Chirurgické zvětšení penisu

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.

Pomocí moderních a zavedených operačních technik lze v naprosté většině případů dosáhnout výrazného prodloužení a zvětšení objemu penisu v klidovém i ztopořeném stavu. Operace je prováděna ambulantně v lokální anestezii a jedná se o bezrizikový zákrok, je-li prováděn zkušeným odborníkem.

Zvetseni penisu pred a po nahled

Před a po

(copyright: UGRS International)

Při prodlužování penisu je vyjmuta část schovaná v těle. Tím lze docílit prodloužení o 3-6 cm. Trvalého zvětšení objemu penisu je dosaženo autologní transplantací tukové tkáně, kdy je objem penisu navýšen o 2-3 cm.

Celkový zákrok trvá ca. 80 minut. Po operaci může pacient kliniku opět opustit. Jediný řez je ca. 2 cm dlouhý a je schovaný pod ochlupením.

Primární fáze hojení trvá 3-5 dní. Sport a pohlavní styk je doporučováno vynechat 5 týdnů, aby nebyl ohrožen výsledek operace. V určitých případech je třeba nosit 1 týden kompresní kalhoty (podobné cyklistickým kalhotám.

Detailnější informace ke zvětšené penisu naleznete v tomto článku.

Jste odborník? Napište popis tohoto zákroku. Popis musí splňovat naše požadavky a dodržet závaznou osnovu. U popisu budete uveden jako autor. Podívejte se na ukázku a přečtěte si podrobné podmínky.
Aktualizováno
    
Diskuze
O čem se mluví Reakcí celkem Poslední odpověď
Zvětšení penisu a vasektomie 2 26.9.2014
Cena prodloužení penisu 4 24.3.2014
O kolik lze zvětšit penis? 2 17.3.2014
Zvětšení varlat 3 23.1.2014
O kolik cm lze prodloužit penis? 1 21.10.2013
Zobrazit všechny diskuze k Operace mužského genitálu