Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

PLATINUM BADGE
Počet příspěvků: 223  ( 46)4.8  
 |  Přidat hodnocení

   Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

+420 2 Zobrazit číslo +420 227 777 777 volat +420 227 777 777Zeptejte se lékaře

Adresa
Mánesova 28
Praha
Praha 2
120 00
Česká republika

Telefon
+420 2 Zobrazit číslo +420 227 777 777
volat +420 227 777 777
Adresa
Náměstí Svobody 15
Kleinův palác
Brno
602 00
Česká republika

Telefon
+420 7 Zobrazit číslo +420 722 77 99 77
volat +420 722 77 99 77
Adresa
Smetanovo náměstí 1180 / 7
Ostrava
702 00
Česká republika

Telefon
+420 7 Zobrazit číslo +420 776 112 244
volat +420 776 112 244
Adresa
Michalská 9
Bratislava
81103
Slovensko

Telefon
+421 9 Zobrazit číslo +421 917 227 777
volat +421 917 227 777
Adresa
K Sopce 30
Praha
Praha 5
155 00
Česká republika

Telefon
+420 7 Zobrazit číslo +420 739 777 778
volat +420 739 777 778

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie již získal/a tato hodnocení

Michaela26

,
Spokojený/á, Celková cena: 44 900 Kč   |  
Laserová liposukce - SlimLipo

Mudr. Tomáš Paduch ,říct že je výborný je málo,perfektní přístup,pocit jako bych pana doktora znala roky,prostě jsem se cítila jako doma,a výsledek zatím to nejsou ani 3 týdny mám ploché břicho prostě naprostá spokojenost,jediné co zbývá velké poděkování panu doktorovy Paduchovy a i sestřičce ,která...

Více
market96

,
Spokojený/á, Celková cena: 77 300 Kč   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Chtěla bych moc poděkovat klinice yes visage, a především panu doktorovi Issam Al Awa za perfektní přístup a operaci. S kterou jsem maximálně spokojená. Mám teprve měsic po operaci a prsa uz jsou krásná, jízvy témeř neviditelné. Pro me jednoznačně nejlepší klinika. Děkuji Vám za důvěru

Více
Romana D.

,
Spokojený/á   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Velmi příjemné prostředí a skvělá péče primáře Molitora a všech sestřiček. Z výsledku operace jsem opravdu nadšená. Perfektní práce! Pana primáře a kliniku určitě doporučuji :)

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

Chtěla bych poděkovat týmu klikniky Yes Visage. Nová prsa jsou krásná a pobyt na klinice byl příjemný, všichni bylo velmi milí a ochotní. Chtěla bych také poděkovat sestričce, která je na pobočce v Ostravě, kde jsem odcházela na kontroly. Opravdu jsem se zde cítila dobře a ráda se zase vrátím. Děkuj...

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi. Moc děkuji za krásná nová prsa. Pan doktor je velice milý a mou důvěru dostal hned při první konzultaci. Kliniku Yes Visage mohu jedině doporučit.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Velmi pozitivní!! Fantastické a příjemné prostředí, chci poděkovat úplně všem, co se o mě starali. Pan primář Molitor je skvělý nejen chirurg, ale i báječný člověk a jeho tým je špičkový. Doporučuji!

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Laserová liposukce - SlimLipo

Vynikající přístup, pohoda, skvělý personál a já v naprosté pohodě :-) Doporučuji všem ženám, co chtějí přijít o nějaká kila.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Pan doktor úžasný, vždy poradí, ať je sobota či neděle. Prostě zlaté ručičky a dobré srdce. Sestřičky také super, ochotné, milé a hlavně vždy Vás přivítají s úsměvem.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Plastická operace paží

Je to úžasný lékař, který pomohl mé malé dceři. Jeho přístup k dětem je velmi citlivý a milý. Je trpělivý a laskavý člověk, který odpoví ochotně na všechny dotazy. Má dcera je se svou plastikou ruky maximálně spokojená a my také. Děkujeme.

Více
MagdaR

,
Spokojený/á   |  
Zvětšení prsou (Augmentace)

Jsem velmi spokojená, personál a pan doktor Alawa jsou opravdoví profesionálové. Děkuji za splnění mých přání.

Více


Další hodnocení

ProfilMotto:

Klinika YES VISAGE – KRÁSA V RUKOU PROFESIONÁLŮ

Více o nás

Klinika YES VISAGE

se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je špičkovým pracovištěm s komplexní péčí a specializací na účinné zákroky v oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie. 

yes visage mapa

Komplexní služby kliniky

V komfortním prostředí našich klinik s vámi naši odborníci prokonzultují zcela zdarma vaše individuální požadavky, abychom vám mohli zajistit ten nejvhodnější a nejúčinnější program, který zajistí ten nejlepší výsledek a vaši plnou spokojenost.  

  • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků
  • Estetická, korektivní a laserová dermatologie
  • Neinvazivní estetická medicína
  • Preventivní medicína
yes visage 01   yes visage 02  yes visage 03   

Osvědčená kvalita

Našim klientům poskytujeme veškerou komplexní kvalifikovanou péči od prvních úprav, které lze řešit pouze neinvazivně, přes šetrné miniinvazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga. U všech typů služeb je samozřejmostí stejná kvalita a nadstandardní péče podle individuálních potřeb klienta s důrazem na bezpečnost a šetrnost. Proto se klinika těší velké důvěře klientů včetně osob z řad politiků, podnikatelů a známých osobností, jako jsou Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová, Michal David, Veronika Freimanová, Alice Bendová, Kateřina Brožová, Iva Kubelková, Zdena Studenková, Felix Slováček a mnoho dalších. Poskytujeme také komplexní řešení erudovaných odborníků "pod jednou střechou" Kliniky YES VISAGE.

yes visage 04  yes visage 05   yes visage 06   

Po celou dobu návštěvy poskytujeme vysoce kvalitní služby, individuální a diskrétní přístup a komplexní péči našim klientům od prvního telefonátu až po případný odvoz klienta domů. Díky tomuto přístupu, kvalitním službám, dosaženým výsledkům a kvalifikovanému personálu si naši kliniku oblíbily a svěřily se do péče také mnohé známé osobnosti a naše klinika se také objevila v médiích a na stránkách mnoha dámských a lifestylových časopisů. Můžete nás najít také na facebooku.

yes visage 07  yes visage 08   yes visage 09    

Garancí vysoké odborné úrovně s dlouholetými zkušenostmi a zahraniční praxí je náš tým lékařů a chirurgů pod vedením plastického chirurga primáře MUDr. Martina Molitora, PhD.

yes visage molitor

 

Uznávaný přední plastický chirurg s bohatou českou i zahraniční praxí. Působí jako vyhledávaný plastický chirurg a primář na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE a jako primář Kliniky plastické chirurgie Nemocnice na Bulovce v Praze. Věnuje se pedagogické činnosti, je autorem a spoluautorem mnoha publikací a členem českých i mezinárodních společností pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu.
 

 

 

primářky MUDr. Moniky Kavkové za estetickou medicínu a dermatologii

yes visage kavková

Přední česká lékařka specializující se na mini-invazivní a injekční zákroky v estetické medicíně. Je mezinárodním odborným školitelem estetické a korektivní medicíny, kosmetologie a dermatologie, specialistkou na laserové technologie a autorem článků a přednášek a to i na mezinárodní úrovni.

  

 

 

MUDr. Pavel Boček za preventivní medicínu

yes visage boček

Vyhledávaný a uznávaný konzultant estetické medicíny a specialista v otázkách preventivní medicíny a onkologie. Souběžně také zastřešuje nadstandardní zdravotnický servis pro české a zahraniční významné osobnosti a návštěvy. Mezi jeho stálá působení patří také Fakultní nemocnice v Motole a charitativní činnost.
 

  

 

 

MUDr. Andrea Musilová – plastický chirurg

yes visage musilová

Vysoce zkušená lékařka s atestací z všeobecné a plastické chirurgie. Je členkou českých i mezinárodních organizací plastické chirurgie. Kromě zákroků plastické chirurgie je odbornicí i na rekonstrukční operace a je také plně certifikovaná pro aplikaci Botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů, niťových a závěsných liftingů a pro užití radiofrekvenčních a laserových metod. Zabývá se také odbornou publikací.
  

 

 

 

MUDr. Tomáš Paduch – plastický chirurg

yes visage paduch

Přední specialista na liposukce v České a Slovenské republice s největším počtem úspěšně provedených liposukčních zákroků. S více jak 5000 zákroky se tak řadí mezi středoevropskou špičku ve svém oboru. Je specialistou na moderní laserovou technologii SlimLipo.

 

 

 

 

 

MUDr. Issam Al Awa – plastický chirurg

yes visage al awa

Vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg, člen České, Řecké a Syrské lékařské komory a člen České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie. Je také držitelem dalších mnoha certifikací a speciálních licencí v oboru plastické chirurgie. Působil jako zkušený plastický chirurg také v zahraničí a na prestižních soukromých klinikách v Praze.
 

  

 

 

MUDr. Martin Paciorek – plastický chirurg

yes visage paciorek

Přední plastický chirurg, působil jako zástupce primáře Centra plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Ostravě, aktivní ve výzkumné činnosti a člen českých i mezinárodních společností plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie. Kromě standardních výkonů je zároveň specialistou na moderní liposukční techniky a laserovou technologii SlimLipo.
 

 

  

 

MUDr. Juraj Paliatka  – plastický chirurg

yes visage paliatka

Uznávaný slovenský plastický chirurg s léty zkušeností, rozsáhlou operační tuzemskou i zahraniční praxí a specializací na estetickou a rekonstrukční chirurgii s plným rozsahem chirurgických zákroků a jejich současných modifikací používaných v EU. Je členem slovenských i mezinárodních organizací plastické chirurgie.

 

  

 

 

MUDr. Eva Urbánková, MBA  – estetický dermatolog

yes visage urbankova

Zkušená lékařka estetické medicíny a oblasti estetické dermatologie. Je certifikovanou lékařkou pro aplikaci botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové a niťových liftingů. Stejně tak je držitelkou certifikátů pro užití radiofrekvenčních a laserových metod v estetické medicíně. Do její praxe patří také bohatá pedagogická činnost.

  

 

 

 

MUDr. Milan Junášek  – estetický dermatolog

yes visage junasek

Uznávaný český dermatovenerolog se zaměřením na diagnostiku, léčbu a prevenci kožních a pohlavních chorob, pigmentových projevů kůže, znamének a jejich odstranění či redukce. V oblasti estetické medicíny se specializuje na práci s moderními lasery a produkty využívanými v estetické a korektivní dermatologii.

 

 

 

MUDr. Barbora Brezová, PhD.  – estetický dermatolog

yes visage brezova

Vysoce zkušená slovenská lékařka a chirurg s evropskou atestací z chirurgie, specialistka plastické chirurgie, členka mnoha chirurgických společností s publikacemi v tuzemských i zahraničních odborných tiskovinách a zahraniční praxí. Je specialistkou na oblast plastické a rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky stejně jako na estetickou a korektivní dermatologii. Věnuje se aktivně také výzkumné činnosti. 


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) 53 000 Kč
Lipoabdominoplastika 45 000 Kč
Miniabdominoplastika 27 900 Kč
Reoperace břicha
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy cena dle plochy a délky... 900 Kč
Anti aging 7 000 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže 4 590 Kč
Chemický peeling cena za jedno ošetření 1 800 Kč
Chirurgie ruky 11 250 Kč
Dupuytrenova kontraktura 27 500 Kč
Syndrom karpálního tunelu 11 250 Kč
Dermabraze
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu) 6 000 Kč
Estetická rázová vlna X-WAVE Expert 7 900 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting 46 800 Kč
Frakční laserový resurfacing 3 800 Kč
Injekční lipolýza 3 300 Kč
Injekční výplně 1 200 Kč
Esthelis 8 100 Kč
Juvéderm®
Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) 25 000 Kč
Princess 7 100 Kč
Restylane® 7 100 Kč
Teosyal®
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 7 100 Kč
Výplně X-HA3®
Kavitace ultrazvuková cena dle plochy a délky... 990 Kč
Green cavite prestige
Korekce jizev 1 500 Kč
Kryolipolýza cena dle plochy a délky... 8 500 Kč
Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting cena za jedno nasátí 8 500 Kč 16 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků cena dle plochy a počtu pulsů 1 560 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie 1 500 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 3 800 Kč
Laserová léčba akné 1 560 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 800 Kč
Laserové odstranění rozšířených žilek 1 560 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací 500 Kč
Odstranění jizev laserem cena za cm2 250 Kč
Lifting tváří 6 900 Kč
Lipodystrophie/Lipatrophie
Lipolýza na bázi podtlaku 900 Kč
VacuPress cena za jedno ošetření 500 Kč
VacuShape 900 Kč
Liposukce cena za jednu oblast 18 000 Kč 45 000 Kč
Laserová liposukce cena za jednu oblast 29 900 Kč 49 900 Kč
Laserová liposukce - SlimLipo cena za jednu oblast 29 900 Kč 49 900 Kč
Liposukce laserová - SmartLipo
Liposukce tumescentní cena za jednu oblast 18 000 Kč 45 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku 16 000 Kč
Liquid facelift 7 100 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 550 Kč
Léčba celulitidy cena za jedno ošetření 500 Kč
Léčba celulitidy - Endermologie
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) 6 900 Kč
Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem 4 600 Kč
Odstranění nadměrného pocení nohou 4 200 Kč
Léčba křečových žil (varixů) 3 000 Kč
Laserová operace křečových žil 1 560 Kč
Radiofrekvenční ablace křečových žil 29 900 Kč
Sklerotizace (skleroterapie) Etoxylsklerol, cena za 6 ml 3 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů 20 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 2 200 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků 19 000 Kč
Minilifting - Lifestyle lift 35 100 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) 45 000 Kč
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) 49 000 Kč
Nechirurgická korekce nosu 10 500 Kč
Neinvazivní lifting 6 800 Kč
Exilis (Neinvazivní lifting)
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza 900 Kč
Niťový lifting 6 900 Kč
Facelift - Mezonitě 6 900 Kč
Facelift - zlaté nitě 20 500 Kč
Facelift Silhouette Lift 11 500 Kč
Niťový lifting APTOS 20 500 Kč
Obličejové implantáty 23 500 Kč
Odstranění ganglionu 800 Kč
Odstranění jizev po akné 250 Kč
Odstranění kruhů pod očima 10 500 Kč
Odstranění pigmentových skvrn 250 Kč
Odstranění podbradku 3 300 Kč
Liposukce brady 18 000 Kč
Odstranění strií 250 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 1 200 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků 800 Kč
Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy 1 560 Kč
Odstranění lipomu 800 Kč
Odstranění žilek radiofrekvencí 1 560 Kč
Operace asymetrie prsou 31 000 Kč
Operace gynekomastie 31 320 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) 25 200 Kč
Reoperace nosu 10 800 Kč
Operace obočí (Brow lift) 17 100 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) 12 600 Kč
Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách)
Operace dolních víček 14 400 Kč
Operace horních víček 12 600 Kč
Operace uší (Otoplastika) 7 200 Kč
Operace čela (Forehead lift)
Operace čela endoskopickou metodou
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) 5 500 Kč
Permanentní make-up 4 900 Kč 10 900 Kč
Plastická operace krku 32 400 Kč
Plastická operace paží 27 900 Kč
Plastická operace stehen 22 410 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) 13 500 Kč
Prodlužování řas 3 800 Kč
Radiofrekvenční lipolýza
Radiofrequency Re-styling
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) 7 900 Kč
Rekonstrukce prsu bez implantátu / s tukovým... 35 100 Kč 89 500 Kč
Rolletic - léčba celulitidy 3 000 Kč
Thermage 7 700 Kč
Tvarování těla a redukce celulitidy na bázi podtlaku 900 Kč
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza 900 Kč
Vyhlazení vrásek 4 900 Kč
Vyjmutí implantátu 33 300 Kč
Výměna implantátu 33 300 Kč
Zmenšení prsou 44 100 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) 40 500 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) 6 900 Kč
Lifting rtů 6 900 Kč
Zvětšení rtů - Metacrill 7 500 Kč
Zvětšení rtů - PermaLip 7 500 Kč
Úprava vpáčených bradavek 13 500 Kč
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling cena za jedno ošetření 1 800 Kč
Diagnostika znamének diagnostika u... 500 Kč
Frakční laserový resurfacing 3 800 Kč
Injekční výplně 1 200 Kč
Esthelis 8 100 Kč
Juvéderm®
Meta Crill
Princess 7 100 Kč
Restylane® 7 100 Kč
Teosyal®
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 7 100 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků cena dle plochy a počtu pulsů 1 560 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie 1 500 Kč
Fotorejuvenace / Resurfacing 3 800 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 800 Kč
Laserové odstranění tetování a pigmentací 500 Kč
Odstranění jizev laserem cena za cm2 250 Kč
Vypnutí kůže – CoolLipo 4 500 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
Laserová operace křečových žil 1 560 Kč
Radiofrekvenční ablace křečových žil 29 900 Kč
Sklerotizace (skleroterapie) Etoxylsklerol, cena za 6 ml 3 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 2 200 Kč
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza 900 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu 1 200 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků 800 Kč
Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy 1 560 Kč
Odstranění lipomu 800 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
Fotoepilace (IPL)
Permanentní make-up 4 900 Kč 10 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) 7 900 Kč
Vyšetření a diagnostika žilních onemocnění diagnostika u cévního chirurga 500 Kč
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Diagnostika a analýza složení těla (InBody) cena za jedno vyšetření 2 100 Kč
Nechirurgická léčba obezity
Celkové interní vyšetření 3 200 Kč
Zákroky Genetika Info Ceny od* Ceny do*
Genetické vyšetření pro muže
Genetické vyšetření pro ženy
Komplexní genetické vyšetření
Zákroky Alergologie Info Ceny od* Ceny do*
Krevní testy vyšetření protilátek IgG, IgA, IgE 1 700 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Reálné výsledky po liposukci

Reálné výsledky po liposukci

Mnozí pacienti se milně domnívají, že díky liposukci zeštíhlí. Liposukce však slouží k doladění kontur postavy. Poslechněte si, kolik...
  26.5.2015
Výběr správné metody modelace prsou

Výběr správné metody modelace prsou

Asymetrii prsou nebo prsa povadlá řeší operace modelace prsou, která může být kombinovaná se zvětšením nebo zmenšením prsou. Protože...
  26.5.2015
Výběr metody zvětšení prsou

Výběr metody zvětšení prsou

Zvětšení prsou je nejčastější zákrok plastické chirurgie. Pokud o něm přemýšlíte, poslechněte si, zda je pro vás vhodnější zvětšení...
  26.5.2015

Výběr vhodné metody faceliftu

Výběr vhodné metody faceliftu

Pacienti podstupují facelift, pokud chtějí výrazněji omladit vzhled obličeje a krku. Existují různé druhy faceliftu, každý má své přednosti.
  26.5.2015
Klinika YES VISAGE Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

Klinika YES VISAGE Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

Klinika YES VISAGE se svými pobočkami v Praze, Brně,Ostravě a Bratislavě je špičkovým pracovištěm s komplexní péčí a specializací na...
  16.3.2016
Lipotransfer - Přenos tuku na Klinice YES VISAGE

Lipotransfer - Přenos tuku na Klinice YES VISAGE

Video z PROMĚNY: PRSA, BOKY, BŘÍŠKO. Mnoho žen tyto partie zvláště v létě v plavkách trápí. Výherkyně soutěže LENKA (28) z Plzně...
  16.3.2016

PROMĚNA: Plastická operace obličeje - Facelift a víčka - paní Zdena na Klinice YES VISAGE

PROMĚNA: Plastická operace obličeje - Facelift a víčka - paní Zdena...

Další šťastná výherkyně PROMĚNY paní ZDENKA (55 let) z Hradce Králové. Ta nás na Klinice Yes Visage oslovila s přáním celkového omlazení...
  16.3.2016
VIDEOPROMĚNA: Tereza - Augmentační Mammaplastika na Klinice YES VISAGE

VIDEOPROMĚNA: Tereza - Augmentační Mammaplastika na Klinice YES VISAGE

Dokonalá proměna - ÚPRAVA ASYMETRIE a ZVĚTŠENÍ PRSOU Terezy, která po 2 dětech přišla nejen o pevnost a objem prsou, ale nastala také...
  16.3.2016
VIDEOPROMĚNA: Paní Jana na Laserové liposukci SlimLipo na Klinice YES VISAGE

VIDEOPROMĚNA: Paní Jana na Laserové liposukci SlimLipo na Klinice...

Radikální proměna paní Jany po Laserové liposukci SlimLipo. Nejen, že je tato moderní metoda bezbolestná, ale i vám dokáže nahromaděnou...
  16.3.2016

Dokonalý lifting obličeje a korekce víček na Klinice YES VISAGE

Dokonalý lifting obličeje a korekce víček na Klinice YES VISAGE

Dokonalé omlazení na Klinice YES VISAGE. PODÍVEJTE se: Dokonalá PROMĚNA,KTERÁ ROZPLAKALA „Ráno v zrcadle jsem přestávala poznávat tu...
  16.3.2016
VIDEO PROMĚNA: Zvětšení prsou (Augmentace)

VIDEO PROMĚNA: Zvětšení prsou (Augmentace)

