.F. a.s. byla založena v roce 1995 za účelem poskytování specializovaných lékařských výkonů v oblasti asistované reprodukce. Během svého působení na trhu rozsah poskytovaných služeb rozšířila mimo asistovanou reprodukci i na chirurgii, gastroenterologii a plastickou chirurgii a nyní se řadí mezi prestižní zdravotní zařízení nejen v ČR. 

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. nabízí:

Centrum asistované reprodukce

Centrum asistované reprodukce bylo otevřeno v roce 1995 jako první z nestátních center v České republice. Od začátku svého působení dopomoholo na svět již 8,5 tisícům dětí a řadí se tak mezi jedno ze špičkových pracovišť. Tým IVF, včetně pracovníků laboratoře, je vyškolen nejlepšími světovými odborníky převážně z Israele. Úspěšnost léčby neplodnosti držíme nejvyšší na světě. 

 

 

Gastroenterologie

Tato odbornost se zabývá onemocněními zažívacího traktu ( jícen, žaludek, střeva, játra a slinivka břišní). Jedná se o obor, jež je na jedné straně součástí vnitřního lékařství, ale zároveň stojí na pomezí chirurgie, neboť gastroenterolog provádí i některé invazivní zákroky, které byly v minulosti řešeny chirurgem.

K diagnostice chorob zažívacího traktu se krom prostého vyšetření lékařem používá laboratorní vyšetření( vyšetření krve a moči), ultrazvuk a endoskopické vyšetření. Ultrazvuk poskytuje lékaři informace o játrech, žlučníku, žlučových cestách, slinivce břišní, ledvinách, slezině, močovém měchýři, prostatě či děloze, velkých cévách. Jedná se o vyšetření nebolestivé a zcela neškodné (neinvazivní).

 

Plastická chirurgie 

S postupujícím věkem dochází nevyhnutelně k pozvolným, někdy k rychlejším změnám organismu jako celku. Tak jak na jedné straně sbíráme zkušenosti a vědomosti, na druhé straně dochází k opotřebování organismu. Ideálem je uchovat člověka jako celek co nejdéle v plné tělesné i duševní svěžesti, protože i vyrovnaný člověk nelibě nese projevy stárnutí. Cílem estetické chirurgie je úprava nebo minimalizace tvarových odchylek.

Kdy nastává čas k operaci?

Obecně je to většinou kolem 40. roku života, avšak vždy je nutno vědět, že je to záležitost přísně individuální, závislá na mnoha faktorech. Velkou roli zde hraje i dědičnost, způsob života, pracovní zatížení a skutečnost jak silně je člověk vystaven stresujícím faktorům. Na vzhledu každého jedince se podílí i výživa, pravidelnost péče o pleť a celkový zdravotní stav. V individuálně různé věkové hranici dochází k projevům stárnutí, které se projevuje vysycháním pokožky, ztrátou její elasticity a poklesem kůže v určitých partiích těla. Vytvářejí se kožní záhyby, přibývají vrásky. Tehdy nastává okamžik, kdy je ještě možné odsunout projevy stárnutí prostřednictvím zásahu plastického chirurga. Horní věková hranice je určena celkovým zdravotním stavem pacienta.

Vaši pohodu a spokojenost zajistí personál na vysoké profesionální úrovni pod vedení plastického chirurga s 25-ti letou praxí.

Centrum pro léčbu obezity

  • Miniinvazivní chirurgie

  • Interna

  • Psychologie

  • Dietologie

Centrum miniinvazivní chirurgie

Jako Centrum miniinvazivní chirurgie provádíme široké spektrum laparoskopických operací. Chirurgové centra jsou zkušení v provádění adjustabilních bandáží žaludku pro obezitu, odstranění žlučníku, slepého střeva, operací jícnové kýly, operací pro refluxní chorobu, operací tříselné kýly, kýly v jizvě a dalších.

Rovněž provádíme další chirurgické operace, například některé klasické břišní operace. Operujeme žilní městky dolních končetin.

Péče o pacienty je v našem zdravotnickém zařízení hrazena zdravotními pojišťovnami. Za úhradu jsou pouze ty výkony, které pojišťovny nehradí

Banding klub

Banding klub má za cíl sdružovat jak pacienty po chirurgické i konzervativní léčbě obezity, tak i ty, kteří mají problém s nadváhou a obezitou a dosud se neléčili, nebo se neúspěšně pokoušeli o snížení váhy. Banding klub je místem, kde se všichni mohou scházet, podělit se o své zkušenosti, poradit se, nacházet přítele a společensky se vyžít.

