Laserová léčba akné

Opalování po laserové léčbě akné

Badý
návštěvník
Jihomoravský kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Opalování po laserové léčbě akné

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli by nešlo po Laserové léčbě akné na sluníčko ? Mám jich z pár na obličeji,není to vážné ale i přes to že jich mám malo mi nejdou dolů,proto bych chtěla podstoupit léčbu přes laser,ale bude léto a moc bych zároven chtela chodit ven šlo by to? Děkuji.

Odpovědět   

Všechny reakce na toto téma

BcD Clinic
silver member Premium member
Praha
Počet příspěvků: 60

Dobrý den,
po léčbě akné laserem doporučujeme používat přes léto vysoký ochranný faktor 50 +, aby nedošlo k nežádoucím projevům na kůži. Hlavně se jedná o hyperpigmentaci kůže.
S přátelským pozdravem MUDr. Yvonne Bergerová
BcD Clnic
tel: 606 048 188

(0)
   Odpovědět   
MUDr. Martina Hamadová
platinum member Premium member
Dermatovenerologie
Břeclav
Počet příspěvků: 12

Dobrý den, pokud máte několik projevů akné, nemusí být laserová léčba nutná.
Jsou i jiné způsoby, např. fototerapie LED světlem, při které můžete na slunce. S pozdravem MUDr. Hamadová

(0)
   Odpovědět   
Esthé- klinika laserové a estetické medicíny
Premium member
Praha
Počet příspěvků: 221

Dobrý den,
laserové ošetření se nedoporučuje na opálenou pokožku a po slunečním ozáření je nebezpečí hyperpigmentace pokožky, která je sice vratnou, ale zbytečnou komplikací, proto doporučuji laserové ošetření na podzim, na neopálenou pleť. V léčbě akné pomocí laseru máme velmi dobré výsledky.
Přes léto doporučuji "lehký" ( tzn. 40%kys. glykolovou) chemický peeling v kombinaci s laserovou maskou. Pleť se nejen povrchově vyčistí, ale také dobře hydratuje.
S pozdravem,
MUDr. Kubátová

(0)
   Odpovědět   
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Založte novou diskuzi k tématu Laserová léčba akné

Komerční sdělení: Rozhodli jste se pro plastickou operaci? Chcete, aby vzhled jizvy byl co nejlepší? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?

Z časopisu Health&Beauty
  • Rychlá regenerace pleti
  • Objem pro jemné vlasy
  • Novinky z Monaka
  • Pohodlí pro krční páteř
  • Hormonální antikoncepce