VIDEOPROMĚNA - ZVĚTŠENÍ PRSOU paní Radky, která po dětech o svůj objem i pevnost přišla. Na Klinice YES VISAGE dbáme o to, aby nejen...
  12.8.2015
Monika Timková - prodloužení vlasů Hairdreams NANO technologií

Monika Timková - prodloužení vlasů Hairdreams NANO technologií

NANO technologie je naprostá novinka v prodlužování vlasů. Revoluční NANO technologie bez viditelných a hmatatelných spojů s cenou již od...
  12.8.2015

Omlazení vlastní plazmou - Plazmalifting

Omlazení vlastní plazmou - Plazmalifting

Plazmalifting, neboli omlazení vlastní plazmou je nová a převratná metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje...
  22.6.2015
VIDEO PROMĚNA: Zvětšení prsou

VIDEO PROMĚNA: Zvětšení prsou

Proměna paní Šárky, která chtěla větší prsa. Jednalo se o zvětšení prsou neboli augmentace prsou na Klinice YES VISAGE kvalitními...
  22.6.2015
Plastická operace obličeje - Facelift a YES Lifting

Plastická operace obličeje - Facelift a YES Lifting

YES lifting je vysoce efektivní a současně šetrná metoda. Během jednoho zákroku lze ošetřit několik oblastí obličeje nebo naopak...
  25.5.2015

Paní Emília - Laserová liposukce SlimLipo

Paní Emília - Laserová liposukce SlimLipo

Dokonalá proměna paní Emíle, která omládla, zhubla a celkově zkrásněla na Klinice YES VISAGE pomocí moderních metod estetické medicíny. ...
  25.5.2015
Video Proměna  Zmenšení prsou

Video Proměna Zmenšení prsou

Proměna prsou paní Terezy na Klinice YES VISAGE Příliš velká povislá prsa mohou činit zdravotní potíže jako bolesti zad, ramenou až...
  27.4.2015
Video Proměna Modelace prsou

Video Proměna Modelace prsou

Proměna prsou paní Nikoly na Klinice YES VISAGE Modelace prsou se zvětšením. Principem takového zákroku je zlepšení tvaru povislých...
  27.4.2015

Paní Emília - YES LIFTING na Klinice YES VISAGE

Paní Emília - YES LIFTING na Klinice YES VISAGE

YES lifting je vhodný pro různé typy pleti a lze různě stupňovat dle stáří a potřeb tváře. Řeší a upravuje nevýrazné kontury obličeje,...
  30.3.2015
Paní Emília - Korekce očních víček na Klinice YES VISAGE

Paní Emília - Korekce očních víček na Klinice YES VISAGE

Padající víčka, převislá kůže a tukové výhřezy v okolí očí jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí....
  30.3.2015


Prodloužení řas

Prodloužení řas

  22.12.2010

Ukázat všechna videa

Fotky před/po
Články

Varování: Není kryo jako kryo, nenechte se okrádat!

Varování: Není kryo jako kryo, nenechte se okrádat!

MUDr. Pavel Boček je uznávaným specialistou v pražské Fakultní nemocnici v Motole. Je odborníkem nejen v otázkách estetické a korektivní...
  16.12.2011
Liposukce zmražením tukových buněk - Kryolipolýza

Liposukce zmražením tukových buněk - Kryolipolýza

Unikátní přístroj pro neinvazivní liposukci metodou zmražení vznikl jako revoluční novinka v USA, a to na základě výzkumu dvou profesorů...
  25.11.2011
Elixír mládí - Stárnutí přerušeno

Elixír mládí - Stárnutí přerušeno

Ve 40-ti vypadat na 30 jako například Jeniffer Aniston, že umí jen tváře z filmového plátna a obálek časopisů? Vypadat o 10 let mladší a...
  14.12.2010

Dopnout staré džíny je lepší než orgasmus

Dopnout staré džíny je lepší než orgasmus

Tato šokující zpráva obletěla na konci loňského roku celý svět. Podle průzkumu, který uspořádala anglická firma, vyšlo najevo, že nejméně...
  30.8.2010
Víme, které předsevzetí už dva měsíce obcházíte!

Víme, které předsevzetí už dva měsíce obcházíte!

Vyhlásili jste totální válku kilům? Anebo jste se jen rozhodli svým odkládaným novoročním předsevzetím učinit za dost a shodit nějaký ten...
  30.8.2010

Zobrazit všechny články

Reakce na poptávky

Procento zodpovězených poptávek:
90%

Za jak dlouho lékař odpovídá*:
do 1 dnů