Vladislava V.
ef
Vladislava V.
ef

Vladislava V.

  • 28 odpovědí
  • 32 Likes

Vladislava V.

Vladislava V. je Estheticon přítel

Plzeňský kraj, Česká republika
Členem od 20.1.2017 | Poslední aktivita 27.5.2017
  • 28 odpovědí
  • 32 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (29)

Diskuzní příspěvky

RE: Obavy z abdominoplastiky

Haničko, také jsem se rozhodla před operací nakonec zhubnout. Mě totiž MUDr. popisovat to samé jako ty, že když mi odstraní převis tak vypouklinu v místě žaludku budu mít stále. Nebude to hezky vypadat. A vyřešit to neumí, to už není v silách žádného plastika. Ráda bych také dala dolů 10 kg. Začala jsme opět poctivě dodržovat jídelníček, který mám na míru a každý dne chodím svižnou chůzí 4 - 5 km. Tak snad se ten žaludek smrskne. Plánuji také posilování, ale dočetla jsme se, že při rozestupu břišních svalů to není příliš dobrý nápad. Tak nevím????
Jak máš v plánu hubnout ty?
Já bych ráda na zákrok šla v prosinci popř v lednu..Otázka je zda do té doby zhubnu. Nyní vážím 74kg což je v celku dost. Stačilo by mě vážit alespoň 68kg.
Ještě mě čeká gastro a kolono vyšetření. Jak jsme ti výše psala. Takže ani dříve bych na operaci jít nemohla. Můj plastik mě slíbil náhradní termín kdykoliv. Jen co budu mít všechna vyšetření co po mě vyžaduje hotová. Ale jsme už rozhodnutá to odložit za 14 dní jedu k němu opět na kontrolní náběr krve tak mu řeknu vše, jak jsem se rozhodla určitě bude se mnou souhlasit.
Mrzí mě to hrozně moc.. Mohlo to být už vše za mnou.. ale asi to tak vše mělo být. Kdo ví možná bych skutečně nebyla 100% spokojená....

Tobě držím moc palce.. Do kdy máš cíl zhubnout? A kdy by jsi chtěla jít na zákrok?

RE: U MUDr. T. Kydlíčky jsem podstoupila modelaci poprsí

Druhou jsem si objednala po netu z Lipoelastiku. Zakoupila jsem úplně stejnou. Mohu poslat odkaz pokud chcete. Není problém, ale na netu jejich obchod vyhledat.
Co se týče tlakové masáže, praktikuji ji tak jak mi pan MUDr. vysvětlil a ukázal. Chce to vážně mačkat silou. Tlak prstu, po dobu asi 1 min proti kosti, s krátkými přestávkami 10 minut 5x za den. Popravdě masíruji, ale jen 3x za den. Masáž pokud se dělá poctivě poměrně dlouho trvá. S dětmi častěji nestíhám a nyní když je venku hezky je to dost časově náročné. Masíruji ráno po probuzení. Po obědě než jdu s dětmi ven a pak až večer po koupání. Nikdy ještě než jdu spát. Ale to je zřídka kdy.
Jinak prsa při koupeli mydlím. A pak promašťuji klasickou Indulonou.
Určitě Vám vše pan MUDr. řekne a sám ukáže.
Chce to vážně silou tlačit.

Lipoabdominoplastika - neschopenka na diastázu?

Krásný dobrý den ,
Mám dotaz ohledně rekonvalescence po lipoabdominoplastice.
Tento zákrok jsem měla podstoupit letos v dubnu. Bohužel mé předoperační výsledky nebyli dobré. Operace byla tedy odložena na neurčito. Musím předtím na vyšetření, které můj plastik před lipoabdo vyžaduje. Měla jsem vše krásně naplánované tak abych zákrok stihla před nástupem do práce po 6ti leté rodičovské dovolené. Která mě končí letos v srpnu. Bohužel to díky poslednímu vyšetření na které jdu 4. července nestihnu. I kdyby mě pan doktor dal termín do týdne tak se těžko stihnu 100% uzdravit. Práce neschopná budu, ale díky tomu, že si zákrok chci hradit sama nemám na neschopenku ze zákona nárok. Podle lékaře s největší pravděpodobností diastázu mám. Jisté to, ale není! Je možné poprosit o neschopenku svého praktika z důvodu zatím tedy nejisté diastázy? Operaci na pojišťovnu zkoušet nechci. Chci svého plastika s kterým mám už jednu zkušenost. Důvěřuji mu. Peněz nelituji ba naopak bych bez zaplacení zákroku měla jistý pocit nespokojenosti.

děkuji všem za reakce.. omlouvám se za román, ale chtěla jsem aby z mého dotazu bylo vše všem jasné..

RE: U MUDr. T. Kydlíčky jsem podstoupila modelaci poprsí

Ahoj Veroniko,
Děkuji moc. Upřímně mně těší, že tě me foto oslovilo. S prsy jsem moc spokojená. Rychle změkla a už si i hezky sedla. Jsou pevná drží svůj tvar
.V prádle vypadají krásně.  Jizvy ještě chtějí čas na úplně zhojení. Poctivě masíruji, do léta budou hezčí. Držím ti palce a fandím v rozhodnuti.

RE: Obavy z abdominoplastiky

Haničko.. tu knihu doma mám.. zkusím se k ni navrátit.. kdysi jsme se snažila dle ní postupovat.. ale u mě je to s hubnutím složitější mám poruchu metabolismu tuků špatně spaluji tuky a též mám od dětství sníženou funkci štítné žlázy...
mám jídelníček sestavený na míru nutričního poradce, kterého přes rok navštěvuji.. zvládla jsem dát dolů jen 8 kg.. sice vše v tuku, ale představuji si více.. teď mám šanci co jsem nestihla do nového termínu operace dohnat.. kéž by.. ráda bych se dostala na 68kg.. dnešní má ranní váha 72,4kg :(
Věřím, že nějaké to kg půjde dolů i díky operaci.. Ano vím, že lipoabdo není řešení redukce váhy.. ale tělo to změní a sebevědomí pozvedne..

RE: Obavy z abdominoplastiky

Hani, právě, že bříško veliké mám.. na pupíkem ho mám hodně vypouklé a i převis mám..
pošlu tě do SZ fotku.. veřejně se za ni stydím...
Miniabdo jsme právě odmítla. Neuspokojilo by mě to.. To mi jen Mudr nabízel, že dle výsledků by tato možnost šla.. nebyla by při tom velká ztráta krve jako při lipoabdomino..
No z vyšetření mám bobky. Asi jako většina z nás k lékaři ráda nechodím. Ale urologie a genykologie bude ok bojím se té gastroentrolgii (snad to píši dobře) nevím co mě tam čeká.. Ale nevzdám to to rozhodně ne... Jak říká Mudr , že jsem hrozně umanutý člověk.. tak ano má pravdu jak něco chci tak si za tím stojím a necuknu..
Jedinou pozitivní věc kterou v oddálení zákroku vidím je možnost dát dolů ještě nějaké kg.. ráda bych alespoň 4 - 5kg.

RE: Obavy z abdominoplastiky

Haničko jsi zlatá,
ale zákrok se neuskutečnil.. Ještě včera v podvečer jsem se vrátila zpět domů. Moje výsledky krve nebyli dobré. Respektive nevyhovující k lipoabdominoplastcie. Byla mě zjištěna anemie (chudokrevnost). Mudr mě vysvětlil, že při tom výkonu bych ztratila určité množství krve a to co jsem měla za číslo ve výsledků krvinek by bylo málo. Hrozila nebo spíš jistá by byla transfúze krve. Nabízel mi pouze provedení miniabdominoplastiky.. Což jsem nechtěla.. chci vše na čem jsme se dohodly před tím. Takže se to zatím odložila na neurčito. Dostala jsem tabletky na zvýšení Fe v krvi. A musím podstoupit gynekologické, urologické a gastroenterologické vyšetření. Mám z toho obavy. Ale Mudr si za tím stojí , dokud nebude mít výsledky a nebude krev ok tak operace nebude.
Vše mi prý zajistí sám, jen gynekologa ne toho chci svého. A pokud se vše stihne a bude ok. Tak není problém na zákrok jít do měsíc. Nevěřím však, že by se to do měsíce stihlo. Už jen to čekání na objednání... mám prostě pech..

RE: Obavy z abdominoplastiky

Ahoj
já si tu lipoabdomino vydupala.. Bylo to mé přání. Ale není na tom nic neobvyklého poslední dobou se to často praktikuje
Jinak já mám nakonec nástup už dnes.. nejpozději v 18 hod mám dorazit na příjem. Zítra jdu na sál v 7:45 .. ufff už aby bylo po všem..

RE: Obavy z abdominoplastiky

Ahoj Hanko,
naprosto chápu tvé pocity.. ale neboj .. je to normální.. máme je každý.. mě čeká abdominoplastika spolu s liposukcí.. nyní ve středu.. 26. 4. těším se a zároveň mám i obavy.. ani ne tak z bolesti jako z hojení.. dnes jsem přesně 7 týdnu po modelaci poprsí.. kéž by vše šlo tak hladce a bezbolestně jako s prsy..
Držím ti palce...a neboj zmákneš to...

Komu se svěřuješ do rukou? Tedy pokud to není tajné...

RE: Zákrok v obličeji v analgosedaci

Senderka
nebojte se ničeho. Jde spíš jen o Váš vnitřní pocit. To, že nebudete mít vládu nad svým tělem není nějak hrozné. Ba naopak nebudete si nic pamatovat. :) Vážně o nic nejde.
Osobně mám zkušenost se zákroky 2x ve spinálu a 7x v celkové narkóze. Po spinálu jsem se cítila úplně stejně jako po celkové narkóze. Byla jsem stejně unavená, stejně jsem pospávala a i nevolnosti byli stejné.
Za měsíc mě čeká další celková narkóza a popravdě je to to poslední z čeho mám obavy. :)
Hodně štěstí.

RE: Obavy z abdominoplastiky

Děkuji za rady..
já od loňského dubna hubnu pod dohledem nutričního poradce.. ale jde mě o hodně špatně dolů i když mám jídelníček na míru... hubnutí mě brzdí štítná žláza.. vymlouvat se na to sice nemohu.. ale problém to u mě bohužel je ´:( mám dole od loňského dubna pouhých 8 kg.. :(
mé břicho je odporný.. jsme stále jak těhotná + mi zůstal po dětech nevzhledný převis.. nějak jsme nikdy neměla problém s váhou, sportovala jsem váhu si držela.. nebyla jsme vyloženě štíhlá, ale ani silná.. bohužel za posledních 6 let tomu tak už není.

RE: Obavy z abdominoplastiky

Aries64 ještě se Vás zeptám.. ty fotečky co jste vkládala jsou aktuální? nebo těsně po operaci.. zajímají mě ty jizvičky..
vím u každého se hojí a blednou jinak.. ale ty vaše vypadají dobře.. jen ještě v té podprsní rýze je máte znatelné..

RE: Obavy z abdominoplastiky

super změna..
já měla velikost 85 DD nyní mám 80C .. pomaličku se ještě zmenšují.. až se usadí budou o něco ještě menší..
já začala též brzy fungovat.. na plno od 5 den po operaci.. bolesti nějaké sice ještě byli, ale minimální.. dnes už dělám absolutně vše..
jsem zvědavá co vykouzlí z mého bříška.. mám nějakou tu nadváhu a do dubna už s tím těžko něco udělám.. silně přemýšlím i o liposukci, ale nevím zda mě k ničemu bude.. chci s abdominoplastikou odstranit i podbradek.. ale o tom Mudr ještě neví.. na to se ho chci zeptat ve čtvrtek ..kdy jdu k němu na kontrolu.. snad nebude problém to udělat vše na jednou

jinak je krásné jak se ve svém pokročilém věku o svá těla staráte.. to se mi líbí a všem Vám fandím.. též se držím hesla "Zítřek nikdy neumírá"

RE: Obavy z abdominoplastiky

Gratuluji..
a souhlasím ten pocit je k nezaplacení.. já jsem dnes 14 dní po modelaci a jsem šťastný člověk.. moc se už těším až bude za mnou i abdominoplastika.. pak se budu mít určitě mnohem radši.. nebudu si už tak odporná.. a budu si užívat.. hlavně nákupů a super pocitu z mého nového těla..
posílám fotečku mého poprsí před a po..

RE: Obavy z abdominoplastiky

Ahoj Haničko,
tím si právě nejsme jistá. Spíše si myslím opak. Už jen z pohledu omezení v pohybu. Po operaci poprsí se člověk mnohem lépe zvedá z postele, chodí atd.. Prakticky to při pohybu nebolelo vůbec jen šponovalo lehce štípalo.
Po operaci břicha je pohyb omezenější člověk při zvedání a chůzi zapojuje břišní svaly. Mám za sebou operaci apendixu a dva císařské řezy tak mohu tak nějak porovnat.
Ale byla bych ráda kdybych se mýlila. :) Každopádně tak nebo tak bolest není pro mě překážkou. Ta vždy rychle odezní nebude věčná. :)
Jinak je mi 33 let.
Držím Vám palce. Nebojte se! Strach hoďte za hlavu. Než se rozkoukáte bude vše za Vámi a coby dup budete z nemocnic či kliniky doma..
♥ ♥ ♥

RE: Obavy z abdominoplastiky

ahoj .. také mě abdominoplastika letos v dubnu čeká...
bolesti se nebojím.. ba naopak těším se..
Jen co mě dělá starost, je to, že nebudu moc plně brzy fungovat..
Jsem 14 dní po modelaci prsou.. Fungovat po ní jsem na plno začala v den propuštění.. Vše se dalo zvládnout
Ale s břichem se obávám, že to nebude takový med.. Na děti budu prakticky doma sama.. Manžel bude mít volno týden.. Takže doma se mnou bude max 3 - 4 dny. Snad to postačí na to, abych mohla začít fungovat, alespoň uvařit a postarat se o děti..
Jinak gratuluji k rozhodnutí.. Určitě nebudeš litovat...

RE: u MUDr. T. Kydlíčka podstoupila modelaci poprsí

Ano průběh je skvělý. Včera jsem byla na kontrole a vše se dobře hojí.
Na zádech jsem spala jen tu první noc. Další den jsem se na to ptala pana doktora. Řekl, že na boku spát mohu když mi to bude pohodlné. Zkusila jsem to a šlo to i s dreny. Pro mě rozhodně příjemnější než spánek na zádech.
Jinak mám dělat vše na co se cítím. Tak to také dělám.
Chce to vše brát optimisticky ničemu se nepodávat.

RE: u MUDr. T. Kydlíčka podstoupila modelaci poprsí

Dobrý den ,
ano čekala jsem na modelaci až po dětech. Ale už od 18let jsem věděla, že k ní v budoucnu dojde. Byl to můj velký sen.
Jsem sice stydliví člověk a z internetu mám respekt. Ale budiž foto přidám. Pokud to bude pro někoho prospěšné a pomůže foto v rozhodování, tak proč ne!
Nic méně pokud se ženy, rozhodnou pro modelaci u pana Mudr T. Kydlíčka tak na konzultaci jim on sám ukáže několik fotek před a po.

Posílám porovnávací koláž první foto hodinku před modelací druhé foto 4. den po modelaci.
Spokojenost maximální!!!!!!!!
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Vladislava V.
ef

U MUDr. T. Kydlíčky jsem podstoupila modelaci poprsí

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
Vladislava V.
ef
Vladislava V.  |  10.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 36 500 Kč

Zdravím.. 6. 3. 2017 jsem u pana Mudr.T. Kydlíčka podstoupila modelaci prsou. Pan doktor je člověk na svém místě. Vždy starostlivý, usměvavý a optimisticky naladěn. S jeho prací jsem maximálně spokojená. S prsou jsem nadšená, vypadají krásně. Až zmizí otoky a pořádně se usadí budou geniální. Pan...

 6 Likes  |   16 Komentářů