Prsa přesně taková jako jsem si přála

V lednu 2017 jsem podstoupila augmentaci. Strach z operace jsem měla asi jako každá z Vás. Ničeho se nebojte vše se dá zvládnou. Pan primář Paciorek je užásný a velmi sympaticky lékář.Prsa mám takové jako jsem chtěla.Velikost 475 ml a přirozená. Bez modřin bez komplikací, po 3 dnech zcela bez tabletek na bolest. Prostě pan primář má zlaté ručičky..Operace proběhla na klinice v Havířově a vše bylo na jedničku.Sestričky milé,prostředí příjemné.Doporučuji všem co se nemůžou rozhodnou.A ještě jednou velké Díííky celému týmu na klinice v Havířově.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5

Katko, nepochlubíte se nám fotkou? :-) Jaké implantáty máte, 475ml už je spíš více, nejčastěji se dává kolem 300ml, že....chtěla jste větší prsa?

Reakce na Lucie

Reakce na kaka79

Dobry den Katko,prosim jakou mate tedfka současnou vel? Mě teprve operace čeká v květnu ,minuli tyden jsem si byla vybrat velikost budu mit vloženo 450ml,ale tedka mam trošku obavu zda si nedavam moc,měřím 174cm a 62kg.

Reakce na Mona

AHOJ ,já mám 159 cm a váhu 53 kg .mám 475ml a jsem spokojená.,takže si myslím že 450 ml bude akorát.jinak velikost mám 75 dd.,75 e, jak kterou podprsenku

Reakce na kaka79

diky za odpověd,zvažovala jsem totíž že si necham trošku ubrat na 400ml bojim se ze to bude hodne,jasně viděla jsem se v bílém triku :-) ale ted jak plyne pomalu čas od zkoušky tak si říkám zda to nebudou obří prsa,jasně chci je rozhodně vetší nez moje -A :-) ale zas nechci aby uplně přitahovaly pozornost,aby si každý říkal ta má teda umělé prsa,takže jste mě celkem uklidnila.Jste spokojená z vysledkem,ale předpokládám ,že asi jo :-)

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba