Radiesse (calcium hydroxyapatit)  

Injekční výplně Vám umožní zvětšit rty, odstranit vrásky a propadlé tváře. Budete se cítit mladí a krásní...

Co je to Radiesse?

Radiesse jsou částečky calcia hydroxyapatitu (CaHa) ve formě gelu, který je vhodný pro korekci nedostatků obličeje. CaHA je přirozenou součástí tkání člověka (zubů a nehtů). Hlavní výhodou je okamžitě viditelný efekt. Na druhou stranu je v průběhu 1-2 let z těla přirozenou cestou zcela vyloučen. Využívá se především k obnovení objemu lícních kostí, redukce hlubokých nasolabiálních rýh, korekci povislých koutků úst, kontur čelisti a tvaru nosu a ke zvětšení malé nebo ustupující brady.

RADIESSE

Použití

  • Obnovení objemu obličeje

  • Obnovení objemu lícních kostí

  • Redukce hlubokých nasolabiálních rýh

  • Korekce povislých koutků úst

  • Korekce kontury čelisti

  • Korekce tvaru nosu

  • Zvětšení malé nebo ustupující brady

Účinek

Dočasný (1-2 roky).

Trvání zákroku

Zhruba 30 minut.

Stručný popis látky

Radiesse jsou částečky calcia hydroxyapatitu (CaHa) ve formě gelu, který je vhodný pro korekci nedostatků obličeje. CaHA je přirozenou součástí tkání člověka (zubů a nehtů). Obrovskou výhodou je okamžitě viditelný a dlouho trvající efekt. Na druhou stranu je časem z těla přirozenou cestou zcela vyloučen.

Zákrok

Před ošetřením lze místo aplikace znecitlivit. Poté se Radiesse aplikuje těsně pod kůži a lékař ho jemně rozmasíruje do žádaného tvaru. Bezprostředně po zákroku může být ošetřené místo červené, oteklé a mírně bolestivé, vzácně se mohou vytvořit modřinky. Vše ale s dočasným efektem. Někdy je očekávaný výsledek dosažen již po prvním ošetření, v jiných případech je třeba opakovaných ošetření. Zákrok lze opakovat kdykoli.

Výsledek

Konečný efekt je ihned viditelný. Již po 2 týdnech není produkt v kůži na dotek poznatelný. Gel zůstává v místě, kam byl aplikován, neboť CaHa částečky jsou v kůži stabilizovány nově vytvořeným kolagenem. Výsledný efekt je viditelný po dobu 1 až 2 let, někdy dokonce i déle.

 

Více informací naleznete na http://www.plasticka-chirurgie.info/zakroky/injekcni-vyplne-kolagen-fibrogen

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Aktualizováno
   
Související zákroky
Poptávka konzultace