MUDr. Svatopluk Svoboda

MUDr. Svatopluk Svoboda

PLATINUM BADGE
Počet příspěvků: 728  ( 7)

Plastická chirurgie

4.8  
 |  Přidat hodnocení

   Praha, Kolín

Alfa centrum lékařské kosmetiky, 1.kolínské sanatorium

+42060 Zobrazit číslo +420606284909 volat +420606284909Zeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Václavské náměstí 30
Praha
Praha 1
110 00
Česká republika

Telefon
+420 3 Zobrazit číslo +420 321 727 674
volat +420 321 727 674
Adresa
V Břízách 478
1. kolínské sanatorium
Kolín
Česká republika

Telefon
321 72 Zobrazit číslo 321 727 674, 724 107 104
volat 321 727 674, 724 107 104 Fax www Zobrazit číslo www.sanatorium-kolin.cz


Doporučení kolegů

 
12 Plastická chirurgie
 
 
03 Zvětšení prsou (Augmentace)
 
 
01 Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
 

Další doporučení

1 Operace nosu (Rhinoplastika)
1 Operace očních víček (Blefaroplastika)
1 Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
 

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Svatopluk Svoboda a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.MUDr. Svatopluk Svoboda již získal/a tato hodnocení

PŠimečková

,
Spokojený/á   |  
Modelace prsou (Breast-lift)

Vážený pane doktore Svobodo, děkuji Vám nejen za Vaše zlaté ruce, ale za Váš skutečně milý a ochotný přístup. Dlouho jsem se nesetkala s takovým člověkem, jako jste Vy, a myslím to vážně. Až je mi líto, že kontroly skončily. Ale opravdu již není co kontrolovat. Jsem naprosto spokojená, vše je tak,...

Více
marika

,
Spokojený/á   |  
Operace horních víček

Již jednou jsem napsala hodnocení na skvělý tým kolínského sanatoria, ale také se chci podělit o výsledek plastické operace. Facelifting s vynikajícím výsledkem (nosoretni vrásky a harmonika na krku jsou pryč) Take oči jsou teď krásné. Jsem moc rada, ze jsem se svěřila do rukou MUDr Svatopluka Svobo...

Více
Adina A.

,
Spokojený/á, Celková cena: 29 000 Kč   |  
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Pan doktor má zlaté ruce i srdce, hned po prvním setkání ze mě opadl strach ze zákroku a i malé pochybnosti byly pryč. Profesionální i lidský přístup, úžasný výsledek a veliké poděkování. Pokud bych uvažovala o dalším vylepšení, svěřím se jedině tomuto zlatému panu doktorovi a jeho kolínskému týmu.

Více
*******

Neuveritelne spokojena s MUDr.Svoboda a jeho tymem

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení

Moc bych chtela podekovat MUDr. Svobodovi a jeho celemu tymu v Koline. Byla jsem mile prekvapena pratelskym chovanim vsech zamestancu. Od prvni navstevy MUDr. Svobody jsem si byla na 100% jista,ze se vkladam do rukou opravdove jednicce v jeho oboru. Za me i urcite za mnohe z Vas mohu MUDr Svatopluka... Svobodu jen doporucit, Jeste jednou Vam dekuji za peci,kterou jste Vy i Vas tym mi poskytli.

Více
Registrovaný uživatel

Nedá se pár slovy vyjádřit, jak moc mi tento zákrok změnil život

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Nedá se pár slovy vyjádřit, jak moc mi tento zákrok změnil život a sebevědomí. Nad touto operací jsem uvažovala od svých osmnácti let, letos jsem se konečně odhodlala, i přes to, že se nepopsatelně bojím doktorů a mám přímo afektované záchvaty paniky když pomyslím na skalpel, nejvíce jsem se bála an...estezie, ale teď musím povrdit, že mám chvilku po operaci, která doopravdy vůbec nebolela, ani po tom a kdybych o panu doktorovi veděla dříve, už bych se na něj obrátila dávno. Je to velký odborník a profesionál, už od první chvilky kdy jsem vešla na konzultaci, jsem veděla, že jsem si vybrala konečně správně, pan doktor mě svou osobností, sympatiemi, lidskostí a podrobným výkladem bez váhání přesvědčil. Neustále jsem mu volala, obracela se na něj se spoustou dotazů, i přes svůj nabitý program se mi vždy ochotně věnoval a na všechno odpoveděl podrobně. Neměla jsem a nemám vůbec pocit, že by ke mě bylo přistupováno jako k jedné z mnoha. Naopak Mudr. Svatopluk Svoboda podle mě, do každého díla dáva srdce a zkušenosti nasbírané za desítky let a operuje, jako by operoval sám sebe nebo své nejbližší. Což je naprosto přesvědčivě vidět na mém výsledku, z něčeho poměrně dost složitě ošklivého, vykouzlil něco nepopsatelně překrásného. Operace předčila moje veškerá očekávání, ve snu by mě nenapadlo, že něco takového někdo dokáže. V sanatoriu je o Vás postaráno dokonale, jelikož si u tohoto zákroku velice zakládám na naprosté diskrétnosti, bylo mi vyhověno a mohla jsem být na pokoji v sanatoriu sama. Teď mohu konečně začít žít spokojený sexuální život bez ostychu, z výsledku se pořád nemohu přestat radovat. Ještě jednou velice děkuju, všem ostatním mohu vřele doporučit. Neváhejte a obraťte se na pana doktora. Výsledek mi bude vždy jeho mistrovské dílo přípomínat, vždy mu budu za odvedený zákrok nesmírně vděčná. Děkuju!

Více
Smilada

,
Spokojený/á   |  
Zmenšení prsou

Mám krásná akorátní prsíčka a jizvy po necelých 5 měsících nejsou skoro vidět. Prostě nádhera. Doporučení všem co se rozhodují.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 40 000 Kč   |  
Plastická operace pochvy (Vaginoplastika)

Velká spokojenost s dokonalým výsledkem, měla jsem se odhodlat již dávno. Naprosto profesionální přístup, MUDr. Svoboda velmi příjemný člověk, diskrétní a přátelské prostředí kliniky v Kolíně. Velmi mě překvapila minimální bolestivost po zákroku. Velké díky všem zaměstnancům sanatoria, především pan...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Operaci jsem podstoupila v 1. kolínském sanatoriu u pana doktora Svobody. Pana doktora Svobodu mohu doporučit všem, kdo chtějí tento zákrok podstoupit. Výsledek operace je naprosto perfektní a podle mých představ. V 1. kolínském sanatoriu se budete cítit velmi dobře a milý personál se o Vás bezvadně...

Více
zuzana

,
Spokojený/á   |  
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

O labioplastice jsem uvažovala téměř rok. Nebylo lehké zvolit si lékaře, nabídek je spoustu, pan doktor Svoboda u mě zvítězil, protože mě zaujalo, že nemluví o pouhé labioplastice, ale o celkové úpravě genitálu. Momentálně jsem 6 týdnů po operaci a jsem moc spokojená. Bolest žádná, jizvy já jako lai...

Více
jaa

,
Spokojený/á, Celková cena: 23 500 Kč   |  
Obřízka

Zákrok jsem podstoupil v Kolínském sanatoriu z důvodů mírně zkrácené uzdičky, i když mi nečinila větší potíže, ale po zákroku je to lepší a dále pro jednodušší hygienu, kterou si rovněž pochvaluji. Hojení trvalo asi tři týdny a vše bylo bez komplikací. Na obnažený žalud jsem si rychle zvykl a po pár...

Více


Další hodnocení

ProfilMotto:

Prsa od Svobody, jako sako od Adama - padnou a sluší!

Více o lékaři

Profesní životopis 

MUDr. Svatopluk Svoboda se narodil 25. 7. 1950. Patří k českým špičkovým plastickým chirurgům. Plastickou chirurgií se zabývá již od roku 1972, kdy ještě jako student se stal pomocnou vědeckou sílou na Klinice plastické chirurgie v Praze.

 • Žák prof. Fáry a Doc. Hrivnákové, tehdejších nejslavnějších plastických chirurgů.

 • Od roku 1977 působil jako člen Transplantační laboratoře Ústavu experimentální medicíny ČSAV na oddělení popálenin Kliniky plastické chirurgie v Praze

 • Od roku 1983 se zabývá pouze plastickou chirurgií na téže klinice, kde je od roku 1985 až dosud vedoucím jednotky intenzivní péče.

 • Současně je odborným asistentem na 3. lékařské fakultě, kde se věnuje výuce studentů a postgraduálnímu vzdělávání lékařů v plastické chirurgii.

 • Jeden ze zakladatelů mikrochirurgie v našich zemích.

 • Četné vědecké práce v odborných časopisech

 • účast na mnoha zahraničních kongresech.

 • Odborné stáže v řadě evropských zemí, v USA i Brazílii.

 • Od roku 1995 provozuje též privátní praxi, zaměřenou především na oblast estetické a kosmetické chirurgie.

 • Je vedoucím lékařem 1. kolínského sanatoria, nestátního zdravotnického zařízení, kde je věnována pacientům individuální a mimořádná péče.

Úspěchy a ocenění

Svatopluk Svoboda absolvoval mnoho zahraničních stáží nejen v Evropě. Na pozvání Kalifornské university byl na několikaměsíční stáži v USA, kde navštívil řadu pracovišť v San Francisku, Los Angeles, San Diegu a New Yorku. Na pozvání brazilského ministra zdravotnictví přednášel na několika pracovištích plastické chirurgie v Brazilii, kde se setkal s řadou vynikajících brazilských plastických chirurgů, se kterými si vyměňoval svoje zkušenosti.

V současné době kromě práce na klinice a lékařské fakultě provozuje soukromou praxi, zaměřenou na kosmetické a estetické výkony.

Jeho privátní poradnu plastické a estetické chirurgie najdete na Václavském náměstí č. 30 v Praze 1 – v Alfa centru lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (vlevo vedle pasáže Alfa).

Současně provozuje soukromé zdravotnické zařízení s názvem „1. kolínské sanatorium“ – nestátní zdravotnické zařízení, kde je poskytována mimořádná péče nejen v plastické chirurgii, ale též gynekologii, ORL a jednodenní chirurgii.

Dlouhá řada spokojených klientů dokazuje mimořádnou péči a preciznost, kterou věnuje každému operačnímu výkonu a každému pacientovi.

Mezi jeho klienty patří v posledních letech řada význačných osobností. Na fotografii je s moderátorem Markem Ebenem jako host pořadu Na plovárně.

Přečtěte si rozhovory "Pět minut s MUDr. Svatoplukem Svobodou" a "G-bod pacientkám nezvětšuji, protože na něj nevěřím"


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Plastická chirurgie Ceny od* Ceny do* Zákroků ročně
Abdominoplastika (Operace břicha) 18 000 Kč 30 000 Kč
Miniabdominoplastika
Body lifting - odstranění přebytečné kůže 15 000 Kč 30 000 Kč
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Syndrom karpálního tunelu
Vrozené vady ruky
Estetické operace přednoží
Zarůstání nehtů
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting 20 000 Kč 30 000 Kč
Liposukce 10 000 Kč 30 000 Kč
Aplikace vlastního tuku 10 000 Kč 20 000 Kč
Liposukce klasická 10 000 Kč 30 000 Kč
Liposukce tumescentní 10 000 Kč 30 000 Kč
Liposukce vibrační 10 000 Kč 30 000 Kč
Léčba křečových žil (varixů) 8 000 Kč 15 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) 18 000 Kč 32 000 Kč
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Mužská augmentace prsou 50 000 Kč 80 000 Kč
Obřízka 7 000 Kč 14 000 Kč
Odstranění ganglionu
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika 15 000 Kč 25 000 Kč
Operace gynekomastie 15 000 Kč 25 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) 12 000 Kč 24 000 Kč
Reoperace nosu 20 000 Kč 30 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) 10 000 Kč 25 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) 9 000 Kč 12 000 Kč
Operace dolních víček 9 000 Kč 12 000 Kč
Operace horních víček 9 000 Kč 12 000 Kč
Operace transsexuálů
Operace uší (Otoplastika) 8 000 Kč 15 000 Kč
Plastická operace krku 10 000 Kč 25 000 Kč
Plastická operace paží
Plastická operace stehen
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) 12 000 Kč 20 000 Kč 150
Rekonstrukce panenské blány (Hymenoplastika) 5 000 Kč 10 000 Kč
Vyjmutí implantátu 25 000 Kč 35 000 Kč
Výměna implantátu 45 000 Kč 80 000 Kč
Zkrácení šourku 10 000 Kč 20 000 Kč
Zmenšení prsou 20 000 Kč 30 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) 45 000 Kč 80 000 Kč 130
Zvětšení rtů (Augmentace) 9 000 Kč 18 000 Kč
Zvětšení rtů - PermaLip 10 000 Kč 20 000 Kč
Úprava vpáčených bradavek 5 000 Kč 15 000 Kč

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Jak vybrat prsní implantát

Jak vybrat prsní implantát

Může si pacientka sama vybrat prsní implantáty? Najde odpověď na diskuzních fórech, nebo stačí rada kamarádky, která operaci absolvovala?...
  23.9.2014
Rakovina prsu a prsní implantáty

Rakovina prsu a prsní implantáty

Existuje souvislost mezi prsními implantáty a rakovinou prsu? Kolik procent žen ročně onemocní karcinomem prsu? Od jakého věku je nutné...
  23.9.2014
Rizika labioplastiky

Rizika labioplastiky

Jak ovlivňuje operace labioplastiky sexuální život pacientky? Jaká jsou nejčastější rizika operace malých stydkých pysků? Proč tato...
  23.9.2014

Labioplastika - očekávání

Labioplastika - očekávání

Jaký je rozdíl mezi labioplastikou a modelací zevního ženského genitálu? Proč nejčastěji ženy podstupují operaci zmenšení malých stydkých...
  23.9.2014

Ukázat všechna videa

Články

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Abnormální velikost stydkých pysků může působit potíže při hygieně, při sportovní aktivitě, při sexuálním styku. Labioplastika umožňuje...
  17.2.2016
5 minut s MUDr. Svatoplukem Svobodou

5 minut s MUDr. Svatoplukem Svobodou

V rámci série rozhovorů Pět minut s... jsme si povídali se známými lékaři o jejich pracovním dni, co mají ve svém životě rádi a jak...
  11.6.2014
Co si ženy přejí a po čem muži touží

Co si ženy přejí a po čem muži touží

V poslední době se plastičtí chirurgové začínají zabývat i jinými partiemi, než bylo dříve obvyklé. Je to celosvětový trend – ženy prostě...
  27.11.2011

Hit doby – modelace genitálu

Hit doby – modelace genitálu

Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní prosbou: „Pane doktore, upravte mi intimní partie.“...
  27.11.2011
Dobrý plastický chirurg by si měl umět vybrat

Dobrý plastický chirurg by si měl umět vybrat

Kde jsou meze rizik a zodpovědnosti v plastické chirurgii? Kdy operovat a kdy ne? A co je největším problémem současných estetických...
  7.10.2009
Mám rád dláto a pilník

Mám rád dláto a pilník

říká plastický chirurg Svatopluk Svoboda, který se ve svém oboru vyšplhal až na samotný vrchol plastické chirurgie. Je světově uznávaným...
  9.4.2007

Zobrazit všechny články

Reakce na poptávky

Procento zodpovězených poptávek:
89%

Za jak dlouho lékař odpovídá*:
do 1 dnů

Členství


Ostatní členství:
ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
ČSCR - Česká společnost chirurgie ruky