L centrum Pardubice

L centrum Pardubice

PLATINUM BADGE
Počet příspěvků: 49  ( 21)4.4  
 |  Přidat hodnocení

   Pardubice

L centrum Pardubice

+420 7 Zobrazit číslo +420 739 778 700 volat +420 739 778 700Napište nám

  Adresy
Adresa
Jiráskova 2860
Pardubice
Pardubice I
53002
Česká republika

Telefon
+420 4 Zobrazit číslo +420 466 652 727
volat +420 466 652 727

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás L centrum Pardubice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.L centrum Pardubice již získal/a tato hodnocení

SKK

,
Spokojený/á   |  
Laserové odstranění rozšířených žilek

Od 18. rokov som mala rozpraskané žilky na oboch líciach a ošetrenia laserom, som odkládala, pretože som mala obavu, ako to prebieha. Absolvovala som ho až teraz, keď je mi 32 a už viem, že som sa bála úplne zbytočne. Ošetrenie v L centre Pardubice u pani doktorky Kotlářové bolo veľmi rýchle a žilky...

Více
Katka

,
Spokojený/á   |  
Trichologické vyšetření

Dlouhé roky mě trápila extrémně suchá pokožka hlavy. Nepříjemné svědění a napnutá pokožka mi znepříjemňovaly život každý den. S příchodem jara a podzimu se mé potíže vždy zhoršovaly a na pokožce se tvořila krusta, vlasy padaly, a tím se zhoršovala i moje nálada. I přes vyhledanou pomoc kožních lékař...

Více
Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á   |  
Trichologické vyšetření

Zkušenosti pouze pozitivní . Krásné prostředí , milá p. doktorka i sestřičky . Procedura nebolestivá ( vyškubnutí 3 vlasů ) Po půl roce léčby , která spočívá v důkladném mytí vlasů koupenými prostředky ,mi vlasy při mytí téměř nevypadávají, jsou lesklé , mastí se o mnoho méně , jdou lépe upravit....

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Pix´L kanyla

Děkuji paní doktorce za úžasný přístup. Po jejím doporučení jsem si nechala provést modelaci propadů pod očima pomocí kanyly. Nejen že byl zákrok bezbolestný, ale výsledek byl vidět okamžitě. Během několika minut jsem omládla o několik let. Všem mohu jedině doporučit.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Injekční výplně

Paní doktorka je jedním slovem úžasná! Milá, citlivá a vysoce profesionální. Vždy mi dobře poradí, jak zlepšit svůj vzhled, proto k ní jezdím už 4 roky.Moc jí za to děkuji. Markéta

Více
Zdena Koc.

,
Spokojený/á   |  
Facelift - Mezonitě

Jsem s tímto zákrokem moc spokojená, protože je ihned viditelný výsledek. To pro mne je podstatné, nemám trpělivost čekat týdny.... Není to ani nijak bolestivé, alespoň u mé paní doktorky. Mezonitě mám aplikované na lícních kostech a na tvářích. Cena se odvíjí od počtu použitých nití, paní doktorka ...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 1 300 Kč   |  
Laserové zákroky estetické dermatologie

Na laserové odstranění kožního onemocnění/ molusek, jsem se přihlásila se svým 2 letým dítětem na doporučení OL. Musím vyjádřit velké poděkování MUDr. Kotlářové za profesionální přístup. Zacházet s tak malými dětmi umí jen málokdo. Díky citlivému přístupu jsme vše zvládli bez velkého pláče (báli jsm...

Více
Zdena Koc.

,
Spokojený/á   |  
Plazma terapie TrayLife

Hodnotím velmi kladně, je to již několikátá zkušenost s prací paní doktorky. MUDr.Kotlářovou všem mohu na základě svých zkušeností doporučit a taky jsem již doporučila.

Více
Zdena Koc.

,
Spokojený/á   |  
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Paní doktorku Kotlářovou a celé její centrum musím hodnotit na výbornou. Děkuji za milé chování a podporu. Při zákroku,kterého jsem se bála,mne celou dobu utěšovala a konejšila. Má moc lidský přístup.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 2 000 Kč   |  
Accent

Nebyla jsem spokojená s dvojitou bradou. Moc jsem ocenila pomoc paní doktorky Kotlářové, která mi nabídla tento zákrok. Zákrok byl velmi rychlí nebolestiví a účinek byl znát po několika dnech. Jsem opravdu moc spokojená a všem doporučuji. Paní doktorka je velmi příjemná, moc ráda navštěvuji její cen...

Více


Další hodnocení

ProfilMotto:

16 let zkušeností doprovází radost z výsledků

Více o nás

Představení L centra Pardubice

Naše laserové centrum poskytuje již 16 let služby dospělým i dětem. K dispozici máme již 14 moderních přístrojů a jsem schopni vyřešit a poradit s většinou estetických problémů.

L Centrum Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní služby a každá Vaše návštěva byla radostnou a příjemnou chvilkou v každodenním shonu.

L centrum v Pardubicích se neustále snaží zlepšovat a rozšiřovat nabídku svých služeb. Proto do našeho centra zakupujeme špičkové moderní přístroje renomovaných značek, které nás řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.

Odborný personál navíc prochází pravidelným školením, které garantuje bezpečné a účinné využití každého z našich přístrojů. Naší referencí jsou nejen spokojení klienti, ale také fotografie, které s jejich laskavým souhlasem, jako jedni z mála v republice uveřejňujeme na našich stránkách, jako důkaz efektivity a účinku našich terapií.

Vedoucí lékařkou L centra je MUDr. Drahomíra Kotlářová.

L centrum spolupracuje s nejrůznějšími odborníky v oborech, které se váží k činnostem laserového centra. Zde uvádíme kontakty na prověřené specialisty svých oborů, kteří sdílí myšlenku špičkové odborné péče a zaslouží si tak naše pozitivní reference.

MUDr. Martin Šorma - plastická a estetická chirurgie
MUDr. Tomáš Vrbica - rehabilitace a pohybové ústrojí
MUDr. Tomáš Moravec - specialista ORL- chrápání
MUDr. Strnad Michal - cévní specialista, čínská medicína a akupunktura

Jaké zákroky můžete například podstoupit:

Modelování a zvětšování rtů

Modelování a zvětšování rtů patří v estetické medicíně k nejčastějším požadavkům ze strany klientů. Permanentní či semipermanentní výplně byly vždy spojené s poměrně vysokým stupněm nežádoucích účinků a rizik pro pacienty. PermaLip nabízí trvalé a vysoce bezpečné řešení zvětšení rtů s velmi přirozeným efektem. Výhodou je jeho plná reverzibilita.

Permalip je jediný implantát který je určen výhradně k vyplňování rtů. Je vyrobený z měkkého, solidního silikonového eleastomeru. Implantát PermaLip prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a účinnost. PermaLip je patentovaný výrobek, certitikovýný FDA a CE.

PermaLip byl navržen a vytvarován podle fyziologického tvaru rtů, a proto je vzhled rtů pro implantaci velmi přirozený. Díky jedinečné technologii výroby je přípravek velmi bezpečný, neprorůstá do okolní tkáně a po implantaci není porušena funkce rtů. PermaLip je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb klientů, od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty.

Aplikace implantátu PermaLip je relativně jednoduchá. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci. Po místním znecitlivění se v obou koutcích horního rtu vytvoří malé řezy. Implantát PermaLip se vtáhne tunelem do rtu a umístí se do středu rtu. Celý proces se opakuje na dolním rtu a nakonec se řezy uzavřou vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut.

Reverzibilita je velkou výhodou výkonu. PermaLip je sice trvalý implantát, ale v případě, že si ošetřená osoba přeje svůj původní vzhled rtů, může být jednoduše odstraněn. Odstranění implantátu trvá asi 10 minut.

Neinvazivní liposukce metodou radiofrekvenční technologie - přístroj ACCENT XL

Východočeské laserové centrum zakoupilo pro své klienty rozšířenou verzi přístroje Accent XL. Je vybaven koncovkou nipolární RF pro rychlejší ošetření rozsáhlých ploch a bipolární koncovkou pro omlazení pokožky. Obě koncovky po přiložení na pokožku vysílají do podkoží radiofrekvenční vlny, které vyvolávají selektivně v tukové tkáni objemové zvýšení teploty do hloubky 15mm. Celý proces je kontrolován zaškolenými zdravotníky pomocí laserového paprsku, který digitálně zobrazuje aktuální teplotu.

Cenově nenáročné ošetření není bolestivé a po zákroku, který trvá 30minut, jsou již změřitelné, ihned viditelné na fotografii zachytitelné výsledky. Zákrok se může po týdnu opakovat do dosažení žádaného výsledku. Účinně a rychle odstraňuje nadváhu a celulitidu

Bodystyling

 • Trvale zeštíhluje a tvaruje a zpevňuje problémové partie

 • Posiluje a zpevňuje svalovou stavbu

 • Zpevňuje obličejové svaly, vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled pleti

 • Kompletní svalová rehabilitace těla

Vyhlazování vrásek pomocí botulotoxinu

Co je to botulotoxin?
Botulotoxin je vytvářen bakteriemi druhu Clostridium botulinum. Jde o nervový jed, známý pod názvem „klobásový jed". Pro léčebné účely se používá především botulotoxin typu A, a to v množstvích, která nemohou způsobit člověku žádné ohrožení. (Velká většina léčiv i bylinných extraktů jsou ostatnělátky jedovaté a pro léčení se používají jen taková jejich množství a způsoby podání, při nichž se neprojevují jako jedy.)

Vyhlazování vrásek Injekční aplikací botulotoxinu dochází k omezení aktivity mimického svalstva a tím k změlčení až vyhlazení vrásek souvisejících s mimikou.

Dávkování botulotoxinu je individuální. Nástup účinku 5- 7 dní po aplikaci. Obvyklé trvání účinku: 4-6 měsíců po první aplikaci, po další aplikaci se účinek zpravidla prodlužuje (6-10 měsíců).

Chromoterapie

Vlivem různých barev na psychiku a náladu člověka  a přínosem pro jeho zdraví se zabývá vědní obor chromoterapie.

U nás využíváme terapii světlem na luxusním masážním lůžku, který svou matraci ze silikonu má ohřátou na teplotu těla a zvolením barvy podsvícení se umocní efekt masáže, která se vybere spolu s barvou dle aktuální potřeby klienta. Zážitek z této masáže je nevšední a přetrvává v organismu několik dní.

Spolupracujeme s psychologickou poradnou L centra a kvalifikované psycholožky rádi předepisují tyto terapeutické chromatoterapeutické zákroky k podpoře svých metod.

Biostimulace

Biostimulační lasery jsou dnes v Čechách jediné široce rozšířené. Jejich mnohostranné nasazení sahá od léčby bolestí, až třeba k ošetření oparů. Intenzivní stimulací hojení ran oceníte po operacích a úrazech. Nejenom, že zmírňují nepříjemné pocity, ale značně vylepšují Váš výsledný vzhled. Seznam možných použití by vydal na mnoho stran. Rádi Vás o jejich možnostech přesvědčíme a poradíme Vám jejich optimální kombinaci.

bio1
biopo1
bio2

 

biopo2

 

Novinkou v L centru je biostimulační K laser - CUBE. Je to vysoce účinný přístroj, který je použitelný v širokém spektru diagnóz, např. bolesti šlach, kloubů, herpes, akné, hematomy, edémy, tinnitus, atd. 

Laserová gelová maska - laserové ošetření po celý rok

Laserová gelová maska je převratným přístupem k péči o pleť a ideálním spojením laserové terapie s účinky gelu nové generace.

gm1
gm2


Nabízíme ucelené spektrum laserových zákroků:

 • laserovou depilaci

 • laserové odstranění chrápání

 • laserové odstranění vrásek

 • laserové odstranění chrápání

 • laserové odstranění bradavic

 • laserová léčba cévní změn

a další.

Trichologie v L centrum Pardubice

Specializujeme se také na trichologii, která se zabývá hygienou vlasů, jejich zdravím a podpořením jejich přirozeného růstu.  

Trichologie řeší zejména tyto problémy

 • padání vlasů
 • řídnutí vlasů
 • alopecie (lokální výpadek vlasů)
 • mastné vlasy
 • seboreická dermatitida
 • lupy, šupinatění pokožky
 • lupénka
 • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy
 • vlasy zničené chemickýmu zákroky

 


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Chemický peeling 1 190 Kč
Diagnostika znamének
Epilace elektrickou jehlou 750 Kč
Frakční laserový resurfacing
Injekční výplně 3 500 Kč 6 000 Kč
Juvéderm®
Princess
Teosyal® 3 500 Kč 6 000 Kč
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 6 000 Kč
Výplně X-HA3® 3 500 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 1 000 Kč 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie 850 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 2 000 Kč
Laserová léčba akné 440 Kč 2 000 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 850 Kč
Laserové odstranění rozšířených žilek 500 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací
Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) 130 Kč
Odstranění jizev laserem 800 Kč
Léčba bradavic (verrucae) 850 Kč
Léčba folikulitidy
Léčba herpetických infekcí
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 3 500 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting
Oxygenoterapie RE-OXY
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Trichologické vyšetření 490 Kč
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy 1 000 Kč 2 000 Kč
Bělení zubů
Chemický peeling 1 190 Kč
Epilace elektrickou jehlou 750 Kč
Injekční lipolýza 1 800 Kč
Injekční výplně 3 500 Kč 6 000 Kč
Esthelis
Restylane®
Teosyal® 3 500 Kč 6 000 Kč
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 6 000 Kč
Výplně X-HA3® 3 500 Kč
Korekce jizev 800 Kč
Kyslíková mezoterapie
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 1 000 Kč 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie 850 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 2 000 Kč
Laserová léčba akné 440 Kč 2 000 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 850 Kč
Laserové odstranění pocení - Smartlipo
Laserové odstranění rozšířených žilek 500 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací
Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) 130 Kč
Odstranění jizev laserem 800 Kč
Liposukce
Liposukce radiofrekvenční 1 000 Kč 2 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku 1 800 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 150 Kč 1 100 Kč
Léčba akné
Léčba celulitidy 1 000 Kč
Léčba chronické rýmy 3 500 Kč
Léčba hemangiomů 1 190 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem 9 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů 490 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 3 500 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting
Niťový lifting
Facelift - 3D kanylové nitě cena dle vyšetření
Facelift - Mezonitě cena dle vyšetření
Odstranění chrápání laserem 10 000 Kč
Odstranění podbradku 1 800 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Odstranění znamének, kožních výrůstků 850 Kč
Oxygenoterapie
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti 2 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) 3 500 Kč
Plazma terapie TrayLife 1 650 Kč
Permanentní make-up
Prodlužování řas
Radiofrekvenční lipolýza 1 000 Kč 2 000 Kč
Accent 980 Kč 2 000 Kč
Radiofrequency Re-styling 1 000 Kč 2 000 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) 1 000 Kč
Reflexní masáž
Trichologické vyšetření 490 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) 14 500 Kč
Zvětšení rtů - PermaLip 14 500 Kč
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Dornova metoda Šedesátiminutová masáž 550 Kč 1 100 Kč
Klasická masáž 60 minut 400 Kč 750 Kč
Medová masáž 550 Kč
Oxygenoterapie
Vodoléčba
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity 800 Kč 2 000 Kč
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po
Články

Nevíte jak odstranit nehezké kruhy pod očima?

Nevíte jak odstranit nehezké kruhy pod očima?

Teosyal Redensity II Eyes je novinka, která se na trhu objeví až v druhé polovině října tohoto roku. Nejprve je nutné proškolit lékaře v...
  12.7.2013
Chcete mít odpočaté tělo i mysl? Zkuste chromoterapii

Chcete mít odpočaté tělo i mysl? Zkuste chromoterapii

Již jste zkusili chromoterapii? Je možné při ní spojit až čtyři příjemné procedury, které způsobí, že se budete cítit jako znovuzrození....
  29.6.2012
Neinvazivní alternativa liposukce

Neinvazivní alternativa liposukce

Cítíte se mizerně? Máte špatnou náladu, lehkou "depku"? A jste si jisti, že vám ji způsobuje nespokojenost s vlastním vzhledem, postavou...
  27.11.2011

Soutěž! Vyhrajte zvětšení rtů pomocí implantátu PermaLip za jedinečnou cenu!

Soutěž! Vyhrajte zvětšení rtů pomocí implantátu PermaLip za...

Toužíte po svůdných a přirozených rtech? Pojďte si zasoutěžit o zvětšení či modelaci rtů pomocí implantátu PermaLip. Trápí Vás problémy s...
  29.6.2011
Trichologie - cesta ke krásným vlasům

Trichologie - cesta ke krásným vlasům

Sebevědomí, profesionalita a úspěch v životě je do velké míry ovlivněn zevnějškem člověka.
  4.5.2011
Ice Mask - novinka v nabídce

Ice Mask - novinka v nabídce

Potřebujete velice rychle "omládnout"? Chystáte se na sraz s přáteli či ples a potřebujete vypadat opravdu skvěle? Pak je tu Ice Mask za...
  6.1.2009

Zobrazit všechny články

Reakce na poptávky

Procento zodpovězených poptávek:
65%

Za jak dlouho lékař odpovídá*:
do 1 dnů