L centrum Pardubice
L centrum Pardubice

L centrum Pardubice

 • 50 odpovědí
 • 21 Likes
 • 76% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Jiráskova 2860
53002 Pardubice
Pardubice I
Česká republika

Hodnocení (22)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás L centrum Pardubice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


L centrum Pardubice již získal/a tato hodnocení

Dcera 7 měsíců: hemangiom na tváři

 |  Léčba hemangiomů
KUB  |  26.2.2017   Spokojený/á , Celková cena: 300 Kč

Dobrý den, musíme se podělit o zkušenost s Klinikou L centrum Pardubice- dcera hemangiom na tváři- vše skvěle provedeno, klinika perfektní, paní na recepci a paní doktorka MUDr. Drahomíra Kotlářová vždy ochotně s vámi vyřeší co potřebujete. Po 7 ošetřeních, které malá velmi dobře snášela- nebojte se... Více 

 4 Likes  |   1 Komentář

Odstranění výrůstků bylo bezbolestné

 |  Laserové odstranění kožních výrůstků
Registrovaný uživatel  |  21.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: 2 000 Kč

Jsem velmi spokojená s prací paní doktorky, je velmi příjemná a vtipná a vždy dokáže poradit. Byla jsem u ní už po několikáté. Odstranění výrůstků bylo bezbolestné s novým laserem K-LASER BLUE. Mohu jen doporučit.

15 let, K Laser Blue

 |  Léčba bradavic (verrucae)
K. Jandová  |  6.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: 1 500 Kč

Na noze jsem měla dost viditelné bradvice, pak jsem zašla na ošetření K Laserem Blue, který moc pomohl. Po druhém aplikování už bradavice vidět nebyly. Myslím, že je to ta nejjednodušší cesta, jak se bradavic zbavit. K.Jandová

 1 Like  |   3 Komentářů

31 let: boj s akné

 |  Laserová léčba akné
Dáša Š.  |  30.10.2016   Spokojený/á

Jsem naprosto spokojená s výsledky, předčily mé očekávání! V úvodu musím podotknout, že s akné bojuji již 17 let. Někdy je to lepší, jindy horší. Zkusila jsem zkrátka všechno možné, nejúčinnější byla asi prozatím dieta (vynechání sladkého, mléčného, kakaa a čokolády). Nicméně i přesto se mi akné po ... Více 

 1 Like  |   1 Komentář

Odstranenie rozpraskanych ziliek laserom

 |  Laserové odstranění rozšířených žilek
SKK  |  12.9.2016   Spokojený/á

Od 18. rokov som mala rozpraskané žilky na oboch líciach a ošetrenia laserom, som odkládala, pretože som mala obavu, ako to prebieha. Absolvovala som ho až teraz, keď je mi 32 a už viem, že som sa bála úplne zbytočne. Ošetrenie v L centre Pardubice u pani doktorky Kotlářové bolo veľmi rýchle a žilky... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

Seboroická dermatitida je konečně pryč

 |  Trichologické vyšetření
Katka  |  12.7.2016   Spokojený/á

Dlouhé roky mě trápila extrémně suchá pokožka hlavy. Nepříjemné svědění a napnutá pokožka mi znepříjemňovaly život každý den. S příchodem jara a podzimu se mé potíže vždy zhoršovaly a na pokožce se tvořila krusta, vlasy padaly, a tím se zhoršovala i moje nálada. I přes vyhledanou pomoc kožních lékař... Více 

 3 Likes
Anonymous

Zkušenosti pouze pozitivní

 |  Trichologické vyšetření
Anonymous
Anonymous  |  24.2.2016   Spokojený/á

Zkušenosti pouze pozitivní . Krásné prostředí , milá p. doktorka i sestřičky . Procedura nebolestivá ( vyškubnutí 3 vlasů ) Po půl roce léčby , která spočívá v důkladném mytí vlasů koupenými prostředky ,mi vlasy při mytí téměř nevypadávají, jsou lesklé , mastí se o mnoho méně , jdou lépe upravit.... Více 

 1 Like

Děkuji paní doktorce za úžasný přístup

 |  Pix´L kanyla
Registrovaný uživatel  |  15.2.2016   Spokojený/á

Děkuji paní doktorce za úžasný přístup. Po jejím doporučení jsem si nechala provést modelaci propadů pod očima pomocí kanyly. Nejen že byl zákrok bezbolestný, ale výsledek byl vidět okamžitě. Během několika minut jsem omládla o několik let. Všem mohu jedině doporučit.

 1 Like  |   1 Komentář

Vždy zlepší můj vzhled

 |  Injekční výplně
Registrovaný uživatel  |  24.5.2015   Spokojený/á

Paní doktorka je jedním slovem úžasná! Milá, citlivá a vysoce profesionální. Vždy mi dobře poradí, jak zlepšit svůj vzhled, proto k ní jezdím už 4 roky.Moc jí za to děkuji. Markéta


Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

16 let zkušeností doprovází radost z výsledků

Více o nás

Představení L centra Pardubice

Naše laserové centrum poskytuje již 16 let služby dospělým i dětem. K dispozici máme již 14 moderních přístrojů a jsem schopni vyřešit a poradit s většinou estetických problémů.

L Centrum Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní služby a každá Vaše návštěva byla radostnou a příjemnou chvilkou v každodenním shonu.

L centrum v Pardubicích se neustále snaží zlepšovat a rozšiřovat nabídku svých služeb. Proto do našeho centra zakupujeme špičkové moderní přístroje renomovaných značek, které nás řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.

Odborný personál navíc prochází pravidelným školením, které garantuje bezpečné a účinné využití každého z našich přístrojů. Naší referencí jsou nejen spokojení klienti, ale také fotografie, které s jejich laskavým souhlasem, jako jedni z mála v republice uveřejňujeme na našich stránkách, jako důkaz efektivity a účinku našich terapií.

Vedoucí lékařkou L centra je MUDr. Drahomíra Kotlářová.

L centrum spolupracuje s nejrůznějšími odborníky v oborech, které se váží k činnostem laserového centra. Zde uvádíme kontakty na prověřené specialisty svých oborů, kteří sdílí myšlenku špičkové odborné péče a zaslouží si tak naše pozitivní reference.

MUDr. Martin Šorma - plastická a estetická chirurgie
MUDr. Tomáš Vrbica - rehabilitace a pohybové ústrojí
MUDr. Tomáš Moravec - specialista ORL- chrápání
MUDr. Strnad Michal - cévní specialista, čínská medicína a akupunktura

Jaké zákroky můžete například podstoupit:

Modelování a zvětšování rtů

Modelování a zvětšování rtů patří v estetické medicíně k nejčastějším požadavkům ze strany klientů. Permanentní či semipermanentní výplně byly vždy spojené s poměrně vysokým stupněm nežádoucích účinků a rizik pro pacienty. PermaLip nabízí trvalé a vysoce bezpečné řešení zvětšení rtů s velmi přirozeným efektem. Výhodou je jeho plná reverzibilita.

Permalip je jediný implantát který je určen výhradně k vyplňování rtů. Je vyrobený z měkkého, solidního silikonového eleastomeru. Implantát PermaLip prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a účinnost. PermaLip je patentovaný výrobek, certitikovýný FDA a CE.

PermaLip byl navržen a vytvarován podle fyziologického tvaru rtů, a proto je vzhled rtů pro implantaci velmi přirozený. Díky jedinečné technologii výroby je přípravek velmi bezpečný, neprorůstá do okolní tkáně a po implantaci není porušena funkce rtů. PermaLip je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb klientů, od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty.

Aplikace implantátu PermaLip je relativně jednoduchá. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci. Po místním znecitlivění se v obou koutcích horního rtu vytvoří malé řezy. Implantát PermaLip se vtáhne tunelem do rtu a umístí se do středu rtu. Celý proces se opakuje na dolním rtu a nakonec se řezy uzavřou vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut.

