Zúžení vagíny

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
Jula

Jula
Jula

Dobrý den, před 10 lety jsem podstoupila gynek. operaci-odstranění dělohy, při které mi doktor upravil-zůžil a zkrátil vagínu. Celé roky bylo vše v pořádku.Poslední tři roky mám problémy při styku - jsem na kraji tak zůžená, že to moc bolí-štípe,páli, a vnitřní stěny jsou při styku také bolestivé. Celkově - jako bych byla na kraji sešitá a uvnitř moc úzká, krátká, bolavá a suchá.Nepomůže ani lubrikační gel - i po něm zůstává poševní vchod úzký. Co mohlo způsobit toto zůžení, které už mám tři roky a nic nepomáhá?Musím podstoupit nějakou další plastiku vagíny?Také mívám opakované záněty, ale i po jejich vyléčení se stav nemění.Děkuji za odpověď.

(0)
   Odpovědět   
MUDr.  Petr Pícha MUDr. Petr Pícha
silver member Premium member IP: *.113.32.135
Gynekologie a porodnictví
Praha
Počet příspěvků: 130

Zdravím, problém, který Vás trápí je nutno vyšetřit a teprve potom můžeme navrhnout řešení. V případě Vašeho zájmu se objednejte na tel.: 266610245 k Dr. Píchovi do GynCentra Praha Hloubětín. Hezký den Dr. Pícha

(0)
   Reagovat   
Jula

Jula
Jula

Dobrý den pane doktore, děkuji za odpověď, již jsem se objednala.

(0)
   Reagovat   
prof. MUDr.  Jiří Veselý CSc. prof. MUDr. Jiří Veselý CSc.
silver member Premium member IP: *.255.255.255
Brno
Počet příspěvků: 147

Mohu se zeptat, zda jste již pro daný problém byla operována?

(0)
   Reagovat   
Jula

Jula
Jula
Reakce na prof. MUDr. Jiří Veselý CSc.

Dobrý den, nebyla jsem operovaná. Stále jsem si myslela, že za můj problém mohou záněty v pochvě - e.coli..., které se stále opakují již po dobu tří let. Brala jsem spoustu antibiotik, mastí a čípků. Když se zánětu zbavím,a to pouze na několik dní,i tak mám stále problémy při styku, které jsem již popsala.Musím podotknout, že s manželem jsme 25 let a nikdy nebyl problém a na hygienu jsem pes.Děkuji.

(0)
   Reagovat   
Marcela

Marcela
Marcela

Před 4 lety jsem podstoupila LARVH pro adenokarcinom děl. čípku, byla mi odtraněna i polovina pochvy. Po následném ozařování se dále poševní pyhýl zkrátil, ještě stále tyto změny dobíhají. Mám lymfedém malé pánve a dol. končetin. Chtěla bych vědět, zda je možné podstoupit plastiku vaginy. Děkuji.

(0)
   Reagovat   
Lara Lara
návštěvník IP: *.197.156.6
Zlínský kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, je mi 26 let a posledního půl roku trpím jak už tady bylo několikrát napsané při pohlavním styku bolestma jakobych byla celkové zužená cítím pálivou bolest ikdyž jsem dostatečně zvlhčená. Trpím opakovatelnými záněty (výtoky) a jsem 5 let po operaci komplikovaného slepého střeva,a 3 roky jsem po operaci srůstů, které se mi opět vytvořily ikdyž si myslím že stímhle moc nesouvisejí, a byla jsem i na rozšíření močové trubice taky před 3 roky. Je možné že to stím nějak souvisí a existuje nějaké řešení? Bolest je tak silná že nemůžu žít sexuální život a je mi to hodně nepřijemné a jako žena si připadám teď strašně méněcenná hlavně vůči partnerovi se kterým jsme spolu 5 let a nidky jsme stím problém neměli. Děkuji za odpověď

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Operace genitálií