Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

 • 225 odpovědí
 • 46 Likes

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

 • 88% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Zeptejte se lékaře

Adresy

Adresa
Mánesova 28
120 00 Praha
Praha 2
Česká republika

Adresa
Náměstí Svobody 15
Kleinův palác
602 00 Brno
Česká republika

Adresa
Smetanovo náměstí 1180 / 7
702 00 Ostrava
Česká republika

Adresa
Michalská 9
81103 Bratislava
Slovensko

Adresa
K Sopce 30
155 00 Praha
Praha 5
Česká republika

Hodnocení (95)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie již získal/a tato hodnocení

Zbavila jsem se ošklivé povislé kůže

 |  Laserová liposukce - SlimLipo
Jarmila M.  |  14.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 49 900 Kč

Vždy, když jsem zhubla mi na břiše zůstala ošklivá povislá kůže. Byla jsem štíhlá, ale nešťastná!!! Dlouho jsem pátrala, až jsem narazila na Yes Visage, kde provádí slimlipo. Zde mi moc pomohli, jsou tu úžasní! Po zákroku jsem měla pevnou kůži (né lalok) a jako bonus štíhlá, bez tuku :) Moc děkuji p... Více 

 3 Likes  |   1 Komentář

Pan doktor Baláž byl skvělý!

 |  Léčba křečových žil (varixů)
Registrovaný uživatel  |  8.3.2017   Spokojený/á

Byla jsem zde na operaci křečových žil a chtěla bych poděkovat pánům doktorům, kteří mě operovali. Hlavně panu doktoru Balážovi za velice hezký přístup a profesionální jednání. Samozřejmě také všem sestřičkám, které se o mě staraly. Moc děkuji, M.

 1 Like  |   1 Komentář

Budu doporučovat!

 |  Léčba křečových žil (varixů)
Registrovaný uživatel  |  24.2.2017   Spokojený/á

Pan doktor Baláž je profesionál na svém místě!!!!

 1 Komentář

Skvělý přístup od konzultace až po pooperační péči

 |  Zmenšení prsou
Registrovaný uživatel  |  3.1.2017   Spokojený/á , Celková cena: 2 000 £

Pan doktor Al Awa je proste jednicka. Skvely pristup od konsultace po zakrok a hlavne po zakroku o me pecoval se zdravotni sestrou Martinou. Pokud uvazujete o zmenseni prsou, pan doktor Al Awa je Vas a budete s nim a Vasemi novymi prsy moc moc spokojena. Nesla bych nikam jinam, ma zlate ruce.

 1 Like

Reaugmentace

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Dolores  |  19.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: 85 000 Kč

Zakrok jsem podstoupila na klinice Yes Visage v Praze. Jsem velmi spokojena. Rekonvalescence po reaugmentaci byla perfektni.

 10 Komentářů

Botox a jiné výplně

 |  Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Dolores  |  19.12.2016   Spokojený/á

Nejmilejsi pani doktorka a jeste k tomu sikulka! Bohuzel uz nepusobi v Praze ?♥️? Takovych jako je ona vic!

 2 Komentářů

Modelácia s augmentáciou, Motiva, cez dvorce

 |  Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
moli  |  12.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: € 3600 EUR

Kliniku Yes Visage, Praha 5 som si vybrala po kladných recenziách na internete. Objednala som sa na konzultáciou k pánovi primárovi Molitorovi do Bratislavy. Som tretí deň po zákroku a je mi každým dňom lepšie a lepšie. Klinika je krásna, keďže som bola s ďaleka a cestoval so mnou aj manžel, poskytl... Více 

 9 Komentářů

Výsledek předčil očekávání

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Iveta V.  |  22.11.2016   Spokojený/á

Dobrý den, jsem již půl roku po augmentaci prsou od pana doktora, a musím uznat, že je opravdu jednička ve svém oboru. Když jsem šla na konzultaci, nebyla jsem si přesně jistá, co od toho mám očekávat, jestli to bude bolestivé nebo ne, jestli se to dá zvládnout .. pan doktor i skvělý personál mé ob... Více 

 3 Komentářů

Týden po plastice

 |  Mommy makeover - plastická operace pro maminky
Naga  |  18.11.2016   Spokojený/á , Celková cena: 58 000 Kč

Dobry den,pred týdnem jsem podstoupila redukční mamaplastiku na klinice yes visage u Mudr.Issam Al Awa,jeho přístup byl skvělý,vlastne přístup celého personálu se kterým jsem se setkala (lekar, recepce,sestricky na oddeleni,anesteziolozka,sestricky na sále)Vim,ze je to individualni,ale po operaci mě... Více 

 3 Likes  |   2 Komentářů

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Klinika YES VISAGE – KRÁSA V RUKOU PROFESIONÁLŮ

Více o nás

Klinika YES VISAGE

se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je špičkovým pracovištěm s komplexní péčí a specializací na účinné zákroky v oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie. 

yes visage mapa

Komplexní služby kliniky

V komfortním prostředí našich klinik s vámi naši odborníci prokonzultují zcela zdarma vaše individuální požadavky, abychom vám mohli zajistit ten nejvhodnější a nejúčinnější program, který zajistí ten nejlepší výsledek a vaši plnou spokojenost.  

 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků
 • Estetická, korektivní a laserová dermatologie
 • Neinvazivní estetická medicína
 • Preventivní medicína
yes visage 01   yes visage 02  yes visage 03   

Osvědčená kvalita

Našim klientům poskytujeme veškerou komplexní kvalifikovanou péči od prvních úprav, které lze řešit pouze neinvazivně, přes šetrné miniinvazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga. U všech typů služeb je samozřejmostí stejná kvalita a nadstandardní péče podle individuálních potřeb klienta s důrazem na bezpečnost a šetrnost. Proto se klinika těší velké důvěře klientů včetně osob z řad politiků, podnikatelů a známých osobností, jako jsou Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová, Michal David, Veronika Freimanová, Alice Bendová, Kateřina Brožová, Iva Kubelková, Zdena Studenková, Felix Slováček a mnoho dalších. Poskytujeme také komplexní řešení erudovaných odborníků "pod jednou střechou" Kliniky YES VISAGE.

yes visage 04  yes visage 05   yes visage 06   

Po celou dobu návštěvy poskytujeme vysoce kvalitní služby, individuální a diskrétní přístup a komplexní péči našim klientům od prvního telefonátu až po případný odvoz klienta domů. Díky tomuto přístupu, kvalitním službám, dosaženým výsledkům a kvalifikovanému personálu si naši kliniku oblíbily a svěřily se do péče také mnohé známé osobnosti a naše klinika se také objevila v médiích a na stránkách mnoha dámských a lifestylových časopisů. Můžete nás najít také na facebooku.

yes visage 07  yes visage 08   yes visage 09    

Garancí vysoké odborné úrovně s dlouholetými zkušenostmi a zahraniční praxí je náš tým lékařů a chirurgů pod vedením plastického chirurga primáře MUDr. Martina Molitora, PhD.

yes visage molitor

 

Uznávaný přední plastický chirurg s bohatou českou i zahraniční praxí. Působí jako vyhledávaný plastický chirurg a primář na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE a jako primář Kliniky plastické chirurgie Nemocnice na Bulovce v Praze. Věnuje se pedagogické činnosti, je autorem a spoluautorem mnoha publikací a členem českých i mezinárodních společností pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu. 

 

 

  

  

 

 

MUDr. Pavel Boček za preventivní medicínu

yes visage boček

 

Vyhledávaný a uznávaný konzultant estetické medicíny a specialista v otázkách preventivní medicíny a onkologie. Souběžně také zastřešuje nadstandardní zdravotnický servis pro české a zahraniční významné osobnosti a návštěvy. Mezi jeho stálá působení patří také Fakultní nemocnice v Motole a charitativní činnost. 

  

 

 

 

 

 

MUDr. Andrea Musilová – plastický chirurg

yes visage musilová

 

Vysoce zkušená lékařka s atestací z všeobecné a plastické chirurgie. Je členkou českých i mezinárodních organizací plastické chirurgie. Kromě zákroků plastické chirurgie je odbornicí i na rekonstrukční operace a je také plně certifikovaná pro aplikaci Botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů, niťových a závěsných liftingů a pro užití radiofrekvenčních a laserových metod. Zabývá se také odbornou publikací.  

 

 

 

 

  

  

MUDr. Tomáš Paduch – plastický chirurg

yes visage paduch

 

Přední specialista na liposukce v České a Slovenské republice s největším počtem úspěšně provedených liposukčních zákroků. S více jak 5000 zákroky se tak řadí mezi středoevropskou špičku ve svém oboru. Je specialistou na moderní laserovou technologii SlimLipo.

 

 

 

 

 

  

 

MUDr. Issam Al Awa – plastický chirurg

yes visage al awa

 

Vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg, člen České, Řecké a Syrské lékařské komory a člen České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie. Je také držitelem dalších mnoha certifikací a speciálních licencí v oboru plastické chirurgie. Působil jako zkušený plastický chirurg také v zahraničí a na prestižních soukromých klinikách v Praze. 

  

 

 

 

 

  

 MUDr. Martin Paciorek – plastický chirurg

yes visage paciorek

 

Přední plastický chirurg, působil jako zástupce primáře Centra plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Ostravě, aktivní ve výzkumné činnosti a člen českých i mezinárodních společností plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie. Kromě standardních výkonů je zároveň specialistou na moderní liposukční techniky a laserovou technologii SlimLipo. 

 

  

 

 

 

  

MUDr. Juraj Paliatka  – plastický chirurg

yes visage paliatka

 

Uznávaný slovenský plastický chirurg s léty zkušeností, rozsáhlou operační tuzemskou i zahraniční praxí a specializací na estetickou a rekonstrukční chirurgii s plným rozsahem chirurgických zákroků a jejich současných modifikací používaných v EU. Je členem slovenských i mezinárodních organizací plastické chirurgie.

 

  

 

 

 

 

  

MUDr. Eva Urbánková, MBA  – estetický dermatolog

yes visage urbankova

 

Zkušená lékařka estetické medicíny a oblasti estetické dermatologie. Je certifikovanou lékařkou pro aplikaci botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové a niťových liftingů. Stejně tak je držitelkou certifikátů pro užití radiofrekvenčních a laserových metod v estetické medicíně. Do její praxe patří také bohatá pedagogická činnost.

  

 

 

 

 

  

 MUDr. Milan Junášek  – estetický dermatolog

yes visage junasek

 

Uznávaný český dermatovenerolog se zaměřením na diagnostiku, léčbu a prevenci kožních a pohlavních chorob, pigmentových projevů kůže, znamének a jejich odstranění či redukce. V oblasti estetické medicíny se specializuje na práci s moderními lasery a produkty využívanými v estetické a korektivní dermatologii.

     

 

 

 

 

  

 

 MUDr. Barbora Brezová, PhD.  – estetický dermatolog

yes visage brezova

 

Vysoce zkušená slovenská lékařka a chirurg s evropskou atestací z chirurgie, specialistka plastické chirurgie, členka mnoha chirurgických společností s publikacemi v tuzemských i zahraničních odborných tiskovinách a zahraniční praxí. Je specialistkou na oblast plastické a rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky stejně jako na estetickou a korektivní dermatologii. Věnuje se aktivně také výzkumné činnosti. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) od 53 000 Kč
   Lipoabdominoplastika od 45 000 Kč
   Miniabdominoplastika od 27 900 Kč
   Reoperace břicha
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy cena dle plochy a délky... od 900 Kč
Anti aging od 7 000 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže od 4 590 Kč
Chemický peeling cena za jedno ošetření od 1 800 Kč
Chirurgie ruky od 11 250 Kč
Dermabraze
Dupuytrenova kontraktura od 27 500 Kč
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu) od 6 000 Kč
Estetická rázová vlna X-WAVE Expert od 7 900 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting od 46 800 Kč
Frakční laserový resurfacing od 3 800 Kč
Injekční lipolýza od 3 300 Kč
Injekční výplně od 1 200 Kč
   Esthelis od 8 100 Kč
   Juvéderm®
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) od 25 000 Kč
   Princess od 7 100 Kč
   Restylane® od 7 100 Kč
   Teosyal®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 7 100 Kč
   Výplně X-HA3®
Kavitace ultrazvuková cena dle plochy a délky... od 990 Kč
   Green cavite prestige
Korekce jizev od 1 500 Kč
Kryolipolýza cena dle plochy a délky... od 8 500 Kč
   Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting cena za jedno nasátí od 8 500 Kč do 16 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků cena dle plochy a počtu pulsů od 1 560 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 1 500 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 3 800 Kč
   Laserová léčba akné od 1 560 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 800 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek od 1 560 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací od 500 Kč
   Odstranění jizev laserem cena za cm2 od 250 Kč
Léčba celulitidy cena za jedno ošetření od 500 Kč
   Léčba celulitidy - Endermologie
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) od 6 900 Kč
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem od 4 600 Kč
   Odstranění nadměrného pocení nohou od 4 200 Kč
Léčba křečových žil (varixů) od 3 000 Kč
   Laserová operace křečových žil od 1 560 Kč
   Radiofrekvenční ablace křečových žil od 29 900 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Etoxylsklerol, cena za 6 ml od 3 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů od 20 000 Kč
Lifting tváří od 6 900 Kč
Lipodystrophie/Lipatrophie
Lipolýza na bázi podtlaku od 900 Kč
   VacuPress cena za jedno ošetření od 500 Kč
   VacuShape od 900 Kč
Liposukce cena za jednu oblast od 18 000 Kč do 45 000 Kč
   Laserová liposukce cena za jednu oblast od 29 900 Kč do 49 900 Kč
   Laserová liposukce - SlimLipo cena za jednu oblast od 29 900 Kč do 49 900 Kč
   Liposukce laserová - SmartLipo
   Liposukce tumescentní cena za jednu oblast od 18 000 Kč do 45 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku od 16 000 Kč
Liquid facelift od 7 100 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž od 550 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 200 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků od 19 000 Kč
Minilifting - Lifestyle lift od 35 100 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) od 45 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) od 49 000 Kč
Nechirurgická korekce nosu od 10 500 Kč
Neinvazivní lifting od 6 800 Kč
   Exilis (Neinvazivní lifting)
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza od 900 Kč
Niťový lifting od 6 900 Kč
   Facelift - Mezonitě od 6 900 Kč
   Facelift - zlaté nitě od 20 500 Kč
   Facelift Silhouette Lift od 11 500 Kč
   Niťový lifting APTOS od 20 500 Kč
Obličejové implantáty od 23 500 Kč
Odstranění ganglionu od 800 Kč
Odstranění žilek radiofrekvencí od 1 560 Kč
Odstranění jizev po akné od 250 Kč
Odstranění kruhů pod očima od 10 500 Kč
Odstranění pigmentových skvrn od 250 Kč
Odstranění podbradku od 3 300 Kč
   Liposukce brady od 18 000 Kč
Odstranění strií od 250 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 1 200 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 800 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy od 1 560 Kč
   Odstranění lipomu od 800 Kč
Operace asymetrie prsou od 31 000 Kč
Operace čela (Forehead lift)
Operace čela endoskopickou metodou
Operace gynekomastie od 31 320 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) od 25 200 Kč
   Reoperace nosu od 10 800 Kč
Operace obočí (Brow lift) od 17 100 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) od 12 600 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách)
   Operace dolních víček od 14 400 Kč
   Operace horních víček od 12 600 Kč
Operace uší (Otoplastika) od 7 200 Kč
Permanentní make-up od 4 900 Kč do 10 900 Kč
Plastická operace krku od 32 400 Kč
Plastická operace paží od 27 900 Kč
Plastická operace stehen od 22 410 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) od 13 500 Kč
Úprava vpáčených bradavek od 13 500 Kč
Prodlužování řas od 3 800 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) od 5 500 Kč
Radiofrekvenční lipolýza
   Radiofrequency Re-styling
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) od 7 900 Kč
Rekonstrukce prsu bez implantátu / s tukovým... od 35 100 Kč do 89 500 Kč
Rolletic - léčba celulitidy od 3 000 Kč
Syndrom karpálního tunelu od 11 250 Kč
Thermage od 7 700 Kč
Tvarování těla a redukce celulitidy na bázi podtlaku od 900 Kč
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza od 900 Kč
Výměna implantátu od 33 300 Kč
Vyhlazení vrásek od 4 900 Kč
Vyjmutí implantátu od 33 300 Kč
Zmenšení prsou od 44 100 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) od 40 500 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) od 6 900 Kč
   Lifting rtů od 6 900 Kč
   Zvětšení rtů - Metacrill od 7 500 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip od 7 500 Kč
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling cena za jedno ošetření od 1 800 Kč
Diagnostika znamének diagnostika u... od 500 Kč
Frakční laserový resurfacing od 3 800 Kč
Injekční výplně od 1 200 Kč
   Esthelis od 8 100 Kč
   Juvéderm®
   Meta Crill
   Princess od 7 100 Kč
   Restylane® od 7 100 Kč
   Teosyal®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 7 100 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků cena dle plochy a počtu pulsů od 1 560 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 1 500 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 3 800 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 800 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací od 500 Kč
   Odstranění jizev laserem cena za cm2 od 250 Kč
   Vypnutí kůže – CoolLipo od 4 500 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil od 1 560 Kč
   Radiofrekvenční ablace křečových žil od 29 900 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Etoxylsklerol, cena za 6 ml od 3 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 200 Kč
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza od 900 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 1 200 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 800 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy od 1 560 Kč
   Odstranění lipomu od 800 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)
Permanentní make-up od 4 900 Kč do 10 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) od 7 900 Kč
Vyšetření a diagnostika žilních onemocnění diagnostika u cévního chirurga od 500 Kč
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Diagnostika a analýza složení těla (InBody) cena za jedno vyšetření od 2 100 Kč
Nechirurgická léčba obezity
   Celkové interní vyšetření od 3 200 Kč
Zákroky Genetika Info Ceny od* Ceny do*
Genetické vyšetření pro ženy
Genetické vyšetření pro muže
Komplexní genetické vyšetření
Zákroky Alergologie Info Ceny od* Ceny do*
Krevní testy vyšetření protilátek IgG, IgA, IgE od 1 700 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Odpovědi v diskuzích
 • 88% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď