Stav břicha 3 týdny po slimlipo

Plavla návštěvník

Stav břicha 3 týdny po slimlipo

Plavla  |  Praha
 |  Praha
Dobrý den, jsem právě tři týdny po slimlipo. Odsáto 1,3l tuku. Fyzicky se cítím skvěle, otoky ještě okolo pupíku, masírují, prádlo nosím. S psychikou je to horší, břicho je sice plácaté, ale vypadá velmi nevzhledně. Je to "normální "stav 3 týdny po slimlipo? Děkuji za odpověď.
Odborníci v okolí
  • 914 odpovědí
  • 88 Likes
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Otorinolaryngologie, Černošice
  • 914 odpovědí
  • 88 Likes
 |  Otorinolaryngologie, Černošice
Dobrý den, ještě přetrvává otok, ale je vidět určitá nesouměrnost, která by mohla přetrvávat.
Zkuste masírovat a válečkovat.
MUDr.J.Kačírková Medilip, Černošice
Plavla návštěvník

Reakce na MUDr. Jaroslava Kačírková

Plavla  |  Praha
 |  Praha
Dobrý den, děkuji. Masíruji, tak zkusím ještě valečkováni. Spis mě zarážejí, ty jakoby velké vrásky které se na břiše tvoří. Děkuji.
  • 4704 odpovědí
  • 854 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4704 odpovědí
  • 854 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
To chce vidět na živo. Noste kompresivní návlek (www.datom.cz) a eventuálně si objektivizujte situaci u jiného atestovaného plastického chirurga. Mějte však trpělivost a situaci hodnoťte tak po třech měsících. stejně by se s tím nyní nemohlo nic dělat. Já korekce řeším tak rok po primárním výkonu.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
  • 62 odpovědí
  • 13 Likes
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Alergologie a klinická imunologie, Brno
  • 62 odpovědí
  • 13 Likes
 |  Alergologie a klinická imunologie, Brno
Ve vašem případě by bylo k posouzení potřebné vidět foto před liposukcí. Doporučuji se obrátit na pracoviště, které vám tuto proceduru provedlo a konzultovat tam. Masáže zkušeným pracovníkem mohou situaci zlepšit.
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Založte novou diskuzi k tématu Liposukce břicha

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce