Miš_
ef
Miš_
ef

Miš_

  • 83 odpovědí
  • 26 Likes

Miš_

Miš_ je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 2.4.2014 | Poslední aktivita 26.3.2017
  • 83 odpovědí
  • 26 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (73)

Diskuzní příspěvky

RE: Nespokojená po 3 měsících od operace

Ahoj, já se o oční okolí moc zajímám, moje máma byla na víčkách už ve svých 38letech, já ve svých 33 vidím, že budu za chvíli taky kandidát:(, a vrásky kolem očí je to jediné, co bych mohla u sebe řešit.

Lusaline, ty oči jsou moc pěkné, přijde mi to jako velmi povedené (já vím, je to subjektivní a na základě 3 fotografií), ale rozhodně to nejde hodnotit jako nepovedená operace. Díky operaci máte otevřený a takový rozzářený pohled, mladší. Není tam převis, není tam unavená kůže...
Tu třetí fotografii je těžké soudit...

Lu, jste krásná žena.
A určitě je jedna z nejdůležitějších věcí výběr lékaře, já osobně mám právě doktora Paciorka ve svém "užším" výběru, až bude čas... myslím, že největší problém je, že jste za oceánem a nemůžete to s ním vyřešit osobně, jinak si myslím, že byste byla spokojená, ukázala mu, co vás trápí a spolučně byste našli cestu, určitě pak dejte vědět, jak jste to vyřešila.
Míša

RE: Abdominoplastika - velká spokojenost

Ahoj, moje sestra chce jít v březnu k MUDr. Šilhánkové, byla jsem s ní na konzultaci...taky jí doporučila shodit, ideálně kolem 10kil. Počítala ti BMI? Kolik kilo máš shodit?

a dařís e ti to? Sestra teď začala cvičit, mám hroznou radost, že díky tomu má motivaci.

RE: Blefaroplastika hornych viecok

Teri, jak jsi si doktorku vybírala? Plastik/očař? řešila jsi to s ní tehdy? Pokud tě to tak trápí, nebála bych se svěřit do rukou zkušenohé lékaře - jednak umí zmírnit jizvy, druhak, by snad dokázal pomoci vrítit ti zpět fajn pocit ze sebe sama.

Držím palce, někdy to prostě nevyjde na jedničku - ale nic není ztracené!:), Míša.

RE: Zákrok byl předražený

Johy, jak píše JaJa - svoboda slova je dobrá věc, ale když jí dáš do rukou konkurenci, chronickým stěžovatelům, tak z toho může být pělný malér. já jsem tu vždy našla, co jsme hledala, ty ofrky s negativními referencemi nejsou ideální, ale líbí se mi, že je ověřují a že když už je to něco, co tě zajímá, tak se doptáš soukromě. Někteří lidi totiž nebudou nikdy spokojeni, ani když dostanou perfektní péči, jen proto že měli nereálná očekávání....např.takže to beru s nadhledem - zvláště když tam nedají předpo:(

PLUS mně ta cena přijde naprosto korektní, vždyť autorka měla možnost si vybrat kliniku - když chcete do top kliniky (viz comment že tam chodí celebrity), kde je vše jak v 5* hotelu a top péče, tak proč si za to neříct nakonec víc, ne? Je to business jako každý jiný - každá služba má své kupce.

Dívala jsem se na ten FB - není to náhodou tvoje? Já tam moc referencí a přínosných info nevidím, posty bez reakcí, tak nevím. ale možná výhledově ano...držím palce!

re:

Johi, kdy jsi na tom byla? Když jsi chtěla jít znovu, tak jsi byla spokojená? A proč vlastně znova, pokud je to trvalá výplň? chceš rty ještě zvětšit?

RE: Metacrill nie

Ahoj, já fakt nevím, co si o tom myslet

Jak to, že jsi do toho šel? Podle čeho jsi si metacrill vybral a danou doktorku? Nečetl jsi o tom nic?

Rapheli, aby to bylo skutečně přínosné a vypovídající, bylo by nejlepší, kdyby jsi sem dal tvou fotku před a po metacrillu. Ať i ostatní vidí výsledek.

Jak se přesně projevuje tvá nespokojenost? že cítíš granule pod kůží? jsou vidět? zlepšil se vzhled nebo ne? Máš jiné negativní projevy, např, jak píše Jana? Kdy jsi na tom byl?

Možná tě jen vystrašily negativní reference ostatních? Každý zákrok má pár černých ovcí:(...každé tělo reaguje jinak.

těším se na info a fotky, Míša.

RE: Vyhlazení vrásek

O tom obočí jsem taky četla, ale tady paní nepíše o obočí nic. Určitě závisí pacient od pacienta. Asi to nejde říci paušálně, bylo by fajn, pokud by se k tomu vyjádřil i lékař - ikdyž možná k tomu je něco v diskuzích.

RE: Zatím nevidím žádný výsledek

Jani, to je super - kde a kdy jsi byla? Moje sestra jde v pátek na konzultaci k paní doktorce Šilhánkové - hrozně se těší/bojí. Hrozně bych jí přála podobný výysledek, měla jsi bříško vytahané po dětech?

RE: Zatím nevidím žádný výsledek

To samozřejmě ano - ale nezaměňujme2 věci - liposukce a plastika břicha (abdominoplastika). Po operaci je vidět výsledek hned (po zhojení jizev), ale lipoška dojíždí - tělo vyplavuje zbytky, vstřebává se to. Byla jsi na tom Viol, možná to máš z první ruky?
Míša.

RE: Zatím nevidím žádný výsledek

Ahoj, u liposukce ale výsledek dobíhá mnohem později. Podívej tady - prý 2-3 měsíce http://www.plasticka-chirurgie.info/pacienti/414288/pred-2-mesici-jsem-byla-na-konzultaci-a-ted-uz-mam-boky-bez-tuku-i162952

Moc mě zajímá, jak to dopadlo - dej vědět, Míša.

RE: Na botox do glabely

Chodíte na botox pravidelně? Máte srovnání více klinik:)? Zajímá mě, zda se po pravidelné aplikaci prodlužuje doba kdy znovu na doplnění, jak to říkají lékaři.

RE: Mám za sebou druhý facelift a ráda bych třetí

Dobrý den, škoda, že pan doktor nedal vědět. docela by mě to zajímalo.

Nebo jste se s nímuž spojila jinak? Máte už rezervaci? Obdivuji vaši odvahu, že se do toho pustíte potřetí, ale asi jste byla spokojená, když vás neodradí bolest ani rekonvalescence.

U vás tedy uspokojiný efekt vydržel cca 10let? Držím palce, podělte se s námi o informace.Michaela.

RE: Absolutně bez ošetření

Dobrý den, to se nenechte odradit - a hledejte ven z města. Dětský stomatolog má velký vliv na budoucím přístupu k péči o zoubky vašeho dítěte a také příp. strachu ze stomatologů.

Snad to brzy vyřešíte, Michaela.

RE: Laserová epilace podpaží a intimní zóna po 5 ošetřeních

Jasně že doporučuji!

Juá jsem nadšaná, na bolest zapomeneš hned. Je to perfektní. hotovo asi ještě nemám. Ale už myslím, že mě čeká jen "odladění" detailů:).

Srovnávací foto nemám - ale řeknu to takhle v podpaží jsou měla opravdu tmavé a pevné chloupky, teď tam není nic, a hlavně je tam úplně jemná kůže. co se mi hroznš nelíbí je pigmentace, která se tam umí s věkem objevit, to tam taky vůbec nemám...tak snad to vydrží.

Budeš určitě spokojená, jen je nutno počítat s tím, že je to více ošetření.

RE: Liposukce břicha a boků. 2dny po zákroku naprostá spokojenos

Tak jestli takhle vypadá výsledek po lipošce, jdu rovnou! Mám to stejně, pravidelné cvičení, držím jídlo - ale prostě nevím už co mám dělat, aby se to pohlo a vypadalo jako to tvoje:)!

Kolik to u paní doktorky stálo? A proč jsi šel k ní - nejblíž, na doporučení?

PS - ta brutální bolest za to ale stojí, nebo ne?:)

RE: Úspěšná reoperace

Ahoj,
já si vůbec nemůžu rozkliknout vaše fotky - takže vůbec nevidím ten rozdíl a nejde vidět úplně výsledek, Reny. Mohla byste ty fotky nahrát ještě jednou, prosím?

četla jsem tady od holek několik negativních hodnoceních, ale většinou to řeší s tím, u koho se operují. Proč jste šla za někým jiným, občas k nějaké komplikaci dojde a pak je lepší, když to řeší ten, co vás operoval, ne? Navíc by to mohlo být vámci ceny původní operace, to se řeší asi nejvíc.

Ať už je vše bez problémů.

RE: Plastika prsou a břicha (při jedné operaci)

Ahoj, na kolika konzultacích si tedy nakonec byla, prsoím? Byl problém, že ostatní nechtěli provést vše v jednom zákroku, nebo jsi hledala místo, kde si to "vše klapne"?

Jak dlouho trvalo dát se dohromady po obou zákrocích? Sestra ze steného důvodu, 2 zákroky=1 rekonvalescence zvažuje abdomino + modelace prsou. Abdomino mi přijde úplně masakr, ještě k tomu prsa...jak dlouho jsi byla v nemocnici/jak dlouho práce neschopná a jak se cítíš teď?:)

Držím palce, já bych to asi nedala - nedala by jsi nám foto? Aspoň po?

RE: Liposukce tumescentní boků: perfektní!

Dobrý den, mohu se zaptat? V jednom hodnocení jsem viděla šílené modřiny po liposukci - ale je pravda, že nevím, jaká to byla metoda. Slečna byla spokojená, že už se hojí. Když jsem to viděla chtělo se mi brečet - jak jste to měla vy paní B.?

RE: Dlouhodobé problémy s jakoukoliv metodou odstranění ochlupení

Ahoj, já mám za sebou 4 ošetření - intimní partie+třísla apodpaží. Jaký laser mají v medicomu? Já byla 3x Mediestetik bez trubice s chlzeným vzduchem a moje bolestovost určitě 7-8/10 - a to se nechávám ještš namazat znecitlivující mastičkou. Mám zkušenost s tím chlazením a to je podstatně lepší (ale zase nebyli tak důslední), takže jsem zpět v Mediestetik.

Intimní partie po 4ošetření, úplně super. Podpaží zatím žádný hit:).

RE: Je mi 14 let a hledám vhodného lékaře na otoplastiku

Kájo, pokud ti ouška odstávají, tak to rodiče musí vidět, ne? Dovedu si představit, že to není nic příjemného.

Pošli fotku paní doktorce Vraspírové přes soukromou zprávu a ta ti jistě dá vědět, zda je to pro tebe vhodné nebo jen přes uši necháš narůst vlasy:).

Držím palce, Míša (taky mi jedno ochu trochu odstává, ale už jsem si na něj docela zvykla;-)

RE: 54 let, vyhozené peníze za Ultherapy SMAS

Ahoj Terinko, máte na to reálný náhled - ale souhlasím i s Luckou, viděla jsem i pozitivní recenze na Ultheru, je třeba hledat především profíky a originál přístroje (není přece možné že jedna klinika má cenu tuhle a druhá na sleváči o 50% levněji - to nemůže být stejné ošetření).

Ale pozdě bycha honit, jak sama píšete. Hledala jste neinvazivní omlazení spíše než facelift?

Dík za vaši zkušenost!

RE: Pokud se bojíte lékařů

Dane, mohu se zeptat, jak dlouho tě to trápí? Moc díky za hodnocení, umím si představit, že je to hodně intimní téma - takže díky.

Budeš chodit k panu doktorovi na pravidelná sezení teď?

RE: Liposukce

Hele co tohle: http://www.plasticka-chirurgie.info/pacienti/388701/slim-lipo-zevnich-stehen-i156405 - to je docela dost dobře popsané.

Těch metod je strašně moc - máš už představu jakou lipošku chceš?

RE: Nespokojenost se současnou velikostí implantátu. Lze větší?

Pampelinko - máš krásná super přirozená prsa. Osobně bych něměnila:) prostě perfektní- pokud jsi měla základ nula, ty velké určitě půjdou už poznat, jedině snad anatomické, ale kde není tkáň tam prostě není....Nebo možná kombinace implantát + lipofilling - ten by zmírnil hrany implantátu.

Na první operaci jsi byla také u Záruby? Bylo by skvělé, kdyby na ty otázky vážně pan primář odpověděl, myslím, že zajímají nás všechny:).

RE: Je fajn cítit se sexy

Princess, prosím mohla byste sdílet foto před/po? Moje máme strašně trpí svým štíhlým ale spadeným zadečkem, možná by se jí to taky líbilo.

Měla jste pak modřiny, nebo musela nosit stahovací prádlo, princess?

RE: Ráno se vzbudit a zase vidět ostře

Luci, je to věkově omezené, tak se dlouho nerozhoduj. U mě to bylo hodně spontanní - kamarádka mi o víkendu řekla, že na tom byla. V pondělí jsem se objednala, ve středu vstupní, v pátek termín a bylo to - neměla jsem čas o tom přemýšlet, zvažovat rizika (vlastně jsem si je vůbec nepřipouštěla) apod.

Ale nevím, co je pravda na tom, že mí kamarádi lékaři, na tom sami nebyli a berou to jako rizikovou operaci?...u mě a dalších známých to zafungovalo na jedničku.

RE: Ráno se vzbudit a zase vidět ostře

Já to mám také za sebou - a jediné, co jsem si říkala, proč jsem na tom nebyla už dříve. Akorát mě to tedy pekelně bolelo - je pravda že jen několik hodin než jsem usnula, ale bylo to peklo a řekla bych, že docela vydržím. Švagr byl po mém doporučení pak taky a jeho to nebolelo vůbec...co člověk to jiná zkušenost.

Míša.

RE: Větší vagína po porodu

Petro, asi bych zkusila poptat nejen laserovou, ale zjistit všechny možnosti - je i chirurgická metoda zúžení. Ale určitě profíka, který se na to specializuje!!! Šla bych na více pracovišť - více názorů, více ví.

Sex je prostě součástí vztahu, to je fakt....ale i tak by mohli být víc chápaví, co?:(

Dejte vědět, míša...a kdy se na to chystáte?

RE: Zmenšení prsou v 15 letech

Alice, nemáte fotku, jak prsa vypadají nyní? Musím říct, že i tak, že vydržely zvětšení váhy a tolik let, ikdyž jste se pořád ještě vyvíjela...tak super výsledek, prof. Veselý je šikovný!

Mohu se zeptat, jak jste to měla s kojením? Mohla jste kojit na obě prsa? Co dvorce - zůstaly pořád pěkné i po těhotenství/kojení?

Sestra byla také u prof. Veselého?

Vůbec se vám nedivím,ž e si chcete udržet tělo in shape:). Žijeme jen jednou...

Díky, Míša.


RE: Osvěžení pleti po létě

Nechám si léto na načtení a projítí možností....a pak dám vědět. Holky, pokud s tím máte někdo zkušenosti, dejte mi prosím vědět - jde mi o první známky stárnutí:(, jak to oddálit, minimalizovat a tak.

Krásný léto.

Kdy je nutná obřízka u dítěte?

Dobrý den,
mému 3-letému synovi nelze přetáhnout předkožka. Názory na to, kdy s přetahováním začít se liší a nevím, jestli pravidelným tréninkem docílíme přetáhnutí. V současnosti tam jakási vůle je, ne ale dostatečná.

Zajímá mě tedy, kdy začít s přetahováním u dětí? Jaká jsou rizika, když předkožka nelze přetáhnout?
Kdy vyhledat odborníka? Pomůže nám trénink? Je třeba nějaké mazání?
Je tento zákrok u dětí hrazen pojišťovnou a kolik stojí??

Děkuji moc za zodpovězení, Michaela.
Soukromá zpráva


Má hodnocení (2)

Má hodnocení

Miš_
ef

Laserová epilace podpaží a intimní zóna po 5 ošetřeních

 |  Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků
Miš_
ef
Miš_  |  26.10.2016   Spokojený/á , Celková cena: 10 900 Kč

Ahoj, mám za sebou 5 ošetření - podpaží a intimní zónu. Na zákroku jsem byla na mediestetik, docela spontánně. Už jsem o tom dlouho uvažovala, ale nějak jsem se nemohla rozhoupat, loni jsem kolem léta viděla u nich akci -70 % a bylo rozhodnuto. Jendak příznivá cena, jednak velká důvěra v jejich...

 2 Likes  |   7 Komentářů
Miš_
ef

Osvěžení pleti po létě

Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller)
Miš_
ef
Miš_  |  30.6.2016   Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

Dobrý den, ráda bych si po létě vylepšila pleť - hodně sluníčka a moře ji vždy dehydratuje, a tak bych ji na podzim chtěla napumpovat dávkou vitamínů, hydratovat, osvěžit a starou kůži, odstranit pigmentové skvrny a tak. Mám lehce po třicítce a hledám nějakou co nejméně invazivní metodu...

 2 Komentářů