Missy_X
ef
Missy_X
ef

Missy_X

  • 18 odpovědí
  • 25 Likes

Missy_X

Missy_X je Estheticon přítel

Jihomoravský kraj, Česká republika
Členem od 21.9.2016 | Poslední aktivita 25.5.2017
  • 18 odpovědí
  • 25 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (24)

Diskuzní příspěvky

Liposukce vnitřních stehen Brno

Dobrý den,

měla bych zájem o liposukci vnitřních stehen. Jakou metodu by jste mi doporučili? Zajímá mě cena (reference dohledám-podle toho budu vybírat kliniku) dále doba pobytu na klinice, budou se tvořit modřiny?
Děkuji.

Korekce pupíku po abdominoplastice?

Dobrý den,

jsem 8 měsíců po abdominoplastice. Nelíbí se mi vzhled mého pupíku. Je abnormálně velký, nevzhledný. Chci se zeptat zda je možné pupík nějakým zákrokem zmenšit a upravit do normálního tvaru? Budu podstupovat u stejné plastičky jiný zákrok a chtěla bych ji o korekci poprosit, nejprve ale musím zjistit zda to je vůbec možné, případně jak korekce (zmenšení) probíhá? Děkuji.

Modelace prsou bez augmentace - Vaše zkušenosti?

Krásný den :-)
najde se tu slečna nebo paní která podstoupila modelaci poprsí bez augmentace u velikosti 75C nebo klidně i jiné? Zajímá mě spokojenost a i za fotku budu ráda :-) na operaci jdu teď na konci května a doslova hořím nedočkavostí :-D mimo fotky mě zajímá i spokojenost, doba rekonvalescence, jak jste se cítili první dny po operaci, zda se vám operací poprsí zmenšilo a nosíte menší podprsenku?...atd atd...:-) díky za odpověď :-)

RE: Jakou velikost implantátu vybrat?

Ahoj, jsem sice naprostý lajk každopádně tahle velikost mi už od oka připadá abnormální. Kdysi jsem tu četla hezkou odpověď doktora na podobnou otázku kdy radil si stejné mnozštví ml převést na gramy - obyčejný pytlík naplnit požadovaným množstvím rýže, pytlík zavazat a strčit si ho ke svým prsům do nevyztužené podprsenky..přibližně uvidíš jaká velikost by z toho mohla vzniknout. No a u tebe bych řešila už i modelaci. A ještě velká škoda, že si nepřipsala velikost podprsenky kterou momentálně nosíš, skrz to se dá taky dost vydedukovat. Tvá prsa se mi rozhodně nezdají nějak malá takže bych řešila buď jen samotnou modelaci nebo zvětšení ale rozhodně o dost menším implantátem než ti navrhoval plastický chirurg.

RE: Bolest břicha a pupíku

Ahoj Luci, komplikace mě moc mrzí. Podle všeho to může nastat a každá z nás by s tím měla být srozumněna.
Reakce doktora mi nepříjde adekvátní. Zvážila bych návštěvu někoho jiného minimálně na konzultaci. Případně bych si vydupala lepší přístup.

Zmenší modelace poprsí?

Dobrý den,

dnes jsem byla na konzultaci ohledně poprsí.
Paní doktorka mi sdělila, že modelaci spolu s augmentací u nich neprovádějí současně, že je lepší podstoupit obě operace zvlášť s určitým časovým odstupem. Je to tak opravdu lepší?
Po tom co viděla má prsa mi sdělila, že bych na augmentaci ani chodit nemusela neb mám už nyní košíčky o velikosti 75D.
Jak moc modelace zmenší poprsí jestli vůbec? Lze si určit při kreslení jak velké dvorce chcete mít nebo je to nějak ovlivněno současnou velikostí? Jakou podprsenku je vhodné si pořídit na pooperační období? Zřejmě nemohu čekat, že po této operaci prsa dostanou ten kulatý tvar? Děkuji za odpovědi.

RE: Jizva 5.týden po abdominoplastice

Já jsem sice lajk a amatér, mám operaci za sebou stejnou a musím říct, že je vaše jizva moc krásná! :-) Obzvlášť obdivuji jak nízko ji máte, ničeho se nebojte za rok bude vypadat o moc líp, myslím, že můžete být spokojená!! :-)

RE: Abdominoplastika FN Brno Bohunice

Mimčo už rozhodně ne :-) paní doktorka se mě ptala hned zda-li mám odrozeno. V případě, že bych do budoucna další dítě chtěla by mi operaci zřejmě neprovedla. Pupík je posunutý. Rozestup svalů jsem měla cca 7 cm. :-)

RE: Abdominoplastika FN Brno Bohunice

Ahoj tak se zase hlásím :-) jsem cca 6 a půl měsíce od operace a vše je naprosto v pořádku. Cvičím, běhám když je čas..bříško už je téměř v plném zápřahu a vše naprosto v pořádku :-) no a už to pěkně bledne..:-)

RE: Abdominoplastika FN Brno Bohunice

Děkuji :) teď už je zase o něco lepší.
Nemáš se čeho bát, je to tedy první cca 2 týdny těžký, ale opravdu jsem se cítila den ode dne lépe a lépe. Pokud máš jakékoliv otázky ptej se. Ráda cokoliv zodpovím.

RE: Abdominoplastika FN Brno Bohunice

Dobrý den,

děkuji za reakci :-) ve všem plně souhlasím, nemohla jsem si lépe vybrat chirurga. Ale tím určitě nechci říct, že v Brně není spousta dalších plastických chirurgů kteří jsou mistři ve svém oboru. :-) Paní doktorka Adlerová si mě získala nejen zkušenostmi ale hlavně jejím lidským přístupem, pochopením a snahou za každou cenu pomoci.
Přidávám ještě fotku z dnešního rána, přesně 21 dní po operaci, stehy už jsou fuč od 16 dne po.
Pás určitě nosím a ještě nějakou dobu budu. Nedovedu si zatím představit jej odložit. Mám naordinováno ještě minimálně 5 týdnů nosení.
Mějte se krásně.

RE: Abdominoplastika FN Brno Bohunice

Klidně vložím :-) ano pás nosím stále pohodlné to není ale člověk si zvykne lehce, jen na sprchování sundávám a bohužel mám teda zatím bříško nafouklé jako balón..docela už se těším až splasknu a bude vidět finální výsledek :-)

Velikost pupíku po abdominoplastice

Dobrý den,

zajímá mě zda se pupík po vytažení stehů nějak zmenší? Zdá se mi, že ho mám hodně veliký. Ale známá říkala, že se po vytažení stehů začne zmršťovat.
Všívá se nový přesně do středu břicha nebo se z nějakéjo důvodu posouvá více napravo? Mám jej více vpravo.
Děkuji.

RE: Zvlněná jizva po abdominoplastice

Pane doktore mockrát děkuji :-) moc si vážím vaší práce a o to víc i vaší odpovědi.
Tato fotka byla focena při převazu kde to trošku prosáklo proto je jizva celá odkrytá. Jinak je zalepená.
Za vyrovnání jsem ráda.
Děkuji vám a přeji mnoho šťěstí do dalších let na poli plastiky tak i ve vlastním životě.
Krásný den.

Zvlněná jizva po abdominoplastice

Dobrý den, 19.9.2016 jsem podstoupila abdominoplastiku. Chci se zeptat zda-li se zvlnění v oblasti jizvy vyrovná a nebo mi tak zvlněné bříško zůstane i po zahojení? Své ošetřující lékařky jsem se ptala avšak její odpověď mi nebyla dosti jasná. Děkuji za váš čas a přeji pěkný den.
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Missy_X
ef

Abdominoplastika FN Brno Bohunice

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Missy_X
ef
Missy_X  |  6.10.2016   Spokojený/á

Operace byla prováděna ve FN v Brně Bohunicích. Jsem nadmíru spokojená. Paní doktorka Adlerová je kapacita v oboru. Jizva je úžasně sešitá, žádné pooperační komplikace nenastaly. Bříško se krásně hojí. Už se těším na příští návštěvu. :-)

 2 Likes  |   20 Komentářů