V neposlední řadě je Banding klub místem, kde je možné se neformálně poradit s odborníky na léčbu obezity o možnostech jak správně řešit obezitu a nadváhu a problémy s ní spojené.

Účast v Klubu je samozřejmě zcela dobrovolná a bezplatná. Doporučujeme ji především jako vhodný zdroj informací o možnostech léčby obezity, ale i jako místo, kde je možné navázat nové kontakty a přátelství. Rádi Vás v Banding klubu přivítáme a uděláme vše pro to, aby se Vám Banding klub líbil jako místo pro přátelská setkání, diskusi a poučení. Věříme, že se do Banding klubu budete rádi vracet.

Setkání Banding klubu v Klinickém centru ISCARE se konají v pravidelně, a to každý poslední čtvrtek v měsíci od 16 hodin v 1. patře v konferenční místnosti našeho zdravotnického zařízení v budově Lighthouse. Adresa je: Jankovcova 1569/2c, Praha 7, tel: 234 379 260. Budeme těšit na Vaší návštěvu.

Lékárna

Ve dvou patrech moderní budovy Lighthouse  se tak nachází ojedinělé zdravotnické zařízení, které se svou vybaveností, technickými parametry, odborností personálu a úspěšností léčebných metod řadí mezi přední pracoviště v České republice. Na celkové ploše ca 2000 m2 centrum disponuje 29 lůžky, z nichž 22 je chirurgických a 7 gynekologických a 3 JIP lůžky, 20 lékaři a 90 členným zdravotnickým personálem.

Komplexní systém vybavení 3 operačních sálů včetně harmonického skalpelu, laparoskopické věže, videogastroskopu, videokolonoskopu, atd. umožňuje provádění i těch nejnáročnějších operací. Audiovizuální propojení operačního sálu s konferenční místností skýtá možnost videokonferencí, dálkových konzultací a odborných konsilií.


Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. má uzavřenou smlouvu s většinou zdravotních pojišťoven.  

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. je výukovým pracovištěm I. lékařské fakulty UK v Praze a společnosti Johnson&Johnson s.r.o..

Všichni naši pacienti, ale i ostatní zájemci, jsou srdečně zváni.

Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) 36 000 Kč
Lipoabdominoplastika 48 000 Kč
Miniabdominoplastika
Endoskopické zavedení intragastrického balonu BIB 35 000 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting 33 000 Kč
Injekční výplně dle použitých jednotek 80 Kč 8 000 Kč
Laparoskopická bandáž žaludku pro české pojištěnce...
Liposukce dle vybrané oblasti ... 12 000 Kč
Liposukce tumescentní dle vybrané oblasti ... 12 000 Kč
Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo) dle vybrané oblasti ... 24 000 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
Modelace prsou (Breast-lift) 35 000 Kč
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Niťový lifting
Facelift Silhouette Lift 45 000 Kč
Odstranění podbradku 12 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Operace asymetrie prsou
Operace gynekomastie 25 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) 20 000 Kč
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika) 9 500 Kč
Operace dolních víček 9 500 Kč
Operace horních víček 9 500 Kč
Operace uší (Otoplastika) 13 000 Kč
Operace čela (Forehead lift)
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) dle vybrané oblasti 6 500 Kč
Plazma terapie TrayLife 6 500 Kč
Plastická operace paží 26 000 Kč
Plastická operace stehen 26 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) 18 000 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky) 20 000 Kč 30 000 Kč
Tubulizace žaludku pro české pojištěnce...
Zmenšení prsou 38 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) dle výběru implantátů 32 000 Kč 46 000 Kč
Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky) zahrnuje ultrazvukovou... 88 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) 23 000 Kč
Zákroky Léčba neplodnosti Info Ceny od* Ceny do*
Asistovaný hatching
Dárcovství embryí 25 000 Kč
Dárcovství spermií 2 500 Kč
Dárcovství vajíček 35 000 Kč
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI 5 000 Kč
Intrauterinní inseminace - IUI
Komplexní imunologické vyšetření
Komplexní vyšetření ejakulátu
Kryokonzervace zárodečných buněk
Mikrochirurgický odběr spermií MESA, TESA, TESE 20 000 Kč
Mimotělní oplodnění - IVF
Monitoring vývoje embryí
PICSI - přirozený výběr zralé spermie 8 000 Kč
Preimplantační genetická diagnostika 20 000 Kč 45 000 Kč
Stanovení spermiogramu
Vyšetření průchodnosti vejcovodů
Výpočet ovulace
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
BioEnterický intragastrický Balon 32 000 Kč
Chirurgická léčba obezity - bariatrická chirurgie pro české pojištěnce...
Biliopankretická diverze pro české pojištěnce...
Plikace žaludku pro české pojištěnce...
Diagnostika a analýza složení těla (InBody)
Endoskopická léčba obezity pro české pojištěnce...
Farmakoterapie
Gastrický bypass pro české pojištěnce...
Laparoskopická bandáž žaludku pro české pojištěnce...
Léčba depresivní poruchy nálady
Nechirurgická léčba obezity
Celkové interní vyšetření pro české pojištěnce...
Léčba přidružených onemocnění
Nutriční poradenství (výživové poradenství) pro pacienty chirurgie zdarma 150 Kč 1 500 Kč
Pohybová terapie (hubnutí cvičením)
Poruchy příjmu potravy spojené s obezitou
Grazing neboli kontinuální konzumace jídla banding club zdarma
Jídlo ve stresu banding club zdarma
Léčba mentální bulimie
Léčba záchvatovitého přejídání (BED, binge eating syndrom) banding club zdarma
Syndrom nočního jedení (NES, night eating syndrom)
Psychické obtíže po bariatrické operaci banding club zdarma
Nadměrná očekávání od operace banding club zdarma
Přijetí vlastního těla banding club zdarma
Psychologické vyšetření před bariatrickou operací
Tubulizace žaludku pro české pojištěnce...
Zákroky Gastroenterologie a proktologie Info Ceny od* Ceny do*
Celiakie a jiné malabsorbce
Crohnova choroba
Divertikly tenkého střeva
Divertikulóza tlustého střeva
Dráždivý tračník
Gastritidy
Ileus (střevní neprůchodnost)
Jaterní cirhóza a steatóza
Jaterní encephalopathie a koma
Jaterní selhání
Nemoci jícnu
Nádory slinivky břišní (pankreatu)
Nádory tenkého střeva
Nádory tlustého střeva
Pankreatitidy (záněty slinivky břišní)
Rozdělení a léčba icteru (žloutenky)
Toxické a polékové poškození jater
Ulcerózní kolitida (proktocolitis)
Vyšetřovací metody jater
Vyšetřovací metody slinivky břišní
Vyšetřovací metody v gastroenterologii
Vyšetřovací metody žlučníku a žlučových cest
Záněty jater (hepatitidy)
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda) 1 500 Kč 1 800 Kč
Fyzioterapie vstupní konzultace, návrh... 300 Kč
Manipulační terapie, Mobilizace kompletní mobilizace dle... 1 500 Kč 1 800 Kč
Zákroky Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Laparoskopická apendektomie (odstranění výběžku slepého střeva) pro české pojištěnce...
Laparoskopická cholecystektomie (odstranění žlučníku) pro české pojištěnce...
Laparoskopická hernioplastika (operace kýly) pro české pojištěnce...
Laparoskopie v chirurgii pro české pojištěnce...
Zákroky Dietologie Info Ceny od* Ceny do*
Léčba obezity pro české pojištěnce...
Správná životospráva, výživové poradenství v rámci chirurgické léčby... 150 Kč 1 500 Kč
Zákroky Psychologie Info Ceny od* Ceny do*
Psychoterapie pro chirurgické pacienty...
Zákroky Gynekologie Info Ceny od* Ceny do*
Endoskopické výkony
Diagnostická hysteroskopie
Diagnostická laparoskopie
Hysteroskopická ablace endometria (odstranění zvýšené děložní sliznice)
Laparoskopická léčba endometriózy
Laparoskopická lymfadenektomie (odstranění mizních uzlin)
Laparoskopické odstranění benigních nádorů
Laparoskopické výkony u akutní bolesti
Laparoskopické výkony u sterility
Laparoskopicky asistovaná vaginální hysterektomie (LAVH)
Laparoskopický výkon při perforaci dělohy
Operace z břišního přístupu
Operace pro cysty vaječníku

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ISCARE I.V.F. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře ISCARE I.V.F.