Vladislava V.
ef
Vladislava V.
ef

Vladislava V.

  • 16 odpovědí
  • 18 Likes

Vladislava V.

Vladislava V. je Estheticon přítel

Plzeňský kraj, Česká republika
Členem od 20.1.2017 | Poslední aktivita 23.4.2017
  • 16 odpovědí
  • 18 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (16)

Diskuzní příspěvky

RE: Zákrok v obličeji v analgosedaci

Senderka
nebojte se ničeho. Jde spíš jen o Váš vnitřní pocit. To, že nebudete mít vládu nad svým tělem není nějak hrozné. Ba naopak nebudete si nic pamatovat. :) Vážně o nic nejde.
Osobně mám zkušenost se zákroky 2x ve spinálu a 7x v celkové narkóze. Po spinálu jsem se cítila úplně stejně jako po celkové narkóze. Byla jsem stejně unavená, stejně jsem pospávala a i nevolnosti byli stejné.
Za měsíc mě čeká další celková narkóza a popravdě je to to poslední z čeho mám obavy. :)
Hodně štěstí.

RE: Abdominoplastika

Děkuji za rady..
já od loňského dubna hubnu pod dohledem nutričního poradce.. ale jde mě o hodně špatně dolů i když mám jídelníček na míru... hubnutí mě brzdí štítná žláza.. vymlouvat se na to sice nemohu.. ale problém to u mě bohužel je ´:( mám dole od loňského dubna pouhých 8 kg.. :(
mé břicho je odporný.. jsme stále jak těhotná + mi zůstal po dětech nevzhledný převis.. nějak jsme nikdy neměla problém s váhou, sportovala jsem váhu si držela.. nebyla jsme vyloženě štíhlá, ale ani silná.. bohužel za posledních 6 let tomu tak už není.

RE: Abdominoplastika

Aries64 ještě se Vás zeptám.. ty fotečky co jste vkládala jsou aktuální? nebo těsně po operaci.. zajímají mě ty jizvičky..
vím u každého se hojí a blednou jinak.. ale ty vaše vypadají dobře.. jen ještě v té podprsní rýze je máte znatelné..

RE: Abdominoplastika

super změna..
já měla velikost 85 DD nyní mám 80C .. pomaličku se ještě zmenšují.. až se usadí budou o něco ještě menší..
já začala též brzy fungovat.. na plno od 5 den po operaci.. bolesti nějaké sice ještě byli, ale minimální.. dnes už dělám absolutně vše..
jsem zvědavá co vykouzlí z mého bříška.. mám nějakou tu nadváhu a do dubna už s tím těžko něco udělám.. silně přemýšlím i o liposukci, ale nevím zda mě k ničemu bude.. chci s abdominoplastikou odstranit i podbradek.. ale o tom Mudr ještě neví.. na to se ho chci zeptat ve čtvrtek ..kdy jdu k němu na kontrolu.. snad nebude problém to udělat vše na jednou

jinak je krásné jak se ve svém pokročilém věku o svá těla staráte.. to se mi líbí a všem Vám fandím.. též se držím hesla "Zítřek nikdy neumírá"

RE: Abdominoplastika

Gratuluji..
a souhlasím ten pocit je k nezaplacení.. já jsem dnes 14 dní po modelaci a jsem šťastný člověk.. moc se už těším až bude za mnou i abdominoplastika.. pak se budu mít určitě mnohem radši.. nebudu si už tak odporná.. a budu si užívat.. hlavně nákupů a super pocitu z mého nového těla..
posílám fotečku mého poprsí před a po..

RE: Abdominoplastika

Ahoj Haničko,
tím si právě nejsme jistá. Spíše si myslím opak. Už jen z pohledu omezení v pohybu. Po operaci poprsí se člověk mnohem lépe zvedá z postele, chodí atd.. Prakticky to při pohybu nebolelo vůbec jen šponovalo lehce štípalo.
Po operaci břicha je pohyb omezenější člověk při zvedání a chůzi zapojuje břišní svaly. Mám za sebou operaci apendixu a dva císařské řezy tak mohu tak nějak porovnat.
Ale byla bych ráda kdybych se mýlila. :) Každopádně tak nebo tak bolest není pro mě překážkou. Ta vždy rychle odezní nebude věčná. :)
Jinak je mi 33 let.
Držím Vám palce. Nebojte se! Strach hoďte za hlavu. Než se rozkoukáte bude vše za Vámi a coby dup budete z nemocnic či kliniky doma..
♥ ♥ ♥

RE: Abdominoplastika

ahoj .. také mě abdominoplastika letos v dubnu čeká...
bolesti se nebojím.. ba naopak těším se..
Jen co mě dělá starost, je to, že nebudu moc plně brzy fungovat..
Jsem 14 dní po modelaci prsou.. Fungovat po ní jsem na plno začala v den propuštění.. Vše se dalo zvládnout
Ale s břichem se obávám, že to nebude takový med.. Na děti budu prakticky doma sama.. Manžel bude mít volno týden.. Takže doma se mnou bude max 3 - 4 dny. Snad to postačí na to, abych mohla začít fungovat, alespoň uvařit a postarat se o děti..
Jinak gratuluji k rozhodnutí.. Určitě nebudeš litovat...

RE: u MUDr. T. Kydlíčka podstoupila modelaci poprsí

Ano průběh je skvělý. Včera jsem byla na kontrole a vše se dobře hojí.
Na zádech jsem spala jen tu první noc. Další den jsem se na to ptala pana doktora. Řekl, že na boku spát mohu když mi to bude pohodlné. Zkusila jsem to a šlo to i s dreny. Pro mě rozhodně příjemnější než spánek na zádech.
Jinak mám dělat vše na co se cítím. Tak to také dělám.
Chce to vše brát optimisticky ničemu se nepodávat.

RE: u MUDr. T. Kydlíčka podstoupila modelaci poprsí

Dobrý den ,
ano čekala jsem na modelaci až po dětech. Ale už od 18let jsem věděla, že k ní v budoucnu dojde. Byl to můj velký sen.
Jsem sice stydliví člověk a z internetu mám respekt. Ale budiž foto přidám. Pokud to bude pro někoho prospěšné a pomůže foto v rozhodování, tak proč ne!
Nic méně pokud se ženy, rozhodnou pro modelaci u pana Mudr T. Kydlíčka tak na konzultaci jim on sám ukáže několik fotek před a po.

Posílám porovnávací koláž první foto hodinku před modelací druhé foto 4. den po modelaci.
Spokojenost maximální!!!!!!!!
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Vladislava V.
ef

U MUDr. T. Kydlíčky jsem podstoupila modelaci poprsí

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
Vladislava V.
ef
Vladislava V.  |  10.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 36 500 Kč

Zdravím.. 6. 3. 2017 jsem u pana Mudr.T. Kydlíčka podstoupila modelaci prsou. Pan doktor je člověk na svém místě. Vždy starostlivý, usměvavý a optimisticky naladěn. S jeho prací jsem maximálně spokojená. S prsou jsem nadšená, vypadají krásně. Až zmizí otoky a pořádně se usadí budou geniální. Pan...

 3 Likes  |   9 Komentářů