Siimpa
ef
Siimpa
ef

Siimpa

  • 34 odpovědí
  • 24 Likes

Siimpa

Siimpa je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 3.6.2016 | Poslední aktivita 26.4.2017
  • 34 odpovědí
  • 24 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (34)

Diskuzní příspěvky

RE: Obavy z abdominoplastiky

hanicko byla jsem na tom stejně.. rozhodne to nestálo za to, abych se tak stresovala...ja opravdu netrpela, neskucela bolestí...prvnich par hodin po operaci to bylo nepříjemné, ale ne toluk, ze bych brečela.Dreny úplně v pohode, po císaři ti bylo bolestivé vyndani, ale mevzrusili podtlak a ja byla úplně v pohodě. Jsem 3t a kousek...uz mohu sedět, ale šetřim se...Ještě to táhne, ale stojí to za to...rozhodně jsem netrpela a to jsem posera!!!

RE: Rozestup břišních svalů po porodu

Dnes jsem 13ty den po operaci. Nástup byl čtvrtek, kde si vše se mnou domluvil anesteziolog, připravili již kanylu a dali preventivně proti tromboze injekci. V den operace ráno mi dali vykapat antibiotika a zavodnili mě. V půl 12 mě odvezli na sál a cca ve 12h začla operace, kde jsem byla 1,5h. Po probuzeni na JIPU mi bylo dobře po narkoze, ale špatně se mi dýchalo, bolelo me břicho, jako by bylo popálené. Dostala jsem na bolesti , plus antibiotika, asi ještě 3-4dny, injekce proti tromboze, taky asi 4dny.Druhý den mi bylo lépe, odpoledne jsem si došla na WC, pak do večera ještě chtěli, abych trošku chodila. NA JIPU jsem tedy byla od pátku do neděle, odpoledne mě svezli na pokoj a tam jsem už chodila více. V pondělí byl první převaz, který se pochválil, že to vypadá dobře. Vyndali se drény, kterých jsem se hrozně bála. NEBOLELO TO!!! V úterý byl zase ráno jen převaz a chůze po chodbě. Středa ráno první sprcha a propuštění do domácího ošetřování. Doma jen polehávání. V sobotu jsem první den byla venku, takže 8den po operaci...V pondělí byla první kontrola v nemocnici. Tam mi řekli, ze se vše hojí dobře a za 10dní na stehy a za 14dní na kontrolu.Léky na bolest jsem jedla pouze v nemocnici, potom už ne. Bolí to, pokud zakašlu, nebo prsknu. Operaci prováděl docent Andrej Sukop, který je skvělý plastický lékař, milý, hodný, usměvavý, příjemný...prostě TOP doktor!!! Vyplati se na něho počkat, protože čekací doba u něho je skoro rok... Samozřejmě personál SESTŘIČEK také moc chválím, myslím si, ze jsou skvel tým pod vedením pana docenta. Vzhledem k rozestupu brišních svalů a převisu, vše bylo hrazené přes pojišťovnu.(VZP) Vše si zařídila sama nemocnice. Začala jsem teprve teď brát Wobenzim a Aescin na otok, který mám. Je to normální průběh. Zatim si nesedám, jen výjimečně v autě.

Převis břicha - můj příběh

Zdravím, dnes propuštěna z VFN Vinohrady. Čt nástup, pátek operace, dva dny na jipu a dva,dny pokoj. Operoval mě pan docent Andej Sukop, zvládla jsem to kupodivu velnu dobře. Tři dny jsou o bolesti, ale v normální míře, nebylo to na to, abych brečela bolestí, spíše mu vadil pás a první den se mi hůře dýchalo. Potom to trochu uvolnili a bylo to lepší. Dreny byly do pondělí, vydání nebolelo. Podtlak zrušila sestřička tím, že tu hadičku odstrihla. Mám fotky před operací, vyfotim a,dam po týdnu a porom po zahohejí. Diastaza byla prý větší. Kyla malá. Jsem veliký posera, strašně jsem se bála...ale zvládla jsem to. Vše hrazeno kvůli diastaze na pojišťovnu.
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Siimpa
ef

Mám po prvním dítěti rozestup břišních svalů

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Siimpa
ef
Siimpa  |  19.6.2016   Spokojený/á

Mám po prvním dítěti rozestup břišních a svalů a po druhém se mi to zhoršilo. Zárověň mi po druhém porodu, který byl císařem...začali bolet záda v bederní páteři. Mám výhřez plotenky a proto čekám zlepšení, když mi sešijí rozestup bř.svalů. Mám k tomu i pupeční kýlu. U Dr. Doležala jsem byla na...

 2 Likes  |   18 Komentářů