Modelace prsou s implantáty

Mortii návštěvník

Modelace prsou s implantáty

Mortii  |  Praha
 |  Praha
Dobrý den, 18.1 mě čeká konzultace u Dr.Mertana, ohledně modelace prsou s implantátem, je mi 25 let a nechci mít prsa jako by mi bylo o třicet let více. Kdo už podstoupil, byly jste spokojené, jak probíhalo hojení? A co následné hubnutí či přibrání na váze? Mám to opravdu děsivé a sebevědomí na nule.Děkuji, Karolína.
Odborníci v okolí
MUDr. Michal Sviták
MUDr. Michal Sviták Basic member
  • 105 odpovědí
  • 6 Likes
MUDr. Michal Sviták
MUDr. Michal Sviták  |  Plastická chirurgie, Plzeň
  • 105 odpovědí
  • 6 Likes
 |  Plastická chirurgie, Plzeň
dobrý den, ideální je investovat i do více konzultací u více lékařů, tak aby jste si udělal obrázek o tom co Vás čeká , někdy stačí pouze modelace bez nutnosti implantace, někdy je zapotřebí vložit i implantát.
V případě zájmu nezávazné konzultace mne kontakujte.
MUDr.Michal Sviták, plastikaplzen
Doporučujim obejít si několik plastických chirurgiíí , něco si o tom přečíst a věnovat péči předoperačnímu plánování .
Nakonec budete určitě spokojená . Výsledky plastik prsou jsou převážně pěkné . Nic ale nejde samo a rychle , i z vaší strany je potřeba věci věnovat čas .
Zdravím , prim dr Schmoranzová
  • 173 odpovědí
  • 44 Likes
prim. MUDr. Aleš Fibír Ph.D.  |  Plastická chirurgie, Hradec Králové, Čáslav
  • 173 odpovědí
  • 44 Likes
 |  Plastická chirurgie, Hradec Králové, Čáslav
Dobrý den,
provedení modelační operace prsů v jedné době s augmentací je spíše složitější výkon a doporučuji oslovit zkušeného plastického chirurga. Nezřídka se stává, že je nutno v druhé době operačně upravit jizvy nebo pozici implantátu. Tato operace však má svoje indikace, stejně jako prostá modelace nebo prostá augmentace. Zda vůbec a jaká operace je u Vás vhodná zjistíte až po vyšetření u plastického chirurga. Dříve asi nemá smysl probírat jednotlivé detaily.
Zdravím A.F.
  • 736 odpovědí
  • 9 Likes
MUDr. Svatopluk Svoboda  |  Plastická chirurgie, Praha, Kolín
  • 736 odpovědí
  • 9 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha, Kolín
Vážená paní ,
je mi líto, ale neumím vám dobře odpovědět bez vašeho vyšetření.
Máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, rád se vám budu věnovat.
Na konzultaci do ordinace v Praze 1, Václavské nám. 30 se můžete objednat na tel.  606 ... Zobrazit číslo 606 284 909  Telefon , na konzultaci do 1. kolínského sanatoria na tel.  321 ... Zobrazit číslo 321 727 674  Telefon nebo  724 ... Zobrazit číslo 724 107 104  Telefon .
Konzultace v Praze mám vždy ve středu, 15-18 hod, v Kolíně každé pondělí dopoledne.
Zdraví
Dr Svoboda
  • 4654 odpovědí
  • 831 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4654 odpovědí
  • 831 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Souhlasím s kolegou Svitákem. Jste mladá na to abyste si nechala pro parádu hned rozřezat prsa plastikou. Určitě je možné jiné řešení s jakými si ústupky. Na plastiku prsů ve Vašem případě můžete jít vždycky - to umí každý vložit implantát a ubrat kůži, ale umění je vložit jen implantát na to správné místo, aby se volnější prsy "podložily!. Pravda, někdy to nejde a pak je teprve čas na tu plastiku. Promyslete to. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Založte novou diskuzi k tématu Zvětšení prsou - augmentace