L centrum Pardubice
L centrum Pardubice

L centrum Pardubice

 • 50 odpovědí
 • 21 Likes
 • 78% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Jiráskova 2860
53002 Pardubice
Pardubice I
Česká republika

Hodnocení (24)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás L centrum Pardubice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


L centrum Pardubice již získal/a tato hodnocení

Odstranění bradavic laserem

 |  Léčba bradavic (verrucae)
LucaNiky  |  20.4.2017   Spokojený/á , Celková cena: 2 000 Kč

Dobrý den, syna (8 let) několik let trápily bradavice na prstech u ruky, vypálení dusíkem pro něj bylo více a více bolestivější a nevzhledné bradavice se neustále vracely a sílily, hledali jsme proto jinou léčbu, navštívili jsme laserové centrum L-centrum v Pardubicích, paní doktorka Kotlářová má su... Více 

Zmenšení horních víček přístrojem Plexr v Pardubicích

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Luciet  |  30.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 7 800 Kč

Včera jsem podstoupila zákrok zmenšení horních víček přístrojem Plexr u paní doktorky Kotlářové v L centru v Pardubicích. Finální výsledek by se měl vyloupnout za ca 10 dní, ale už teď bych se chtěla podělit o první dojmy. Příprava na zákrok trvala ca 40min, umrtvení oblasti okální mastí Emla. Zákro... Více 

 11 Likes  |   12 Komentářů

Dcera 7 měsíců: hemangiom na tváři

 |  Léčba hemangiomů
KUB  |  26.2.2017   Spokojený/á , Celková cena: 300 Kč

Dobrý den, musíme se podělit o zkušenost s Klinikou L centrum Pardubice- dcera hemangiom na tváři- vše skvěle provedeno, klinika perfektní, paní na recepci a paní doktorka MUDr. Drahomíra Kotlářová vždy ochotně s vámi vyřeší co potřebujete. Po 7 ošetřeních, které malá velmi dobře snášela- nebojte se... Více 

 4 Likes  |   3 Komentářů

Odstranění výrůstků bylo bezbolestné

 |  Laserové odstranění kožních výrůstků
Registrovaný uživatel  |  21.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: 2 000 Kč

Jsem velmi spokojená s prací paní doktorky, je velmi příjemná a vtipná a vždy dokáže poradit. Byla jsem u ní už po několikáté. Odstranění výrůstků bylo bezbolestné s novým laserem K-LASER BLUE. Mohu jen doporučit.

15 let, K Laser Blue

 |  Léčba bradavic (verrucae)
K. Jandová  |  6.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: 1 500 Kč

Na noze jsem měla dost viditelné bradvice, pak jsem zašla na ošetření K Laserem Blue, který moc pomohl. Po druhém aplikování už bradavice vidět nebyly. Myslím, že je to ta nejjednodušší cesta, jak se bradavic zbavit. K.Jandová

 1 Like  |   3 Komentářů

31 let: boj s akné

 |  Laserová léčba akné
Dáša Š.  |  30.10.2016   Spokojený/á

Jsem naprosto spokojená s výsledky, předčily mé očekávání! V úvodu musím podotknout, že s akné bojuji již 17 let. Někdy je to lepší, jindy horší. Zkusila jsem zkrátka všechno možné, nejúčinnější byla asi prozatím dieta (vynechání sladkého, mléčného, kakaa a čokolády). Nicméně i přesto se mi akné po ... Více 

 1 Like  |   1 Komentář

Odstranenie rozpraskanych ziliek laserom

 |  Laserové odstranění rozšířených žilek
SKK  |  12.9.2016   Spokojený/á

Od 18. rokov som mala rozpraskané žilky na oboch líciach a ošetrenia laserom, som odkládala, pretože som mala obavu, ako to prebieha. Absolvovala som ho až teraz, keď je mi 32 a už viem, že som sa bála úplne zbytočne. Ošetrenie v L centre Pardubice u pani doktorky Kotlářové bolo veľmi rýchle a žilky... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

Seboroická dermatitida je konečně pryč

 |  Trichologické vyšetření
Katka  |  12.7.2016   Spokojený/á

Dlouhé roky mě trápila extrémně suchá pokožka hlavy. Nepříjemné svědění a napnutá pokožka mi znepříjemňovaly život každý den. S příchodem jara a podzimu se mé potíže vždy zhoršovaly a na pokožce se tvořila krusta, vlasy padaly, a tím se zhoršovala i moje nálada. I přes vyhledanou pomoc kožních lékař... Více 

 3 Likes
Anonymous

Zkušenosti pouze pozitivní

 |  Trichologické vyšetření
Anonymous
Anonymous  |  24.2.2016   Spokojený/á

Zkušenosti pouze pozitivní . Krásné prostředí , milá p. doktorka i sestřičky . Procedura nebolestivá ( vyškubnutí 3 vlasů ) Po půl roce léčby , která spočívá v důkladném mytí vlasů koupenými prostředky ,mi vlasy při mytí téměř nevypadávají, jsou lesklé , mastí se o mnoho méně , jdou lépe upravit.... Více 

 1 Like

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

16 let zkušeností doprovází radost z výsledků

Více o nás

Představení L centra Pardubice

Naše laserové centrum poskytuje již 16 let služby dospělým i dětem. K dispozici máme již 14 moderních přístrojů a jsem schopni vyřešit a poradit s většinou estetických problémů.

L Centrum Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní služby a každá Vaše návštěva byla radostnou a příjemnou chvilkou v každodenním shonu.

L centrum v Pardubicích se neustále snaží zlepšovat a rozšiřovat nabídku svých služeb. Proto do našeho centra zakupujeme špičkové moderní přístroje renomovaných značek, které nás řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.

Odborný personál navíc prochází pravidelným školením, které garantuje bezpečné a účinné využití každého z našich přístrojů. Naší referencí jsou nejen spokojení klienti, ale také fotografie, které s jejich laskavým souhlasem, jako jedni z mála v republice uveřejňujeme na našich stránkách, jako důkaz efektivity a účinku našich terapií.

Vedoucí lékařkou L centra je MUDr. Drahomíra Kotlářová.

L centrum spolupracuje s nejrůznějšími odborníky v oborech, které se váží k činnostem laserového centra. Zde uvádíme kontakty na prověřené specialisty svých oborů, kteří sdílí myšlenku špičkové odborné péče a zaslouží si tak naše pozitivní reference.

MUDr. Martin Šorma - plastická a estetická chirurgie
MUDr. Tomáš Vrbica - rehabilitace a pohybové ústrojí
MUDr. Tomáš Moravec - specialista ORL- chrápání
MUDr. Strnad Michal - cévní specialista, čínská medicína a akupunktura

Jaké zákroky můžete například podstoupit:

Modelování a zvětšování rtů

Modelování a zvětšování rtů patří v estetické medicíně k nejčastějším požadavkům ze strany klientů. Permanentní či semipermanentní výplně byly vždy spojené s poměrně vysokým stupněm nežádoucích účinků a rizik pro pacienty. PermaLip nabízí trvalé a vysoce bezpečné řešení zvětšení rtů s velmi přirozeným efektem. Výhodou je jeho plná reverzibilita.

Permalip je jediný implantát který je určen výhradně k vyplňování rtů. Je vyrobený z měkkého, solidního silikonového eleastomeru. Implantát PermaLip prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a účinnost. PermaLip je patentovaný výrobek, certitikovýný FDA a CE.

PermaLip byl navržen a vytvarován podle fyziologického tvaru rtů, a proto je vzhled rtů pro implantaci velmi přirozený. Díky jedinečné technologii výroby je přípravek velmi bezpečný, neprorůstá do okolní tkáně a po implantaci není porušena funkce rtů. PermaLip je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb klientů, od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty.

Aplikace implantátu PermaLip je relativně jednoduchá. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci. Po místním znecitlivění se v obou koutcích horního rtu vytvoří malé řezy. Implantát PermaLip se vtáhne tunelem do rtu a umístí se do středu rtu. Celý proces se opakuje na dolním rtu a nakonec se řezy uzavřou vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut.

Reverzibilita je velkou výhodou výkonu. PermaLip je sice trvalý implantát, ale v případě, že si ošetřená osoba přeje svůj původní vzhled rtů, může být jednoduše odstraněn. Odstranění implantátu trvá asi 10 minut.

Neinvazivní liposukce metodou radiofrekvenční technologie - přístroj ACCENT XL

Východočeské laserové centrum zakoupilo pro své klienty rozšířenou verzi přístroje Accent XL. Je vybaven koncovkou nipolární RF pro rychlejší ošetření rozsáhlých ploch a bipolární koncovkou pro omlazení pokožky. Obě koncovky po přiložení na pokožku vysílají do podkoží radiofrekvenční vlny, které vyvolávají selektivně v tukové tkáni objemové zvýšení teploty do hloubky 15mm. Celý proces je kontrolován zaškolenými zdravotníky pomocí laserového paprsku, který digitálně zobrazuje aktuální teplotu.

Cenově nenáročné ošetření není bolestivé a po zákroku, který trvá 30minut, jsou již změřitelné, ihned viditelné na fotografii zachytitelné výsledky. Zákrok se může po týdnu opakovat do dosažení žádaného výsledku. Účinně a rychle odstraňuje nadváhu a celulitidu

Bodystyling

 • Trvale zeštíhluje a tvaruje a zpevňuje problémové partie

 • Posiluje a zpevňuje svalovou stavbu

 • Zpevňuje obličejové svaly, vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled pleti

 • Kompletní svalová rehabilitace těla

Vyhlazování vrásek pomocí botulotoxinu

Co je to botulotoxin?
Botulotoxin je vytvářen bakteriemi druhu Clostridium botulinum. Jde o nervový jed, známý pod názvem „klobásový jed". Pro léčebné účely se používá především botulotoxin typu A, a to v množstvích, která nemohou způsobit člověku žádné ohrožení. (Velká většina léčiv i bylinných extraktů jsou ostatnělátky jedovaté a pro léčení se používají jen taková jejich množství a způsoby podání, při nichž se neprojevují jako jedy.)

Vyhlazování vrásek Injekční aplikací botulotoxinu dochází k omezení aktivity mimického svalstva a tím k změlčení až vyhlazení vrásek souvisejících s mimikou.

Dávkování botulotoxinu je individuální. Nástup účinku 5- 7 dní po aplikaci. Obvyklé trvání účinku: 4-6 měsíců po první aplikaci, po další aplikaci se účinek zpravidla prodlužuje (6-10 měsíců).

Chromoterapie

Vlivem různých barev na psychiku a náladu člověka  a přínosem pro jeho zdraví se zabývá vědní obor chromoterapie.

U nás využíváme terapii světlem na luxusním masážním lůžku, který svou matraci ze silikonu má ohřátou na teplotu těla a zvolením barvy podsvícení se umocní efekt masáže, která se vybere spolu s barvou dle aktuální potřeby klienta. Zážitek z této masáže je nevšední a přetrvává v organismu několik dní.

Spolupracujeme s psychologickou poradnou L centra a kvalifikované psycholožky rádi předepisují tyto terapeutické chromatoterapeutické zákroky k podpoře svých metod.

Biostimulace

Biostimulační lasery jsou dnes v Čechách jediné široce rozšířené. Jejich mnohostranné nasazení sahá od léčby bolestí, až třeba k ošetření oparů. Intenzivní stimulací hojení ran oceníte po operacích a úrazech. Nejenom, že zmírňují nepříjemné pocity, ale značně vylepšují Váš výsledný vzhled. Seznam možných použití by vydal na mnoho stran. Rádi Vás o jejich možnostech přesvědčíme a poradíme Vám jejich optimální kombinaci.

bio1
biopo1
bio2

 

biopo2

 

Novinkou v L centru je biostimulační K laser - CUBE. Je to vysoce účinný přístroj, který je použitelný v širokém spektru diagnóz, např. bolesti šlach, kloubů, herpes, akné, hematomy, edémy, tinnitus, atd. 

Laserová gelová maska - laserové ošetření po celý rok

Laserová gelová maska je převratným přístupem k péči o pleť a ideálním spojením laserové terapie s účinky gelu nové generace.

gm1
gm2


Nabízíme ucelené spektrum laserových zákroků:

 • laserovou depilaci

 • laserové odstranění chrápání

 • laserové odstranění vrásek

 • laserové odstranění chrápání

 • laserové odstranění bradavic

 • laserová léčba cévní změn

a další.

Trichologie v L centrum Pardubice

Specializujeme se také na trichologii, která se zabývá hygienou vlasů, jejich zdravím a podpořením jejich přirozeného růstu.  

Trichologie řeší zejména tyto problémy

 • padání vlasů
 • řídnutí vlasů
 • alopecie (lokální výpadek vlasů)
 • mastné vlasy
 • seboreická dermatitida
 • lupy, šupinatění pokožky
 • lupénka
 • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy
 • vlasy zničené chemickýmu zákroky

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Chemický peeling od 1 190 Kč
Diagnostika znamének
Epilace elektrickou jehlou od 750 Kč
Frakční laserový resurfacing
Injekční výplně od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Juvéderm®
   Princess
   Teosyal® od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
   Výplně X-HA3® od 3 500 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků od 1 000 Kč do 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 850 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 2 000 Kč
   Laserová léčba akné od 440 Kč do 2 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 850 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
   Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) od 130 Kč
   Odstranění jizev laserem od 800 Kč
Léčba bradavic (verrucae) od 850 Kč
Léčba folikulitidy
Léčba herpetických infekcí
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 3 500 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting
   Oxygenoterapie RE-OXY
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
   Plexr od 6 000 Kč
Trichologické vyšetření od 490 Kč
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy od 1 000 Kč do 2 000 Kč
Bělení zubů
Chemický peeling od 1 190 Kč
Epilace elektrickou jehlou od 750 Kč
Injekční lipolýza od 1 800 Kč
Injekční výplně od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Esthelis
   Restylane®
   Teosyal® od 3 500 Kč do 6 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
   Výplně X-HA3® od 3 500 Kč
Korekce jizev od 800 Kč
Kyslíková mezoterapie
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků od 1 000 Kč do 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 850 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 2 000 Kč
   Laserová léčba akné od 440 Kč do 2 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 850 Kč
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo
   Laserové odstranění rozšířených žilek od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
   Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) od 130 Kč
   Odstranění jizev laserem od 800 Kč
Léčba akné
Léčba celulitidy od 1 000 Kč
Léčba chronické rýmy od 3 500 Kč
Léčba hemangiomů od 1 190 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem od 9 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů od 490 Kč
Liposukce
   Liposukce radiofrekvenční od 1 000 Kč do 2 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku od 1 800 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž od 150 Kč do 1 100 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 3 500 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě cena dle vyšetření
   Facelift - Mezonitě cena dle vyšetření
Odstranění chrápání laserem od 10 000 Kč
Odstranění podbradku od 1 800 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 850 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti od 2 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) od 6 000 Kč
Oxygenoterapie
Permanentní make-up
Prodlužování řas
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) od 3 500 Kč
   Plazma terapie TrayLife od 1 650 Kč
Radiofrekvenční lipolýza od 1 000 Kč do 2 000 Kč
   Accent od 980 Kč do 2 000 Kč
   Radiofrequency Re-styling od 1 000 Kč do 2 000 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) od 1 000 Kč
   Plexr od 6 000 Kč
Reflexní masáž
Trichologické vyšetření od 490 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) od 14 500 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip od 14 500 Kč
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Dornova metoda Šedesátiminutová masáž od 550 Kč do 1 100 Kč
Klasická masáž 60 minut od 400 Kč do 750 Kč
Medová masáž od 550 Kč
Oxygenoterapie
Vodoléčba
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity od 800 Kč do 2 000 Kč
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Ice Mask - novinka v nabídce

6.1.2009

Potřebujete velice rychle "omládnout"? Chystáte se na sraz s přáteli či ples a potřebujete vypadat opravdu skvěle? Pak je tu Ice Mask za... Více 

Odpovědi v diskuzích
 • 78% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď