Renokin - léčba vypadávání vlasů  

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.

Lze zastavit padání vlasů a obnovit jejich růst? ANO!

Vlasy lze považovat za korunu krásy, která neoddiskutovatelně utváří celkový dojem naší osobnosti. Proto jejich vypadávání, řídnutí či dokonce ztráta je nejen pro ženy, ale i pro muže závažným osobním i společenským problémem. Situaci se řada z nás snaží řešit používáním nejrůznějších přípravků na obnovu růstu vlasu. Zklamání z jejich selhání vás v takovém případě ušetří preparát Renokin.

 

Abychom pochopili, proč nám některý přípravek určený pro obnovu růstu vlasů může pomoci a jiný ne, je důležité znát vývoj vlasu, nazývaný vlasový cyklus. Aktivní růstové období vlasu trvá cca 3- 5 let. Následuje dvoutýdenní přechodné stádium a pokračují 3 měsíce klidové fáze, jež končí vypadnutím vlasu. V normální situaci se v té době již chystá k růstu nový vlas. Denně běžně ztratíme 60 - 90 vlasů, což ovšem není příčinou vzniku lysých míst. Teprve porucha růstu a předčasného vypadávání vlasů způsobuje jejich řídnutí a ztrátu, což nazýváme alopecií. Na vině je většinou genetika, nadbytek testosteronu a vlivy prostředí jako je stres, hormonální výkyvy, intoxikace, autoimunitní pochody a řada dalších. Kvalitu vlasů můžeme do jisté míry ovlivnit zdravou výživou a péčí, nicméně obnovit prokazatelně jejich růst se prozatím výrazně nepodařilo. Průlom v tomto ohledu způsobil až unikátní revitalizační roztok Renokin.

Blýská se na lepší vlasy?

Renokin 1

Složení revitalizačního roztoku Renokin bylo vytvořeno na základě výzkumu růstových faktorů a navrženo tak, aby přípravek účinně zamezil vypadávání vlasů, obnovil růst vlasů nových a zároveň při jeho užívání nevznikaly žádné nežádoucí vedlejší účinky.

V říjnu 2009 byla účinnost Renokinu potvrzena klinickou studií v německém klinickém centrum proDerm. V rámci studie byly účinky ověřeny složitým mechanismem působení aktivních složek a klinickou zkouškou s účastí lidských testů. Výjimku v účinnosti tvoří pouze lidé postižení jizvící alopecií, v takovém případě je nutno hledat jiné řešení.

Proč je Renokin skutečně účinný?

Renokin jako jediný přípravek svého druhu obsahuje 10 aktivních složek, včetně nejvýznamnější trojice biomimetických peptidů:

  1. Oligopeptid-54 (CG-Nokkin), který podporuje růst vlasů a brání jejich depigmentaci. Zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové folikuly k produkci zdravějších vlasů. Podporuje také oběh krve v pokožce hlavy a revitalizuje vlasové folikuly.

  2. Dekapeptid-10 (CG-Keramin2), jež poměrně složitým mechanismem ovlivňuje blokaci β-cateninu. Ten nese vinu na alopecii a vypadávání vlasů. CG-Keramin2 podporuje proliferaci nových vlasových buněk a jejich migraci, což způsobuje zesílení vlasového folikulu a střední části vlasu.

  3. Renokin 5

    Dekapeptid-18 (CG-WINT), působící jako stimulátor tvorby plakody. Opětovně také vytváří vlasy pomocí aktivovaného β-kateninového signálu. To představuje klíčový mechanismus diferenciace kmenových buněk epitelu vlasového folikulu na vlasové keratinocyty.

V dalším složení jsou významné vitamíny Retinyl-palmitát a Biotin a neméně podstatnou složku tvoří rostlinné výtažky z plodů serenoje pilovité, kořene vítodu tenkolistého, šruchy zelné, zeravu východního a listů Ginkgo Biloby.

Jak Renokin používat?

Hlavním účinným přípravkem pro obnovu růstu vlasů je roztok Renokin. Současně pro maximální efekt bývá doporučeno používat celou řadu přípravků - tedy  i šampon a kondicionér.  Postup aplikace je velmi jednoduchý a zabere vám jen pár minut. Nejprve je třeba vlasy umýt šamponem Renokin a následně ošetřit kondicionérem téže řady. V dalším kroku naneste na cílovou oblast hlavy potřebné množství roztoku Renokin a jemně jej vmasírujte. Přípravek je třeba nechat působit tři hodiny a opakovat jeho aplikaci ráno a večer každý den. Velkou předností Renokinu je i to, že nemá žádné vedlejší účinky, a proto jej mohou používat i těhotné a kojící ženy.

Nová kštice – za jak dlouho?

Renokin 6

Léčba vypadávání a ztráta vlasů přípravkem Renokin vyžaduje delší období, přesto zástava vypadávání vlasů bývá zaznamenána do 4 - 6 týdnů. Dochází také ke zpevnění a růstu nových vlasů. Mohlo by být překvapením, že vidět vyrůstající vlas je možné až po 3 - 4 měsících, důvodem je však přirozený proces růstu vlasu, tak jak je popsán v úvodu textu. K dosažení očekávané účinnosti je potřeba revitalizační program Renokin používat dlouhodobě.

Nicméně můžete si být jisti, že tak jako platí staré pořekadlo o tom, že trpělivost přináší růže, platí i to, že Renokin přináší nové vlasy.

Autorem článku je MedaPreX, výhradní distributor přípravků Renokin v ČR. Více informací naleznete na www.medaprex.cz nebo www.chcivlasy.cz

Pro odborníky leták k přípravku Renokin k dispozici zde.

Autor:


   

Komerční sdělení: Rozhodli jste se pro plastickou operaci? Chcete, aby vzhled jizvy byl co nejlepší? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?