Jaké jsou možné komplikace a rizika liposukce?  

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
FAQ

FAQ
FAQ
IP: *

Chystám se podstoupit liposukci boků a stehen, ale obávám se možných pooperačních komplikací. S jakými komplikacemi se nejčastěji setkáváte a jaká jsou hlavní rizika výkonu?


  Díky!  (0)
   Odpovědět   
MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA
MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA
Premium member IP: *.0.245.161
Plastická chirurgie | více Chirurgie
Praha
Počet příspěvků: 634  ( 17)

Dobrý den. Stejně jako u každého operačního zákroku může i po liposukci dojít ke komplikacím jako je například infekce, poruchy citlivosti poraněných nervů, nepravidelnosti kožního reliefu, změny zbarvení kůže,abnormání formování jizev,popáleniny kůže po ultrazvukové liposukci, serom v podkoží a kožní nekrózy.Liposukce je bezpečná metoda estetické chirurgie, avšak je nutné abyste dbala všech pokynů sného lékaře a dobře ho informovala o svém zdravotním stavu.Zdraví Mudr. Šulcová


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Liposukce
Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

MUDr. Petr Pachman

Plastická chirurgie

Zeptejte se lékaře
Položte dotaz v online poradně

Komerční sdělení: Rozhodli jste se pro plastickou operaci? Chcete, aby vzhled jizvy byl co nejlepší? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?