Boule na stehnech

Marie
Marie

Boule na stehnech

Marie
Marie
Dobrý den, měla bych dotaz,co se týče vytvarování vnitřních stran stehen. Mám genetický problém s těmito partiemi, kde se mi na horní straně vnitřních stehen udělali dvě tukové boule z obou stran, kterých se nelze zbavit ani dietou ani cvičením. Vypadá to tak,že když dám nohy k sobě tak mám nahoře 2,5cm vybočenou převislou kůži,takový dvě boule na každý straně,vypadá to opravdu nehezky. Můžete mi poradit jakou metodou by se toho dalo definitivně zbavit? Přemýšlela jsem o neinvazivní odstranění, ale bojim se,že se toho stejně nezbavím. Děkuji předem za odpověď.
Odborníci v okolí
France Laure Cosmétiques
France Laure Cosmétiques Basic member
  • 50 odpovědí
  • 2 Likes
France Laure Cosmétiques
France Laure Cosmétiques
  • 50 odpovědí
  • 2 Likes
Doporučuji vám neinvazivní ultrazvukovou liposukcí přístrojem Ultrashape. Bližší info na našich webstránkách www.salonfrancelaure.cz. MUDr. Michal Sičák
MUDr. Mojmír Müller
MUDr. Mojmír Müller Basic member
  • 206 odpovědí
MUDr. Mojmír Müller
MUDr. Mojmír Müller  |  Dermatovenerologie, Brno
  • 206 odpovědí
 |  Dermatovenerologie, Brno
Vážená paní Marie,

neinvazivní lipolýzou UltraShape lze velmi efektivně a bezpečně odstranit nežádoucí tukovou tkáň, bez rizika vzniku modřin a nerovností. Výsledky ošetření přístrojem Contour I UltraShape jsou doloženy klinickou studií, ve které bylo sledováno cca 120 pacientů, v průměru u nich došlo k úbytku v obvodu ošetřené oblasti o 2-3 cm.Další podrobnosti naleznete na našich webových stránkách - XXXXXXXXXXXXXXXXX, pokud máte zájem o osobní konzultaci, lze se objednat telefonicky nebo e-mailem.

S přáním hezkého dne

MUDr. Dana Prokůpková
ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
MUDr. Mojmír Műller
Hybešova 43, Brno
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Neinvazivní odstranění tuku a celulitidy - Ultrashape