Reverzibilita je velkou výhodou výkonu. PermaLip je sice trvalý implantát, ale v případě, že si ošetřená osoba přeje svůj původní vzhled rtů, může být jednoduše odstraněn. Odstranění implantátu trvá asi 10 minut.

Neinvazivní liposukce metodou radiofrekvenční technologie - přístroj ACCENT XL

Východočeské laserové centrum zakoupilo pro své klienty rozšířenou verzi přístroje Accent XL. Je vybaven koncovkou nipolární RF pro rychlejší ošetření rozsáhlých ploch a bipolární koncovkou pro omlazení pokožky. Obě koncovky po přiložení na pokožku vysílají do podkoží radiofrekvenční vlny, které vyvolávají selektivně v tukové tkáni objemové zvýšení teploty do hloubky 15mm. Celý proces je kontrolován zaškolenými zdravotníky pomocí laserového paprsku, který digitálně zobrazuje aktuální teplotu.

Cenově nenáročné ošetření není bolestivé a po zákroku, který trvá 30minut, jsou již změřitelné, ihned viditelné na fotografii zachytitelné výsledky. Zákrok se může po týdnu opakovat do dosažení žádaného výsledku. Účinně a rychle odstraňuje nadváhu a celulitidu

Bodystyling

 • Trvale zeštíhluje a tvaruje a zpevňuje problémové partie

 • Posiluje a zpevňuje svalovou stavbu

 • Zpevňuje obličejové svaly, vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled pleti

 • Kompletní svalová rehabilitace těla

Vyhlazování vrásek pomocí botulotoxinu

Co je to botulotoxin?
Botulotoxin je vytvářen bakteriemi druhu Clostridium botulinum. Jde o nervový jed, známý pod názvem „klobásový jed". Pro léčebné účely se používá především botulotoxin typu A, a to v množstvích, která nemohou způsobit člověku žádné ohrožení. (Velká většina léčiv i bylinných extraktů jsou ostatnělátky jedovaté a pro léčení se používají jen taková jejich množství a způsoby podání, při nichž se neprojevují jako jedy.)

Vyhlazování vrásek Injekční aplikací botulotoxinu dochází k omezení aktivity mimického svalstva a tím k změlčení až vyhlazení vrásek souvisejících s mimikou.

Dávkování botulotoxinu je individuální. Nástup účinku 5- 7 dní po aplikaci. Obvyklé trvání účinku: 4-6 měsíců po první aplikaci, po další aplikaci se účinek zpravidla prodlužuje (6-10 měsíců).

Chromoterapie

Vlivem různých barev na psychiku a náladu člověka  a přínosem pro jeho zdraví se zabývá vědní obor chromoterapie.

U nás využíváme terapii světlem na luxusním masážním lůžku, který svou matraci ze silikonu má ohřátou na teplotu těla a zvolením barvy podsvícení se umocní efekt masáže, která se vybere spolu s barvou dle aktuální potřeby klienta. Zážitek z této masáže je nevšední a přetrvává v organismu několik dní.

Spolupracujeme s psychologickou poradnou L centra a kvalifikované psycholožky rádi předepisují tyto terapeutické chromatoterapeutické zákroky k podpoře svých metod.

Biostimulace

Biostimulační lasery jsou dnes v Čechách jediné široce rozšířené. Jejich mnohostranné nasazení sahá od léčby bolestí, až třeba k ošetření oparů. Intenzivní stimulací hojení ran oceníte po operacích a úrazech. Nejenom, že zmírňují nepříjemné pocity, ale značně vylepšují Váš výsledný vzhled. Seznam možných použití by vydal na mnoho stran. Rádi Vás o jejich možnostech přesvědčíme a poradíme Vám jejich optimální kombinaci.

bio1
biopo1
bio2

 

biopo2

 

Novinkou v L centru je biostimulační K laser - CUBE. Je to vysoce účinný přístroj, který je použitelný v širokém spektru diagnóz, např. bolesti šlach, kloubů, herpes, akné, hematomy, edémy, tinnitus, atd. 

Laserová gelová maska - laserové ošetření po celý rok

Laserová gelová maska je převratným přístupem k péči o pleť a ideálním spojením laserové terapie s účinky gelu nové generace.

gm1
gm2


Nabízíme ucelené spektrum laserových zákroků:

 • laserovou depilaci

 • laserové odstranění chrápání

 • laserové odstranění vrásek

 • laserové odstranění chrápání

 • laserové odstranění bradavic

 • laserová léčba cévní změn

a další.

Trichologie v L centrum Pardubice

Specializujeme se také na trichologii, která se zabývá hygienou vlasů, jejich zdravím a podpořením jejich přirozeného růstu.  

Trichologie řeší zejména tyto problémy

 • padání vlasů
 • řídnutí vlasů
 • alopecie (lokální výpadek vlasů)
 • mastné vlasy
 • seboreická dermatitida
 • lupy, šupinatění pokožky
 • lupénka
 • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy
 • vlasy zničené chemickýmu zákroky

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Chemický peeling od 1 190 Kč
Diagnostika znamének
Epilace elektrickou jehlou od 750 Kč
Frakční laserový resurfacing
Injekční výplně od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Juvéderm®
   Princess
   Teosyal® od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
   Výplně X-HA3® od 3 500 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků od 1 000 Kč do 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 850 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 2 000 Kč
   Laserová léčba akné od 440 Kč do 2 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 850 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
   Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) od 130 Kč
   Odstranění jizev laserem od 800 Kč
Léčba bradavic (verrucae) od 850 Kč
Léčba folikulitidy
Léčba herpetických infekcí
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 3 500 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting
   Oxygenoterapie RE-OXY
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Trichologické vyšetření od 490 Kč
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy od 1 000 Kč do 2 000 Kč
Bělení zubů
Chemický peeling od 1 190 Kč
Epilace elektrickou jehlou od 750 Kč
Injekční lipolýza od 1 800 Kč
Injekční výplně od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Esthelis
   Restylane®
   Teosyal® od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
   Výplně X-HA3® od 3 500 Kč
Korekce jizev od 800 Kč
Kyslíková mezoterapie
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků od 1 000 Kč do 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 850 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 2 000 Kč
   Laserová léčba akné od 440 Kč do 2 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 850 Kč
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo
   Laserové odstranění rozšířených žilek od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
   Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) od 130 Kč
   Odstranění jizev laserem od 800 Kč
Léčba akné
Léčba celulitidy od 1 000 Kč
Léčba chronické rýmy od 3 500 Kč
Léčba hemangiomů od 1 190 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem od 9 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů od 490 Kč
Liposukce
   Liposukce radiofrekvenční od 1 000 Kč do 2 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku od 1 800 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž od 150 Kč do 1 100 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 3 500 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě cena dle vyšetření
   Facelift - Mezonitě cena dle vyšetření
Odstranění chrápání laserem od 10 000 Kč
Odstranění podbradku od 1 800 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 850 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti od 2 000 Kč
Oxygenoterapie
Permanentní make-up
Prodlužování řas
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) od 3 500 Kč
   Plazma terapie TrayLife od 1 650 Kč
Radiofrekvenční lipolýza od 1 000 Kč do 2 000 Kč
   Accent od 980 Kč do 2 000 Kč
   Radiofrequency Re-styling od 1 000 Kč do 2 000 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) od 1 000 Kč
   Plexr od 6 000 Kč
Reflexní masáž
Trichologické vyšetření od 490 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) od 14 500 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip od 14 500 Kč
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Dornova metoda Šedesátiminutová masáž od 550 Kč do 1 100 Kč
Klasická masáž 60 minut od 400 Kč do 750 Kč
Medová masáž od 550 Kč
Oxygenoterapie
Vodoléčba
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity od 800 Kč do 2 000 Kč
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Ice Mask - novinka v nabídce

6.1.2009

Potřebujete velice rychle "omládnout"? Chystáte se na sraz s přáteli či ples a potřebujete vypadat opravdu skvěle? Pak je tu Ice Mask za... Více 

Odpovědi v diskuzích
 • 76% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď