Není se čeho bát  

Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
návštěvník
Po operaci
Karlovarský kraj
Poslat soukromou zprávu
Zákrok:
Abdominoplastika (Operace břicha)
Jste spokojeni?
Spokojený/á  
Celková cena:
45 000 CZK
Termín vašeho zákroku:
3.8.2015
Lékař / Klinika:
prim. MUDr. Dušan Záruba
Lékař / Klinika:
Ústav estetické medicíny Praha - Emauzy
Lékař / Klinika:
MUDr. Tomáš Kupka
Město:
Praha
Celkové hodnocení

Dobrý den, chci se s Vámi podělit se svými problémy:
po porodech, nevhodném životním stylu a v období menopauzy jsem přibrala více než 15 kg. Během několika posledních měsíců jsem zhubla 10 kg, ale přesto jsem se styděla ukázat v plavkách nebo těsnějším oblečení, protože moje břicho bylo vytahané, ale hlavně převislé a v těsnějším oblečení to bylo vidět.
Při brouzdání po internetu jsem náhodou narazila na stránky „ÚSTAVU ESTETICKÉ MEDICÍNY PRAHA, pracoviště K. Vary“. Na jejich stránkách jsem se dověděla vše o plastické operaci břicha (abdominoplastice).Přesto to trvalo skoro dva roky, než jsem našla odvahu (protože je mi už 64+) a objednala se na konzultaci k MUDr.Kupkovi, který mi vše podrobně vysvětlil.
Dne 3.8.2015 jsem podstoupila operaci, nyní je to více než 5 týdnů od operace, a cítím se velice dobře.
Tímto chci poděkovat celému týmu pracovníků „ÚSTAVU ESTETICKÉ MEDICÍNY PRAHA, pracoviště K.Vary“, především primáři MUDr. Dušanu Zárubovi, MUDr.Tomáši Kupkovi za perfektní podání informací k zákroku, a pooperační péči. Také chci poděkovat anestezioložce MUDr.Vladimíře Štastné, sestřičkám a všemu ošetřujícímu personálu za vzornou péči po celou dobu mojí hospitalizace na této klinice.
Ženy, které toto čtete a rozhodujete se,zda tento zákrok podstoupit, jděte do toho!!!!!!!! Jsem strašně ráda, že jsem našla tuto kliniku na internetu. Všem ji vřele doporučuji!!!
M.J. Karlovarský kraj


  Díky!  (0)
   Reagovat