Kompresní prádlo 19 dní po liposukci

Sára návštěvník
  • 1 odpovědí

Kompresní prádlo 19 dní po liposukci

Sára  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den,

před 19 dny jsem podstoupila Tumescentní liposukci kolen, vnitř. stehen a vnějších stehen. Modřiny mi již téměř vymizely a příjde mi, že i otok je téměř pryč. Pravidelně oblasti válečkuji. Zajímalo by mě, zda je ještě v této fázi nutné nosit kompresní prádlo? Momentálně mám nejmenší možnou velikost návleku XS a příjde mi, že už mě návlek stahuje jen v neoperovaných oblastech jako břicho a boky. Operatér mi neřekl, kdy budu muset prádlo odložit, proto se s prosbou obracím zde na Vás. Ráda bych tedy věděla, zda mohu prádlo odložit, či jen nosit určitý čas denně, nebo na sport ( cardio cvičení)? Děkuji.
  • 924 odpovědí
  • 89 Likes
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Otorinolaryngologie, Černošice
  • 924 odpovědí
  • 89 Likes
 |  Otorinolaryngologie, Černošice
Dobrý den, kompresivní prádlo po tumescentní liposukci se nosí 14 dní.Jedůležité aby prádlo dobře sedělo a byl tedy kompresivní účinek.Naše fírma využívá punčocháče firmy Solidea s II.kompresní třídou nebo prádlo šité na míru klienta.Jakýkoli nedostatek komperse v operované oblasti vede k nedobrým výsledkům.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
masírování zahajujeme až měsíc od operace,jinak je oblast bolestivá a masáž nemá efekt.
  • 239 odpovědí
  • 73 Likes
MUDr. Issam Al Awa MD  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 239 odpovědí
  • 73 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Dobrý den
Komresivni prádlo na 14 dni pak jen na noc na další 14 dni .
Marťa návštěvník
Marťa  |  Jihočeský kraj
 |  Jihočeský kraj
Kolik vas prosim stal tento zakrok? A kdo vam delal liposukci? Jste s vysledkem spokojena? Dekuji za info Marta
Sára návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na Marťa

Sára  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobry den,zakrok me stal 30 000 ,-se vsim. Vysledek se pomalu rysuje,jsem spokojena.Bohuzel s pristupem meho operatora spokojena nejsem,proto nebudu jmenovat.
  • 4748 odpovědí
  • 884 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4748 odpovědí
  • 884 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Já po liposukci doporučuji kompresivní bandáž první měsíc nonstop a další dva měsíce alespoň přes den či noc. Den je lepší.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Založte novou diskuzi k tématu Liposukce

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce