Hana
ef
Hana
ef

Hana

  • 35 odpovědí
  • 23 Likes

Hana

Hana je Estheticon přítel

Olomoucký kraj, Česká republika
Členem od 10.9.2014 | Poslední aktivita 23.5.2017
  • 35 odpovědí
  • 23 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (35)

Diskuzní příspěvky

RE: Nespokojená po 3 měsících od operace

Napíšu svou zkušenost - s prací pana doktora Paciorka jsem velmi spokojená. Byla jsem nedávno už na dalším zákroku - kromě víček, proto mě překvapuje Vaše zkušenost. Já byla taky úplně jiná před operací, oči jsem měla malá, víčka svěšená a trochu jako asiatka - možná jsem se svému okolí i líbila.....a nyní mám oči kulatější, pohled prozářený......a prostě úplně jiná. Podívejte se na mé zveřejněné fotografie....uvidíte. Možná máte stále pocit, že jste jiná....ale zveřejněte fotky a možná že všichni uvidí, že jste krásná a zbytečně se stresujete....

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

První 3 dny je to nejhorší......ne bolest, ale tah, špatně se spí a táhne vše od krku a po obočí.....pak se to stále zlepšuje. Bolest ale není výrazná, možná jsem si vzala pouze 1x prášek proti bolesti. Necitlivá místa na tváři mám ještě i po třech měsících....ale to je prý normální.

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

Vážená dámo, pokud si ještě pozorně přečtete můj komentář, nepoužila jsem v něm žádný vulgarismus, žádné ponižování.....apod. (na rozdíl od vás). Pokud máte problém, řešte to s administrátorem. Vy jste se smála reakci Sonia, když Vám napsala, že by dvě operace najednou nedala.....já mimochodem také ne. Přeji hodně štěstí.

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

Myslím, že při tom výčtu operací, které už máte za sebou a při Vašem mládí jde o nějakou zvláštní zálibu......no pokud Vás to uspokojuje????? Aspoň podporujete české plastické chirurgy. Hodně štěstí.......

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

Myslím, že jezdit do Prahy je opravdu zbytečné......ceny jsou tam určitě jiné a kvalitu to nezaručí. Zkuste oslovit MUDr. Paciorka. Najděte si recenze, zkuste osobní konzultaci a věřím, že se rozhodnete.......Je sice asi strašně pracovně vytížený, ale i přesto je velmi sympatický a vstřícný. Sama poznáte......

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

Zkuste se podívat na počet pozitivních recenzí a budete mít jasno hned. Nechci vůbec hodnotit kvalitu práce, ale recenze skutečných pacientek mluví za vše.....a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že k MUDr. Paciorkovi jezdí klientky až ze západních Čech - osobně jsem se s nimi při výkonu potkala.

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

Můžu se k Vám jen přidat......jsem už téměř 3 měsíce po zákroku a výsledek super. Pan doktor Paciorek má zlaté ručičky, a moc milý a sympatický přístup. Měla jsem trochu obavy, přece jen jde o poměrně velký zákrok, ale dnes už jsou jizvičky téměř neviditelné a moc dobře se cítím.

RE: Blefaroplastika - mám podstoupit operaci víček?

Prohlédněte si můj profil, byla jsem jen na horní víčka......já myslím, že dolní jsou u vás v pořádku. Operace horních víček vám umožní lepší líčení a opravdu celkově rozzáří pohled. Jste mladá a časem se k odhodlání asi dopracujete.......Já se také rozhodovala několik roků.

RE: Jsou 3D nítě vhodné pro starší pleť?

S nitěmi žádné zkušenosti nemám.....jen teoreticky nastudované......Bylo mi řečeno lékařem, že to sice zkusit mohu, ale za efekt neručí.....je to ale takto popisováno i klientkami, co to už mají za sebou.....našetřete, a běžte do něčeho radikálnějšího. Mám to za sebou a mohu jen doporučit. Určitě je to dražší, bolestivější....delší rehabilitace, ale efekt stojí za to.

RE: Po plastice mám malé zapadlé oči

Zdravím,
určitě se nebojte. Nevím, jak bolí operace spodních víček, nechala jsem si dělat pouze horní. Ale bolely pouze umrtvovací vpichy, a dál už to bylo vše bez bolesti. Jsem moc spokojená s výsledkem, můžete se kouknout na můj profil, a i nyní téměř po dvou letech mám velké, krásné oči. Ani kosmetička nepozná, že jsou někde jizvy. Tak držím pěsti.

RE: Táhnutí jizvy po operaci horních víček

Dobrý den,

máte tady znásobené rady lékaři. Možná si přečtěte i osobní zkušenosti pacientek. Mně bylo řečeno - tlakové masáže, žádné promazávání......používala jsem - viz. mé zkušenosti zde na mém profilu. Do očí jsem jsem si párkrát kapla OCU flash - oční kapky, koupila běžně v lékárně.
Jinak mám zkušenosti, že jizvy mě mírně táhly možná i půl roku. Opravdu to chce trpělivost. Taky jsem z toho byla trochu nervózní......ale dnes jsem opravdu moc spokojená.

RE: Pravé víčko mám necitlivé

Zdravím všechny......musím také zareagovat. Mě totiž také operace horních víček vůbec nebolela - jen trochu píchnutí anestezie. Byla jsem operována v Havířově u MUDr. Paciorka a své pocity jsem už tady sdělovala. Takže mě najdete v příspěvcích i s fotkami. Je nutné asi vybírat v těch nejlepších řadách operatérů....

RE: Převislá horní víčka

Zdravím, mám 3 měsíce po operaci horních víček u MUDr. Paciorka. Také jsem měla podobné problémy jako Vy a i když jsem z Olomouckého kraje, stejně jsem jela do Havířova a vyplatilo se to. Fotky jsem přiložila, můžete posoudit, zda jsem omládla ........Všechny své pocity už jsem zde vylíčila.

RE: Skvělé výsledky

Určitě budete spokojená.......já jsem stále nadšená. Ti, kteří o mé operaci nevěděli a delší dobu mě neviděli, hledají, proč vypadám lépe.....tak tvrdím, že je to vnitřní spokojenost...apod.
Nebojte se, dopřejte si pár dní klidu a uvidíte, že budete také spokojená.
Držím palečky!

Hana

RE: Skvělé výsledky

Tak teď nevím, zda je Vaše reakce určená mně. Já o žádné paní doktorce nevím, byla jsem u dr. Paciorka, ten je sice taky velký sympaťák, ale asi od přírody.

RE: Skvělé výsledky

Zdravím všechny, jak jsem slíbila, ještě jednou mé postřehy a pocity - tak jsem 2 měsíce po operaci a moje pocity jsou stále lepší a lepší.....jizvy jsou téměř zahojeny, trochu jsou ještě barevně odlišné, ale to se líčením schová. Určitě bych se už příště tak nebála, protože vše je lepší, než jsem si představovala. Určitě všichni, co se rozhodujete do toho jít, nebojte se. Stačí si jen vybrat kvalitního operatéra s výsledku budete nadšeni.

RE: Chtěla bych vypadat lépe

Dobrý den,
jsem také z Olomouckého kraje, po operaci víček cca 2 měsíce a stále jsem víc a víc nadšená. Podívejte se na mé foto, které jsem zde zveřejnila a určitě se rozhodnete správně. I lékař, který mě operoval je podle mě nejlepší. Tak přeji správné rozhodnutí.
Hana

RE: Mám strach z rekonvalescence

Sáro, pokud budete 2 - 3 dny ledovat a v naprostém klidu, pak si myslím, že se nemusíte ničeho obávat. Já jsem už šestý den po operaci byla na určité kulturní akci - sice s brýlemi, ale nikdo si ničeho nevšiml. Po vytažení stehů už to bylo naprosto v pohodě. Dala jsem na tyto stránky fotky 2 týdny po operaci a to už jsem byla naprosto v pohodě. Samozřejmě z blízka jsou jizvy patrné, trochu někdy i táhnou, ale to se všechno dostane do normálu. Sama jsem byla překvapená, jak bylo vše rychle v normálu.

RE: Skvělé výsledky

Pan doktor Paciorek mi vytáhl stehy už 5tý den - další den byl Štědrý den, z toho důvodu trochu dříve, ale normálně se jde až 7.den. Pana doktora opravdu moc chválím, je skvělý odborník i velmi lidský a příjemný člověk. Hanka

RE: Skvělé výsledky

Děkuji, ale je to hlavně zásluha pana doktora Paciorka. Mám operovaná jen horní víčka, ale podle jeho slov, odebral poměrně velkou část, včetně tuku. O zákroku jsem uvažovala déle, ale rozhodl můj partner, který mi zákrok dal k vánocům. Po dvou týdnech už žádný režim dodržovat nemusím, dokonce můžu i sportovat, byli jsme už i lyžovat. Jen si jizvy mažu speciálním gelem - má výdrž 24 hodin a super pomáhá. Držím pěsti. Hanka

RE: Skvělé výsledky

Jednoznačně Vám doporučím MUDr. Martina Paciorka - je to skvělý operatér, odborník s úžasným přístupem. Prostě si klikněte na reference k jeho jménu a všechny klientky ho chválí.....i komunikace s ním je velmi rychlá, pan doktor co řekne, to platí. Takže stojí to za to a já jsem nadšená....hned mi to přidalo sebevědomí.

RE: Skvělé výsledky

Dobrý den, děkuji.....Určitě se nebojte, i když teď už se mi to říká, vím. Měla jsem zákrok záměrně naplánovaný na vánoční svátky, abych měla klid a volno z práce. Určitě ale dodržujte doporučený režim - chce to hodně chladit, a vůbec nic nesledovat, hlavně ne PC. Dva dny jsem jen ležela se zavřenýma očima. Měla jsem jen horní víčka, tak nevím, jak je to při obou. Trochu mě zaskočily otoky, ty se totiž nikde neukazují, ale za tři dny už se pomalu ztrácí.....Držte se. Hanka
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Hana
ef

Skvělé výsledky

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Hana
ef
Hana  |  4.1.2015   Spokojený/á , Celková cena: 9 000 Kč

Vynikající přístup, téměř vždy okamžitá odpověď na mailové dotazy, milé jednání, jsem cca 2 týdny po zákroku a výsledek je vynikající, prý ale bude ještě lepší. Všem, kteří váhají doporučuji, zákrok je téměř nebolestivý a i rekonvalescence, pokud se dodržují doporučení je naprosto bez bolesti a...

 2 Likes  |   21 Komentářů