U MUDr. T. Kydlíčky jsem podstoupila modelaci poprsí

U MUDr. T. Kydlíčky jsem podstoupila modelaci poprsí

Zdravím..
6. 3. 2017 jsem u pana Mudr.T. Kydlíčka podstoupila modelaci prsou.
Pan doktor je člověk na svém místě. Vždy starostlivý, usměvavý a optimisticky naladěn. S jeho prací jsem maximálně spokojená. S prsou jsem nadšená, vypadají krásně. Až zmizí otoky a pořádně se usadí budou geniální. Pan doktor je kouzelník.
Cítím se skvěle jak fyzicky tak psychicky. Bolest po výkonu byla minimální což mě mile překvapilo. Jediného čeho lituji je, že jsem na modelaci nešla už dříve.
Velká pochvala a díky patří i všem setřičkám na oddělení.

Zobrazit příspěvky16 Skrýt příspěvky16

Vlaďko, čekala jsi s modelací až po dětech? Nepochlubila byses fotkou? :-)

Reakce na Lucie

Dobrý den ,
ano čekala jsem na modelaci až po dětech. Ale už od 18let jsem věděla, že k ní v budoucnu dojde. Byl to můj velký sen.
Jsem sice stydliví člověk a z internetu mám respekt. Ale budiž foto přidám. Pokud to bude pro někoho prospěšné a pomůže foto v rozhodování, tak proč ne!
Nic méně pokud se ženy, rozhodnou pro modelaci u pana Mudr T. Kydlíčka tak na konzultaci jim on sám ukáže několik fotek před a po.

Posílám porovnávací koláž první foto hodinku před modelací druhé foto 4. den po modelaci.
Spokojenost maximální!!!!!!!!

Reakce na Vladislava V.

Rozdíl je naprosto úžasný!!!! Moc děkuji za fotku, určitě někomu pomůže při rozhodování...a co bolestivost?

Reakce na Lucie

Děkuji.
Bolestivost minimální. Léky jsem užívala jen po dobu hospitalizace. Déle nebyla potřeba. O víkendu jsem byla už i ve společnosti a vše bylo v pořádku, bez problémů. Doma funguji prakticky naplno od 5. dne po modelaci. Nic zatím není pro mě překážkou. Jen děti nezvedám.

Reakce na Vladislava V.

Tak to je super, to máš úžasný průběh ty jo!!! A spaní na zádech zvládáš? Nebo nemusíš po modelaci?

Reakce na Lucie

Ano průběh je skvělý. Včera jsem byla na kontrole a vše se dobře hojí.
Na zádech jsem spala jen tu první noc. Další den jsem se na to ptala pana doktora. Řekl, že na boku spát mohu když mi to bude pohodlné. Zkusila jsem to a šlo to i s dreny. Pro mě rozhodně příjemnější než spánek na zádech.
Jinak mám dělat vše na co se cítím. Tak to také dělám.
Chce to vše brát optimisticky ničemu se nepodávat.

Reakce na Vladislava V.

jako se vším :-) pozitivní přístup dělá zázraky!

Reakce na Lucie

Ano je to tak.. člověk by měl celý život brát s optimismem.
Ještě mě u pana doktora letos čeká abdominoplastika na kterou se taktéž moc těším.
Pak ze mě bude maximálně spokojený člověk.

Reakce na Vladislava V.

A už máš termín?

Opravdu úžasný!!! Taky se rozhoduji, tedy po shlédnutí fota můžu napsat,že jsem se rozhodovala. Jak přestanu kojit mé úžasné dítko, hned se objednávám. Děkuji za odvahu přidat foto.

Reakce na Veronika

Ahoj Veroniko,
Děkuji moc. Upřímně mně těší, že tě me foto oslovilo. S prsy jsem moc spokojená. Rychle změkla a už si i hezky sedla. Jsou pevná drží svůj tvar
.V prádle vypadají krásně.  Jizvy ještě chtějí čas na úplně zhojení. Poctivě masíruji, do léta budou hezčí. Držím ti palce a fandím v rozhodnuti.

Dobrý den Vlaďko, 4.5.2017 jsem byla též u pana doktora Kydlíčka na modelaci s menší redukcí, jsem též maximálně spokojená, mohu se zeptat kdy Vám vyndavali stehy a jak dlouho jste nosila modelační podprsenku a jakou nosíte teď s kosticemi nebo bez? Děkuji

Reakce na Jolana

Dobry den Jolanko, stehy me pan MUDr Kydlicek vyndal presne 11 den, kdy jsem u nej byla na druhe kontrole. Podprsenku co jsem od nej dostala nosim stale.Ale uz jenna sport a druhou na spani.Zatim na spani neplanuji odlozit.Klasickou podprsenku nosim teprve 5. den.Vydrzela jsem na ni cekat 2 mesice. A ano nosim s kosticemi.

Reakce na Vladislava V.

A ještě prosím o informaci, zda jste si druhou podprsenku kupovala u pana doktora nebo někde jinde a jak se staráte o jizvy? Děkuji Jolana

Reakce na Jolana

Druhou jsem si objednala po netu z Lipoelastiku. Zakoupila jsem úplně stejnou. Mohu poslat odkaz pokud chcete. Není problém, ale na netu jejich obchod vyhledat.
Co se týče tlakové masáže, praktikuji ji tak jak mi pan MUDr. vysvětlil a ukázal. Chce to vážně mačkat silou. Tlak prstu, po dobu asi 1 min proti kosti, s krátkými přestávkami 10 minut 5x za den. Popravdě masíruji, ale jen 3x za den. Masáž pokud se dělá poctivě poměrně dlouho trvá. S dětmi častěji nestíhám a nyní když je venku hezky je to dost časově náročné. Masíruji ráno po probuzení. Po obědě než jdu s dětmi ven a pak až večer po koupání. Nikdy ještě než jdu spát. Ale to je zřídka kdy.
Jinak prsa při koupeli mydlím. A pak promašťuji klasickou Indulonou.
Určitě Vám vše pan MUDr. řekne a sám ukáže.
Chce to vážně silou tlačit.

Reakce na Jolana

https://eshop.lipoelastic.cz/eshop/kompresni-podprsenky-a-pasy
zde máte odkaz..
Pokud budete od nich objednávat, nezapomeňte vyplnit dotazník. Dostanete po té na prádlo 5% slevu. Byla by škoda to nevyužít.
Podprsenku jsem objednávala v neděli večer a v úterý byl doma. Platila jsem předem na účet.

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba