Liposukce zad a zadní části paží

FAQ
FAQ
  • 123 Likes

Liposukce zad a zadní části paží

FAQ
FAQ
  • 123 Likes
Dobrý den. Ačkoli mám celkem štíhlou postavu, v horní části zad se mi v prádle dělají nepěkné "bochánky". Dá se liposukcí odstranit tuk i z oblasti zad? Trápí mě i tuk na pažích. Je tumescentní liposukce pro mě vhodný zákrok?
Odborníci v okolí
  • 167 odpovědí
  • 26 Likes
MUDr. Kamila Šormová  |  Plastická chirurgie, Plzeň
  • 167 odpovědí
  • 26 Likes
 |  Plastická chirurgie, Plzeň
Co se týče zad - je potřeba vidět, o co přesně jde, ale všeobecně by to neměl být problém. Paže - zde bývají komplikace s poškozením lymfatických cév a následnými přetrvávájícími otoky nejen paží, ale i rukou. Je potřeba dobře promyslet, zda zákrok za takové riziko stojí. Navíc se zde kůže špatně kontrahuje a výsledky nebývají příliš pěkné. V obou případech se lze více vyjádřit až při osobní konzultaci.

Hezký den přeje, MUDr. Kamila Šormová
MUDr. Ján Pilka Premium member
  • 83 odpovědí
  • 23 Likes
MUDr. Ján Pilka  |  Plastická chirurgie, Praha, Karlovy Vary, Mělník
  • 83 odpovědí
  • 23 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha, Karlovy Vary, Mělník
Dobrý den,

liposukci paží doporučujeme našim klientům radiofrekvenční neboli BodyTite. Ta nejen odsává tuk, ale zároveň zahřívá pokožku a podkoží, a tím kůži stahuje. Výsledek je tak daleko efektivnější než po klasické liposukci, kdy tuk je sice odsátý, ale kůže zůstává i nadále povislá.
Otázkou je, do jaké míry máte kůži povislou, zda nebude zapotřebí pro uspokojivý výsledek lift paží (arm lift).
Takto naslepo je těžké radit, proto doporučuji osobní konzultaci u plastického chirurga, který Vám navrhne pro Vás to nejlepší řešení.

S pozdravem

MUDr. Ján Pilka
klinika Aesthevita
  • 809 odpovědí
  • 59 Likes
  • 809 odpovědí
  • 59 Likes
Ano tyto lokality se zcela běžně odsávají, zda je liposukce vhodná u vás vám po internetu ale nikdo nesdělí, nutná je osobní konzultace s lékařem.
MUDr. Michael Entner
Dobrý den, vhodnost zákroku je možné posoudit až na osobní konzultaci, na které Vás rád přivítám a vše Vám vysvětlím. Liposukce se provádí i v horní, střední (pod podprsenkou) i ve spodní části zad – tedy celá záda a je možné provést i liposukci paží. Zde je vhodnější vybrat metodu laserové liposukce, kdy podkoží po zákroku krásně přilne zpět. I doba hojení je kratší a obecně je tento zákrok šetrnější, než tumescentní liposukce.
S pozdravem, MUDr. Pavel Horyna
  • 914 odpovědí
  • 88 Likes
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Otorinolaryngologie, Černošice
  • 914 odpovědí
  • 88 Likes
 |  Otorinolaryngologie, Černošice
Tuk z těchto oblastí odstranit lze, vhodnost zákroku vám sdělí lékař při osobní konzultaci.
MUDr. Jaroslava Kačírková, Medilip
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Založte novou diskuzi k tématu Liposukce

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce