Necítím se dobře v holčičím těle

kristy.w návštěvník
  • 1 odpovědí

Necítím se dobře v holčičím těle

kristy.w  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné tohle vysvětlit? Hnusí se mi pohled do zrcadla a přeji si být kluk, ale dokážu si užívat i to, že jsem holka. Někdy se cítím jako muž a jindy zas jako žena. Už v dětství jsem se chovala spíše jako kluk, vadilo mi, když mě ostatní oslovovali jménem a brali mě jako dívku. Dělalo mi dobře, když si mě někdo spletl s klukem a odmítala jsem nosit typické holčičí věci. Vždy jsem říkala, že až mi narostou prsa, tak si je nechám odstranit. Za tímhle si stojím do teď, pevně si je obvazuji stahovacím obvazem (je to takový homemade binder) a snažím se, aby můj hrudník vypadal ploše. Nelíbí se mi, jak vypadám tam dole a přeji si mít penis. Zároveň ale nechci, aby mi rostly vousy a změnil se mi hlas.
Máte s tímhle někdo zkušenosti? Nevím, co to má znamenat.
Děkuji za odpovědi.
Odborníci v okolí
  • 2485 odpovědí
  • 234 Likes
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 2485 odpovědí
  • 234 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Dobrý den, měla by jste navštívit sexuologs či psychologa a nejprve řešit problém s nimi. Operace je již krajní a nevratné řešení. Dr.Paděra
kristy.w návštěvník
  • 1 odpovědí
kristy.w  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Děkuji. Co se týče odstranění prsou a vytvoření normálního mužského hrudníku, jsem si naprosto jistá, že tuto operaci podstoupit chci.
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Založte novou diskuzi k tématu Transsexualismus a jeho léčba