Kompresní prádlo 19 dní po liposukci

Sára návštěvník
  • 1 odpovědí

Kompresní prádlo 19 dní po liposukci

Sára  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den,

před 19 dny jsem podstoupila Tumescentní liposukci kolen, vnitř. stehen a vnějších stehen. Modřiny mi již téměř vymizely a příjde mi, že i otok je téměř pryč. Pravidelně oblasti válečkuji. Zajímalo by mě, zda je ještě v této fázi nutné nosit kompresní prádlo? Momentálně mám nejmenší možnou velikost návleku XS a příjde mi, že už mě návlek stahuje jen v neoperovaných oblastech jako břicho a boky. Operatér mi neřekl, kdy budu muset prádlo odložit, proto se s prosbou obracím zde na Vás. Ráda bych tedy věděla, zda mohu prádlo odložit, či jen nosit určitý čas denně, nebo na sport ( cardio cvičení)? Děkuji.
Odborníci v okolí
  • 874 odpovědí
  • 76 Likes
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Otorinolaryngologie, Černošice
  • 874 odpovědí
  • 76 Likes
 |  Otorinolaryngologie, Černošice
Dobrý den, kompresivní prádlo po tumescentní liposukci se nosí 14 dní.Jedůležité aby prádlo dobře sedělo a byl tedy kompresivní účinek.Naše fírma využívá punčocháče firmy Solidea s II.kompresní třídou nebo prádlo šité na míru klienta.Jakýkoli nedostatek komperse v operované oblasti vede k nedobrým výsledkům.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
masírování zahajujeme až měsíc od operace,jinak je oblast bolestivá a masáž nemá efekt.
  • 237 odpovědí
  • 71 Likes
MUDr. Issam Al Awa MD  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 237 odpovědí
  • 71 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Dobrý den
Komresivni prádlo na 14 dni pak jen na noc na další 14 dni .
Marťa návštěvník
Marťa  |  Jihočeský kraj
 |  Jihočeský kraj
Kolik vas prosim stal tento zakrok? A kdo vam delal liposukci? Jste s vysledkem spokojena? Dekuji za info Marta
Sára návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na Marťa

Sára  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobry den,zakrok me stal 30 000 ,-se vsim. Vysledek se pomalu rysuje,jsem spokojena.Bohuzel s pristupem meho operatora spokojena nejsem,proto nebudu jmenovat.
  • 4530 odpovědí
  • 755 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4530 odpovědí
  • 755 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Já po liposukci doporučuji kompresivní bandáž první měsíc nonstop a další dva měsíce alespoň přes den či noc. Den je lepší.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce