Perfect Clinic - centrum estetické medicíny
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

 • 46 odpovědí
 • 8 Likes

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

 • 93% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Zeptejte se lékaře

Adresy

Adresa
Kartouzská 204/10
15000 Praha
Praha 5
Česká republika

Adresa
Komenského 519
46005 Liberec
Česká republika

Adresa
Jakubská 2
60200 Brno
Česká republika

Hodnocení (332)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Perfect Clinic - centrum estetické medicíny a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Perfect Clinic - centrum estetické medicíny již získal/a tato hodnocení

Nové bříško od MUDr. Hirňáka

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Ivana89  |  24.4.2017   Spokojený/á , Celková cena: 56 050 Kč

Je to úžasný doktor má opravdu skvěle ruce a úžasný přístup vřele doporučuji je úžasný a za nové bříško děkuji jemu a celému týmu v Praze sou tam úžasní opravdu super jednani

 3 Likes  |   4 Komentářů

Dokonalý nos od MUDr. Paděry

 |  Operace nosu (Rhinoplastika)
Budejcanda  |  18.4.2017   Spokojený/á , Celková cena: 40 000 Kč

Pan doktor mi delal rhinoplastiku, jsem z Ceskych Budejovic,tak jsem prilis nevedela,co cekat,protoze recenzi nebylo prilis. Pana doktora jsem vybirala skutecne! podle oci. Dalo se jim verit.Velka skoda,protoze,jestli si nekdo zaslouzi chvalu,tak prave MuDr.Padera. Opravdu toho moc nenamluvi na pred... Více 

 2 Likes  |   5 Komentářů

Operace horních i dolních víček v Praze

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Anička  |  11.4.2017   Spokojený/á

Zákrok byl nebolestivý, přístup pana doktora úžasně vstřícný a laskavý. V každém pohybu při zákroku jasná profesionalita a preciznost.V krátké době zmizely otoky a modřiny a už po dvou měsících nebyly viditelné žádné jizvy. Moc děkuji.

 4 Komentářů

33 let, Augmentace a splnění mého snu

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Veronikaaa1983  |  17.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 90 000 Kč

Augmentaci jsem podstoupila 24.2.2017 a jsem konečně šťastná a sebevědomá žena! Mudr. Hirňák odvedl skvělou práci! Stejně tak musím pochválit i přístup a chování celého personálu kliniky.. Připadala jsem si jako na báječné dovolené! Z nevzhledných jedniček mám konečně krásné plné trojky (anatomický ... Více 

 3 Likes  |   13 Komentářů

Zvětšení horního rtu

 |  Zvětšení rtů - PermaLip
Tereza  |  10.3.2017   Spokojený/á

Chtěla jsem decentní a hlavně trvalé zvětšení horního rtu. Po diskuzi s panem doktorem jsem si vybrala permalip a nemuzu si výsledek vynachválit! Velmi přirozené zvětšení. Skutečný odborník s velmi lidským chováním!

 1 Like  |   3 Komentářů

Zvednutí obočí

 |  Operace obočí (Brow lift)
Tereza  |  26.1.2017   Spokojený/á

Naprosto profesionální přístup, ochota a velmi milé chování. Pan doktor me vyslechnul a i přes nestandardní operaci (zvednutí obočí ve 20ti) mi poradil a našli jsme skvělé řešení. Pokud se rozhodnu pro další zákrok, určitě zvolim opět jeho.

 1 Like  |   2 Komentářů

I was feeling so protect

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Gabriela7  |  25.1.2017   Spokojený/á , Celková cena: 13 000 Kč

One of the best Clinic in europe!!!! Thank you so very much :)))) Thabk You so very much Ms Monika from reception!!!! She is so nice, so open for the patients, she helps me from the first step! I'm thankful for the Dr. Padera ! I was making the Eye Surgery, and now I'm waiting for the results:) I f... Více 

 3 Komentářů

Pro mě neuvěřitelný, přirozený a krasný výsledek

 |  Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
Violet  |  5.1.2017   Spokojený/á , Celková cena: 37 000 Kč

Frontlift jsem nechtela kvuli vraskam na cele ani kvuli nízkému oboci... co mi vadilo, byly \"baseti oci\", navic asymetrické, ktere jsem mela odjakziva. Indikace k operaci horních vicek nebyla. Je mi neco pres 20, takze jsem velmi dlouho hledala lekare, ktery by mi pomohl, vetsinou jsem se setkala... Více 

 6 Likes  |   4 Komentářů

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Pokud je krása uměním, vy jste její inspirací

Uvítání

Klinika Perfect Clinic

Soukromá klinika estetické medicíny s pobočkami v Praze a Liberci zajištuje svým klientům lékařskou péči na špičkové úrovni. Disponuje nejmodernějším přístrojovým a technickým vybavením. Tým lékařů pod vedením MUDr. Kufy je tvořen zkušenými profesionály a kapacitami ve svém oboru. Velkoryse řešené interiéry kliniky poskytují pacientům maximální komfort a soukromí.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Široká škála prováděných zákroků

Perfect Clinic se zaměřuje prakticky na veškeré zákroky plastické chirurgie - klasické operace i méně invazivní výkony. Žádané jsou např. estetické operace v obličeji, plastiky v oblasti prsou, různé metody liposukčních technik, abdominoplastika. Zájem je o miniinvazivní zákroky zaměřené na redukci vrásek s využitím výplňových materiálů (kyselina hyaluronová, vlastní tuk) a botulotoxinu. Alternativou ke klasickému faceliftu je u mladších pacietnů omlazení obličeje za pomoci speciálních vláken. Na klinice je možné podstoupit i odstranění varixů či se zbavit obtěžujícího chrápání metodou LAUP. V rámci Perfect Clinic funguje mamologická poradna, která je k dispozici všem ženám, které mají zájem o preventivní vyšetření prsou.

Naše klinika

Perfect Clinic Praha

U nás zatím nejnovější, luxusní kliniku plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic Praha, Kartouzská otevřel tým plastických chirurgů i dalších specialistů pod vedením MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose v lednu 2010. Perfect Clinic Kartouzská je dnes z mnoha důvodů nejmodernějším pracovištěm plastické a kosmetické chirurgie u nás.

Špičková lékařská péče a komfort

Architektonicky propracovaná klinika se nachází v novém pavilonu Jih v areálu Centra zdraví v Kartouzské ulici v Praze 5 s výbornou dostupností MHD. Disponuje dvěma operačními sály s nejmodernějšími technologiemi, včetně nejnovějších liposukčních a endoskopických přístrojů a velkou lůžkovou kapacitou. Má jedno a trojlůžkové pokoje v různém designovém provedení, vybavené sociálním zařízením a plazmovými obrazovkami, dvě konzultační ordinace a parkoviště v budově. Recepce funguje ve všední dny od 7,00 do 19,00 a klientům jsou k dispozici 3 telefonní linky.

Důraz na maximální bezpečí pacientů

Mezi priority kliniky patří péče o bezpečí klientů a minimalizace veškerých zdravotních rizik. To je zajištěno prostředky, které z důvodu finanční náročnosti v našem soukromém sektoru plastické chirurgie nejsou běžné - vlastní tým anesteziologů, dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí, nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře či mobilní monitorovací technika v pokojích. Takto je plně ošetřeno bezpečí pacienta, které v případě možných pooperačních komplikací závisí na dostatečné a včasné pomoci.

 

praha1 Praha2 Praha3 Praha4 Praha5 Praha6 Praha7 Praha8 Praha9 Praha10

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Praha, Kartouzská ul.

Perfect Clinic Liberec

9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci. Operace většího rozsahu jsou pak prováděny v Praze.

liberec1 liberec2 liberec3 liberec4 liberec5

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Liberec

Perfect Clinic Brno

V září 2014 došlo k rozšíření kliniky do Brna - klinika sídlí v krásných prostorách třetího patra Paláce Chlumeckých v samém centru města. Je situována do zahradního atria budovy, disponuje operačním sálem, ordinací a designovou čekárnou s recepcí. V nabídce kliniky je veškerá ambulantní forma plastických estetických operací a zákroků, jež nevyžaduje hospitalizaci.

 

brno1 brno2 brno3 brno4 brno5

Oddělení plastické chirurgie FN Motol

Lékaři týmu Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy od roku 2012 působí na novém oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Motol, kde provádí zákroky celého spektra zdravotní i estetické plastické chirurgie včetně plastických operací hrazených pojišťovnou. Jedná se zejména o korekce vrozených a získaných vad a rekonstrukční operace, jako jsou např. plastiky prsou po jejich ablaci v důsledku onkologického onemocnění.

Seznamte se s našimi lékaři

V Perfect Clinic o vás bude pečovat tým zkušených plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy. Určitě se setkáte s některým z těchto odborníků: MUDr. Zdeňkem Prosem, MUDr. Jiřím Paděrou, MUDr. Lukášem Frajerem, MUDr. Jaroslavem Hirňákem, MUDr. Jiřím Ferrou nebo MUDr. Pavlem Kobzíkem.

Sedmičlenný tým je posílen o další specialisty. V týmu jsou 2 stálí anesteziologové (MUDr. Miroslav Hanák, MUDr. Petr Mizner) a radioložka MUDr. Eva Hledíková. Úzká spolupráce je navázána s ORL specialistou MUDr. Janem Kastnerem, maxilofaciálním chirurgem MUDr. René Foltánem a cévním chirurgem MUDr. Petrem Štieglerem, mamoložkou MUDr. Renatou Kalajovou i dalšími lékařskými specialisty v budově tak, aby klient dostal v jedné době a na jednom místě vše, co jeho stav vyžaduje – například interní či laboratorní vyšetření.

Kvalita garantovaná jmény

Tým Perfect Clinic je složen z lékařů a specialistů zvučných jmen.
"Poskytujeme klientům vysoce odborné služby a komfortní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Snažíme se o perfektní služby a chceme, aby se klient cítil perfektně v Perfect Clinic."

MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař

Konzultace u nás

Pro první kontakt s klinikou jsou vyhrazeny placené osobní konzultace s lékaři, kde se klient dozví vše potřebné o zvažovaném zákroku, případně získá doporučení k řešení svého problému a může si zvolit svého operatéra z týmu Perfect Clinic.

Zajímavosti

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) od 45 900 Kč
   Lipoabdominoplastika
   Miniabdominoplastika od 33 000 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura od 9 500 Kč
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu) od 33 750 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Minifacelift od 28 500,- od 52 500 Kč
Injekční výplně
   Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia) od 16 000 Kč
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) od 10 000 Kč
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Korekce jizev
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserové odstranění kožních výrůstků
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo od 25 000 Kč
Léčba celulitidy
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Chirurgická léčba nadměrného pocení od 20 000 Kč
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
Léčba křečových žil (varixů) od 15 000 Kč
   Laserová operace křečových žil Ambulantní flebektomie od 1... od 25 000 Kč
   Miniflebektomie varixů
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie) od 2 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
Lifting tváří od 27 000 Kč
Liposukce od 30 500 Kč
   Aplikace vlastního tuku od 10 000 Kč
   Laserová liposukce od 19 000 Kč do 25 000 Kč
   Laserová liposukce - SlimLipo od 1 900 Kč do 25 000 Kč
   Liposukce klasická
   Liposukce tumescentní od 14 000 Kč
   Liposukce vibrační
Liposukce Venušina pahorku
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků od 15 900 Kč
Miniinvazivní zvětšení a modelace hýždí
Minilifting - Lifestyle lift od 32 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) od 44 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) od 77 000 Kč
Mužská augmentace prsou
Niťový lifting
   Facelift Silhouette Lift od 24 700 Kč
Obličejové implantáty od 35 500 Kč
Obřízka od 18 500 Kč
Odstranění chrápání laserem od 11 500 Kč
Odstranění kruhů pod očima
   Odstranění kruhů pod očima vlastním tukem
Odstranění podbradku od 14 000 Kč
Odstranění pseudogynekomastie
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 1 280 Kč do 3 840 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 950 Kč
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika od 23 000 Kč
Operace čela (Forehead lift) od 29 500 Kč
Operace čela endoskopickou metodou od 29 000 Kč
Operace gynekomastie od 28 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) od 34 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) od 16 750 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) od 12 000 Kč
   Operace dolních víček od 13 000 Kč
   Operace horních víček od 12 000 Kč
Operace transsexuálů
Operace uší (Otoplastika) od 16 000 Kč
Operační řešení neprůchodnosti slzných cest
Plastická operace hýždí od 65 400 Kč
Plastická operace krku od 37 500 Kč
Plastická operace paží od 30 000 Kč
Plastická operace stehen od 42 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) od 18 500 Kč
Úprava vpáčených bradavek od 14 600 Kč
Propichování a nastřelování náušnic
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma
Rekonstrukce prsního dvorce - 1ks od 7 000 Kč
Rekonstrukce prsního dvorce - 2ks od 10 000 Kč
Rekonstrukce prsu od 24 500 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky) od 34 500 Kč
Syndrom karpálního tunelu od 5 700 Kč
Výměna implantátu od 63 200 Kč
Vrozené vady ruky
Vyhlazení vrásek od 13 500 Kč
Vyjmutí implantátu
Zmenšení prsou od 48 000 Kč
Zvětšení a modelace hýždí a boků od 60 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) od 65 400 Kč
   Zvětšení prsou implantáty B-lite
   Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát) od 55 900 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) od 60 000 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
Zvětšení rtů (Augmentace) od 15 000 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip od 18 500 Kč
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) od 11 400 Kč
Zákroky Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Chirurgie hrudní stěny Operace vpáčeného hrudníku... od 60 000 Kč
Zákroky Praktické lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Infuze vitamínu C
Zákroky ORL - Ušní, nosní, krční Info Ceny od* Ceny do*
Odstranění chrápání chirurgicky
Zákroky Gynekologie Info Ceny od* Ceny do*
Vyšetřovací metody v mamologiii
   Mamografie
   Ultrazvukové vyšetření prsu

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Dva muži a jedna láska

14.7.2016

Perfect Clinic získala své dobré renomé díky silnému týmu plastických chirurgů. Sedm statečných tvoří páteř kliniky. Hlava může být ale... Více 

Facelift Silhouette Lift

22.10.2015

Jde o miniinvazivní zákrok, který mladším věkovým kategoriím nabízí řešení prvních projevů stárnutí obličeje s efektem srovnatelným s... Více 

Plazmaterapie

13.5.2015

Plazmaterapie je miniinvazivní metoda, pomocí které docílíme regenerace a rejuvenace pleti pomocí  aplikace speciálně upravené vlastní... Více 

Odpovědi v diskuzích
 • 93% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď