Chirurgické zvětšení penisu  

Pomocí moderních a zavedených operačních technik lze v naprosté většině případů dosáhnout výrazného prodloužení a zvětšení objemu penisu v klidovém i ztopořeném stavu. Operace je prováděna ambulantně v lokální anestezii a jedná se o bezrizikový zákrok, je-li prováděn zkušeným odborníkem.

Zvetseni penisu pred a po nahled

Před a po

(copyright: UGRS International)

Při prodlužování penisu je vyjmuta část schovaná v těle. Tím lze docílit prodloužení o 3-6 cm. Trvalého zvětšení objemu penisu je dosaženo autologní transplantací tukové tkáně, kdy je objem penisu navýšen o 2-3 cm.

Celkový zákrok trvá ca. 80 minut. Po operaci může pacient kliniku opět opustit. Jediný řez je ca. 2 cm dlouhý a je schovaný pod ochlupením.

Primární fáze hojení trvá 3-5 dní. Sport a pohlavní styk je doporučováno vynechat 5 týdnů, aby nebyl ohrožen výsledek operace. V určitých případech je třeba nosit 1 týden kompresní kalhoty (podobné cyklistickým kalhotám.

Detailnější informace ke zvětšené penisu naleznete v tomto článku.

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Aktualizováno
   
Související zákroky
Diskuze
O čem se mluví Reakcí celkem Poslední odpověď
Úprava tvaru penisu 1 13.11.2015
Šířka / délka penisu 6 21.2.2015
Zvětšení penisu a vasektomie 2 26.9.2014
Cena prodloužení penisu 4 24.3.2014
O kolik lze zvětšit penis? 2 17.3.2014
Zobrazit všechny diskuze k Operace mužského genitálu
Poptávka konzultace