MedaPreX, s. r. o.   Praha    

MedaPreX, s. r. o.

602410 Zobrazit číslo 602410076 Volat 602410076

Objednat konzultaci Zeptejte se lékaře Zeptejte se lékaře


Zeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Truhlářská 1518/27
Praha
Praha 1
11000
Česká republika

Telefon
+42080 Zobrazit číslo +420800260002
Volat +420800260002

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MedaPreX, s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.


ProfilMotto:

Kvalitní přístroj a přípravek = kvalitní výsledek ošetření a péče

Ostatní

Profil společnosti

Cílem naší společnosti je nabídnout plastickým chirurgům, estetickým dermatologům i lékařům pracujícím v oblasti léčebné dermatologie přístroje a přípravky předních světových firem a umožnit jim tak pracovat na špičkové úrovni.

Společnost MedaPreX pro vás zajišťuje nejen kompletní servis k dodávaným přístrojům a přípravkům, ale sleduje také klinické studie publikované v předních světových časopisech v daném oboru.  Zaručuje vám tak pouze nabídku odborníky respektovaných přístrojů a přípravků.

V prvé řadě je naše společnost exkluzivním distributorem přístrojů Palomar, které jsou nejvýkonnějšími lasery a IPL systémy v oboru estetické dermatologie. Jako jediná společnost na světě disponuje Palomar certifikátem FDA pro odstraňování jizev a strií. Současně se tato značka pyšní nejvýkonnějším laserem pro lipolýzu – Slim Lipo.

Společnost MedaPreX také výhradně distribuuje produkty korejské společnosti Caregen, jejichž unikátní přípravky založené na využití peptidů mají dosud nepřekonané výsledky v léčbě vypadávání vlasů a omlazovacích kúrách. Přípravky této firmy naše společnost zařadila do distribuce na základě studie německého klinického centra proDerm z roku 2009.

Dále zastupujeme rakouskou společnost Croma pharma, která se svojí značkou Princess zaujala přední pozice mezi výplňovými materiály a mezoterapií  užívaných českými estetickými dermatology.

V neposlední řadě dodáváme vitamíny ve vysoké čistotě a koncentracích od italské firmy Vermont, která si svými preparáty získala oblibu celé Evropy i Ameriky.

Nabídka společnosti MedaPrex patří k nejkompletnějším nabídkám pro výše uvedené obory. Naším cílem je poskytnout všem specialistům to nejlepší, aby oni totéž mohli poskytovat svým klientům.

Lasery Palomar – výborné výsledky s minimální dobou léčby

Chcete se zbavit vrásek, jizev, hyperpigmentace, tetování nebo chloupků ve velmi krátké době?  Hledáte laserovou liposukci k úpravě problematických partií? Vyzkoušejte laserové ošetření pomocí laserů Palomar. Jedná se v současné době o nejvýkonnější lasery užívané v estetické i léčebné dermatologii a k laserové lipolýze.

Výhodné pro klienta i lékaře

Mimořádná výkonnost laserů Palomar přináší klientům ve velmi krátkém čase vynikající výsledky ošetření, kterých méně výkonné lasery dosahují podstatně pomaleji. Klientovi přináší zákrok provedený těmito lasery významnou redukci počtu ošetření, minimální nebo vůbec žádnou bolestivost, rychlejší hojení a tedy zkrácenou dobu rekonvalescence. Ošetření lasery Palomar minimalizuje také otok a zarudnutí po ošetření. Významně nižší je i riziko jizvení, infekce nebo dlouhodobých změn v pigmentaci kůže.

Účinnost laserů Palomar je ověřována řadou přísně kontrolovaných studií publikovaných v nejuznávanějších světových časopisech.  Taktéž tato společnost jako jediná na světě disponuje certifikátem FDA pro odstraňování jizev a strií.

Vrásky, strie, skvrny, chloupky

Technologie přístrojů Palomar umožňuje zpevnění povadlé kůže, odstranění vrásek, akné, strií, pigmentových skvrn na kůži i tetování, melasmat i chirurgických jizev. Lze je použít na obličej, krk, hrudník, paže, nohy i břicho. Oproti laserům s nižším výkonem, které během ošetření odstraní přibližně 20% vrásek, u těchto laserů se jedná až o 51 -75%.

Liposukce

Jak všichni víme, Liposukce nikdy nebyla zákrokem pro zpevnění pokožky, ale SlimLipo otevřela zcela nový trh. Pacienti mohou nyní být bezpečně ošetřeni pomocí SlimLipo, nejen s cílem odstranění tuku, ale i zpevnění a stažení povadlé pokožky.

Laserová lipolýza přístroji společnosti Palomar přináší řadu výhod pro cílového klienta i ošetřujícího lékaře. Selektivně a s velkou přesností „rozpouští“ tuk problematických partií, který je následně odsán. S laserem Palomar SlimLipo můžete ošetřovat jak viditelné hmatatelné tvarové deformace způsobené jinými liposukčními metodami, tak rozsáhlé kožní převisy, u kterých by jinak byla potřeba provést chirurgické operace (abdominoplastika). Skrz tyto výhody Vám přístroj SlimLipo dovolí postupovat rychleji a šetrněji než s ostatními zařízeními pro laserovou lipolýzu. Tuto výhodu poskytují vysoce selektivní duální vlnové délky (924/975nm) zaměřené na tukové a dermální oblasti. Tato technologie se odlišuje od svých předchůdkyň tím, že používá optimalizované vlnové délky pro specifické zaměření jak na lipidy, tak na škáru spolu s plynulým přívodem vln pro vyrovnaný a účinný rozptyl energie ze specificky konstruovaného hrotu.

Díky účinnosti laserů Palomar dochází k rychlejšímu hojení  tkání o 80% menším nežádoucím účinkům (hematomy, bolestivost) a pokožka se tak stane hladší a zpevněnější. Díky přesnému zacílení umožní vyvarovat se vzniku nerovností v ošetřované oblasti a v neposlední řadě umožní klientům rychlý návrat k běžným životním aktivitám.

Lasery Palomar nabízejí lékařům větší komfort a přesnost při práci a o 70% nižší počet komplikací, jejich klientům pak menší bolestivost, lepší estetický výsledek ošetření a kratší dobu rekonvalescence.

Léčba vypadávání vlasů – Renokin

Přípravkem Renokin lze zastavit nebo dokonce obnovit růst vlasů. Mechanismem přípravku Renokin je 10 aktivních složek pro obnovu růstu vlasů (CG-Nokkin, CG- Keramin2 a CG-WINT). Tyto patentované biomimetické peptidy a ostatní aktivní složky působí přímo ve vlasové buňce, kterou stimulují. Způsobí tak zastavení vypadávání vlasů a jejich opětovný růst. Vlasy  se stávají hustší, silnější a lesklé. Svým složením jsou přípravky Renokin ojedinělé na českém trhu. Účinnost potvrzena klinickou studií v německém klinickém centru proDerm v roce 2009.

Přípravky Renokin jsou navrženy tak, aby nevznikaly vedlejší účinky. Mohou je užívat i těhotné a kojící ženy. Výjimku tvoří pouze lidé postižení jizvící alopecií. V takovém případě nebudou přípravky účinné.

U žen dojde k zastavení vypadávání vlasů do dvou, u mužů do 4 -6 týdnů. Dochází také ke zpevnění a růstu nových vlasů. Mohlo by být překvapením, že vidět vyrůstající vlas je možné až po 3 - 4 měsících, důvodem je však přirozený proces růstu vlasu. Jeho růstová fáze ve vlasové papile trvá právě tuto dobu a teprve poté je možno vidět vyrůstající vlas. K dosažení očekávané účinnosti je potřeba revitalizační program Renokin používat dlouhodobě.

Naše produkty používají:

Lasery Palomar používá: MUDr. Iva Špaňarová, MUDr. Simona Málková, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

renokin

Přípravky Renokin používá: MUDr. Potocká, MUDr. Galina Šalátová, MUDr. Jarmila Hudáková, MUDr. Marta Pažická, MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, MUDr. Gabriela Fuziová, MUDr. Zlata Krupičková, MUDr. Vilma Šorfová, MUDr. Andrea Mištinová, MUDr. Monika Mončeková, MUDr. Lubica Bogdanová, MUDr. Dáša Hrnčiarová, MUDr. Darina Repková, MUDr. Peter Hajduk, MUDr. Beata Fišerová, MUDr. Barbora Němečková, MUDr. Alena Hosová, MUDr. Petra Samková, Cosmetic Clinic s.r.o., MUDr. Andrea Stündelová, EVERGREEN MEDICAL CENTER, MUDr. Martina Krejčířová, MUDr. Vladimír Liška Ph.D., MUDr. Hana Duchková Dr.Sc., MUDr. Alena Štukavcová + Zimolová, MUDr. Jana Grublová, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Marta Lepešová, MUDr. Lenka Klechová, MUDr. Iva Bernatíková, MUDr. Natálie Hlavinková + Helena Fischerová, MUDr. Silvie Rafčíková, MUDr. Rudolf Sirota, MUDr. Jaroslava Kružíková, MUDr. Alena Jiránková, MUDr. Romana Macháčková, MUDr. Hana Štajcnová, MUDr. Monika Kavková, MUDr. Dagmar Ulrichová, MUDr. Veronika Flašárová, MUDr. Hana Duchková Dr.Sc., LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

princess

Princess používá: MUDr. Potocká, MUDr. Zuzana Kožuchová, MUDr. Jarmila Hudáková, MUDr. Vilma Šorfová, MUDr. Andrea Mištinová, MUDr. Karmen Perutková Tiffinger, MUDr. Lubica Bogdanová, MUDr. Beata Witczak - Šnapko, MUDr. Dáša Hrnčiarová, MUDr. Ctibor Caban, MUDr. Eliška Vyskočilová, MUDr. Mojmír Müller, MUDr. Miloslava Prokopová Moskalyková a Karolína Kykalová, MUDr. Peter Hajduk, MUDr. Alena Hosová, MUDr. Petra Samková, Cosmetic Clinic s.r.o., MUDr. Ivan Justan Ph.D., MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Kateřina Táborská, MUDr. Martina Krejčířová, MUDr. Vladimír Liška Ph.D., MUDr. Václav Poláček CSc., MUDr. Milan Junášek, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Martin Raus, MUDr. Jaroslava Kružíková, MUDr. Romana Macháčková, MUDr. Hana Štajcnová, MUDr. Helena Jančová, MUDr. Ivana Bäumeltová, MUDr. Monika Kavková, MUDr. Jana Míková, MUDr. Simona Málková, MUDr. Věra Terzijská, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

monoderma

Monodermá používá: MUDr. Galina Šalátová, MUDr. Zuzana Kožuchová, MUDr. Jarmila Hudáková, MUDr. Marta Pažická, MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, MUDr. Gabriela Fuziová, MUDr. Zlata Krupičková, MUDr. Vilma Šorfová, MUDr. Andrea Mištinová, MUDr. Karmen Perutková Tiffinger, MUDr. Monika Mončeková, MUDr. Lubica Bogdanová, MUDr. Dáša Hrnčiarová, MUDr. Darina Repková, MUDr. Ctibor Caban, MUDr. Iva Špaňarová, MUDr. Petra Samková, Cosmetic Clinic s.r.o., MUDr. Ivan Justan Ph.D., MUDr. Andrea Stündelová, EVERGREEN MEDICAL CENTER, MUDr. Kateřina Táborská, MUDr. Eva Chocholatá, MUDr. Martina Krejčířová, MUDr. Alena Štukavcová + Zimolová, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Martin Raus, MUDr. Magdaléna Nováková, MUDr. Alena Jiránková, MUDr. Jana Štrinclová, MUDr. Romana Macháčková, MUDr. Hana Štajcnová, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

Jalusint

Jalusint používá: MUDr. Galina Šalátová, MUDr. Zuzana Kožuchová, MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

Dermaheal - řada kosmetických přípravků, používá: MUDr. Potocká, MUDr. Galina Šalátová, MUDr. Zuzana Kožuchová, MUDr. Jarmila Hudáková, MUDr. Marta Pažická, MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, MUDr. Gabriela Fuziová, MUDr. Zlata Krupičková, MUDr. Vilma Šorfová, MUDr. Andrea Mištinová, MUDr. Karmen Perutková Tiffinger, MUDr. Monika Mončeková, MUDr. Lubica Bogdanová, MUDr. Beata Witczak - Šnapko, MUDr. Dáša Hrnčiarová, MUDr. Darina Repková, MUDr. Ctibor Caban, MUDr. Eliška Vyskočilová, MUDr. Miloslava Prokopová Moskalyková a Karolína Kykalová, MUDr. Peter Hajduk, MUDr. Ivan Justan Ph.D., MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Andrea Stündelová, MUDr. Martina Krejčířová, MUDr. Alena Štukavcová + Zimolová, MUDr. Jana Grublová, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Romana Macháčková, MUDr. Helena Jančová, MUDr. Simona Málková, MUDr. Věra Terzijská, FORMOSITAS Klinika estetické medicíny, s.r.o., LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

New Gel logo

NewGel používá: MUDr. Marta Pažická, MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, MUDr. Gabriela Fuziová, MUDr. Zlata Krupičková, MUDr. Andrea Mištinová, MUDr. Monika Mončeková, MUDr. Lubica Bogdanová, MUDr. Dáša Hrnčiarová, MUDr. Ctibor Caban, MUDr. Eliška Vyskočilová, MUDr. Andrea Stündelová, MUDr. Kateřina Táborská, MUDr. Eva Chocholatá, MUDr. Alena Štukavcová + Zimolová, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Martin Raus, MUDr. Marta Lepešová, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

Medik8 derma váleček

Derma roller Medik8 používá: MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, MUDr. Zlata Krupičková, MUDr. Vilma Šorfová, MUDr. Dáša Hrnčiarová, MUDr. Ctibor Caban, MUDr. Eliška Vyskočilová, MUDr. Veronika Klézlová, Cosmetic Clinic s.r.o., MUDr. Ivan Justan Ph.D., MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Martina Krejčířová, MUDr. Jana Grublová, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Jaroslava Kružíková, MUDr. Alena Jiránková, MUDr. Ivana Bäumeltová, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

sal29

SAL29 používá: MUDr. Miriam Kročianová, MUDr. Anna Janetková, MUDr. Vilma Šorfová, MUDr. Andrea Mištinová, MUDr. Darina Repková, MUDr. Ctibor Caban, EVERGREEN MEDICAL CENTER, MUDr. Jana Grublová, MUDr. Martina Hamadová, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

2 Weeks Miracle používá: MUDr. Anna Janetková, MUDr. Zlata Krupičková, MUDr. Darina Repková, MUDr. Ctibor Caban, MUDr. Andrea Stündelová, MUDr. Martina Hamadová, MUDr. Helena Jančová, MUDr. Věra Terzijská, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

2 weeks miracle

Caregen používá: MUDr. Dáša Hrnčiarová, LASER Esthetic, Centrum laserové estetiky a.s., MUDr. Diana Kunčíková, Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc., MUDr. Anna Kinkorová, MUDr. Michaela Tereza Jonášová, MUDr. Petra Trojanová, MUDr. Radka Neumannová, MUDr. Eva Harapátová, MUDr. Jarmila Konderlová, MUDr. Dagmar Kapralčíková

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Kožní lékařství Ceny od*
Léčba růžovky (rosacea)
Injekční výplně
Laserové zákroky estetické dermatologie
Odstranění jizev laserem
Léčba akné
Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid
Léčba herpetických infekcí
Léčba kopřivky (urticaria)
Léčba lupénky (psoriáza)
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Zákroky Plastická chirurgie Ceny od*
Anti aging
Estetické operace přednoží
Odstranění nadměrného pocení nohou
Frakční laserový resurfacing
Injekční výplně
Princess
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Výplně X-HA3®
Korekce jizev
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků
Laserové zákroky estetické dermatologie
Fotorejuvenace / Resurfacing
Laserová léčba akné 3 200 Kč
Laserové odstranění kožních výrůstků 1 450 Kč
Laserové odstranění pocení - Smartlipo
Laserové odstranění rozšířených žilek
Laserové odstranění tetování a pigmentací
Léčba biostimulačním laserem
Odstranění jizev laserem
Omlazení pokožky (Yag laser)
Lifting tváří
Liposukce
Laserová liposukce
Laserová liposukce - SlimLipo
Liposukce klasická
Liposukce laserová - CoolLipo
Liposukce laserová - laser MPX
Liposukce laserová - SmartLipo
Liposukce radiofrekvenční
Liposukce tumescentní
Liposukce vibrační
Léčba celulitidy 2 990 Kč
Léčba celulitidy - Cellu M6
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
Odstranění nadměrného pocení radiofrekvencí
Léčba vypadávání vlasů
Odstranění jizev po akné
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění podbradku
Liposukce brady
Odstranění strií
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
Odstranění akné (IPL) 3 200 Kč
Prodlužování řas
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
Renokin - léčba vypadávání vlasů
Zákroky Endokrinologie Ceny od*
Diabetes mellitus (cukrovka) I. typu
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu
Zákroky Praktické lékařství Ceny od*
Gastritidy
Léčba obezity
Obezita (adipositas) 2 990 Kč
Zákroky Nefrologie Ceny od*
Glomerulopathie, Glomerulonefritidy
Zákroky Dietologie Ceny od*
Léčba obezity
Zákroky Dětské lékařství Ceny od*
Obezita (adipositas) 2 990 Kč
Zákroky Chirurgie Ceny od*
Odstranění znamének a drobných výrůstků 1 450 Kč
Ošetření ran, abscesů a popálenin
Zákroky Ortopedie Ceny od*
Podologie, Podiatrie – péče o nohy
Zákroky Oční lékařství Ceny od*
Prodlužování řas
Zákroky Celostní medicína Ceny od*
Regenerace

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/poČlánky

Omlazení pokožky pomocí vitamínu A

Omlazení pokožky pomocí vitamínu A

živočišného tak rostlinného původu. Z živočišných zdrojů uveďme např. rybí tuk, játra či vaječný žloutek, z rostlin potom mrkev, špenát...
  24.9.2014
Revitalizace pokožky pomocí vitamínu C

Revitalizace pokožky pomocí vitamínu C

Vitamín C je ve vodě rozpustná látka, která je nezbytná k udržení celkového zdraví člověka. Současně má blahodárný vliv na kvalitu naší...
  15.8.2014
Blahodárné účinky vitamínu E na kůži

Blahodárné účinky vitamínu E na kůži

Vitamín E patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Je nezbytný pro zachování zdravé pokožky. Hraje důležitou roli při ochraně před...
  12.8.2014

Vlasová mezoterapie – úspěšný bojovník s vypadávání vlasů či pleší

Vlasová mezoterapie – úspěšný bojovník s vypadávání vlasů či pleší

Padání vlasů představuje přirozený proces obměny slabých vlasů za pevnější a kvalitnější. Jedná se o běžný jev, který postihuje každého...
  6.8.2014
Lux 1540

Lux 1540

Jedná se o laserový frakční neablační resurfacing. Lux 1540 je tedy zařízení s frakčním laserem, které se používá k vyrovnání povrchu...
  2.12.2013
Jak se účinně a správně starat o pokožku? Využijte supervitamín A

Jak se účinně a správně starat o pokožku? Využijte supervitamín A

Vitamín A hraje klíčovou roli pro náš organismus a Rentin je jeho čistou a zároveň nejsilnější formou. Proč se do ale teď nedal plně...
  25.11.2013

PROSHOCK-ICE terapie zničí celulitidu a ubere centimetry

PROSHOCK-ICE terapie zničí celulitidu a ubere centimetry

Přebytečný tuk, nepříjemná celulitida, blížící se léto… kombinace nahánějící hrůzu snad každé ženě. Zkoušíme pak všechno: cvičení, zábaly...
  10.6.2013
Zbavte se akné rychle a bezbolestně

Zbavte se akné rychle a bezbolestně

Acne vulgaris neboli akné. Téměř každý z nás jej na vlastní kůži zažil. Statistiky mluví o 95% postihnutí populace v době dospívání, řada...
  27.3.2013
7 věcí, které byste měla vědět, než si vyberete prsní implantát

7 věcí, které byste měla vědět, než si vyberete prsní implantát

Před tím, než si necháte provést zvětšení prsou, je samozřejmě velmi důležité najít si dobrého chirurga. Jak si ale správně vybrat...
  15.3.2013

Je trvalá epilace opravdu trvalá?

Je trvalá epilace opravdu trvalá?

Objevuje se stále více metod, prostředků a hlavně přístrojů, které nabízí trvalou redukci nežádoucího ochlupení. Jsme doslova...
  9.11.2012
Vraťte své tváři svěžest mládí

Vraťte své tváři svěžest mládí

Poznejte novinku v oblasti neinvazivního zpevňování pleti a vyhlazení jemných až středně hlubokých obličejových vrásek s názvem Pellevé,...
  17.2.2012
SlimLipo – liposukce vysoce účinná  a přitom bez komplikací

SlimLipo – liposukce vysoce účinná a přitom bez komplikací

Liposukce již nemusí být bolestivou záležitostí, ze které se pacient dlouhodobě zotavuje a potýká s komplikacemi v podobě infekcí,...
  25.11.2011

Jak odstranit malé i velké jizvy?

Jak odstranit malé i velké jizvy?

Jizvy vznikají při hlubším poranění kůže do škáry. Příčiny vzniku jsou nejrůznější například: běžná či plastická operace, císařský řez...
  23.11.2011
Jak se projevuje stárnutí kůže a jak mu předcházet?

Jak se projevuje stárnutí kůže a jak mu předcházet?

Podobně jako organizmus i kůže začíná stárnou u každého člověka v jiném časovém období. U někoho se objeví první příznaky stárnutí kůže...
  11.11.2011
Jak na jizvy? Pomocí laserové terapie!

Jak na jizvy? Pomocí laserové terapie!

Věděli jste, že jizva je na obtíž až 80% lidí? Většině z nich jizva vadí především po stránce kosmetické. Bohužel však jizva může...
  3.11.2011

Lze zastavit padání vlasů a obnovit jejich růst? ANO!

Lze zastavit padání vlasů a obnovit jejich růst? ANO!

Vlasy lze považovat za korunu krásy, která neoddiskutovatelně utváří celkový dojem naší osobnosti. Proto jejich vypadávání, řídnutí či...
  16.8.2010

Zobrazit všechny články

Výsledky naší práce
MedaPreX, s. r. o. - Odstranění strií MedaPreX, s. r. o. - Odstranění strií
Odstranění strií
MedaPreX, s. r. o. - Laserové zákroky estetické dermatologie MedaPreX, s. r. o. - Laserové zákroky estetické dermatologie
Laserové zákroky estetické dermatologie